Son dakika kripto para haberleri!
BTC
$27,692.85
+0.63
ETH
$1,775.14
+1.41
LTC
$93.56
+1.19
DASH
$59.66
+0.03
XMR
$164.40
+1.78
NXT
$0.00
+0.63
ETC
$20.36
-0.29
DOGE
$0.07
-0.19
ZEC
$36.52
+3.16
BTS
$0.01
-0.35

Shiba Inu (SHIB) Artık Binance Custody Tarafından Destekleniyor

0 17

Aralık ortasında başlatılan Binance Custody, desteklenen kripto para varlıkları listesini Shiba Inu (SHIB), Audius (AUDIO) ve diğer varlıklar ile genişletti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Yapılan bir duyuruya göre Shiba Inu (SHIB), Audius (AUDIO), Perpetual Protocol (PERP), Skale Network (SKL) ve Injective (INJ) artık Binance Custody tarafından destekleniyor.

Geleneksel finans kurumları genellikle kanunen “emanetçi” (Custody/Saklama hizmeti sunan) olarak hareket ederken, kripto para birimleri, herhangi bir karşı taraf riskinden kaçınmak için insanların kendi kendilerinin bankası olmalarına izin verdi. Bununla birlikte, kripto para birimi endüstrisindeki suçun çoğalması nedeniyle, kurumsal yatırımcı varlıklarını kontrol etmek yerine, varlıklarını korumak için genellikle üçüncü taraf saklama hizmetlerine ihtiyaç duymaya başladı.

Kripto para saklama görevlileri müşterilerin özel anahtarlarını saklar ve genellikle yönettikleri kripto varlıkları için sigorta sunar. Gemini ve Nuri gibi şirketler ayrıca perakende yatırımcılar için saklama hizmetleri sunar, ancak BitGo ve Paxos yalnızca fonlar ve aile ofisleri gibi kurumsal müşterileri kabul eder.

Kripto devi Binance, müşterilerine bir sigorta planı sunuyor. Binance Custody, operasyonel güvenliğini kanıtlamak için bağımsız SOC 2 Tip 2 sınavını tamamlamayı hedefliyor. Binance, müşterilerin fonları üzerindeki kontrolü dağıtmak için güvenli çok taraflı hesaplamaya (MPC) güvenir. Güvenli depolama için nitelikli cüzdan çözümü kullanılır.

Bu ayın başlarında Binance Custody, Gala (GALA), Zilliqa (ZIL), WINkLink (WIN) ve Immutable X (IMX) için de destek sunmaya başlamıştı.

Kaynak: Coinkolik

Leave A Reply

Your email address will not be published.