Son dakika kripto para haberleri!
BTC
$28,523.84
+5.53
ETH
$1,820.53
+5.31
LTC
$92.62
+6.39
DASH
$58.32
+4.93
XMR
$157.03
+1.89
NXT
$0.00
+5.53
ETC
$20.88
+4.56
DOGE
$0.08
+5.76
ZEC
$37.30
+2.64
BTS
$0.01
+4.55

Ödeme Sağlayıcısı Sokin, Metaverse’te E-Ticaret Ödemelerini Etkinleştirecek

0 29

Yeni nesil ödeme sağlayıcısı Sokin, bir ilke imza atarak metaverse’te e-ticaret ödemelerini etkinleştireceğini duyurdu. Şirket, ticari işletmelerin fiziksel mağazalarının metaverse ortamında da gelişmesine destek olacak bir yeniliğe öncü oldu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Londra merkezli şirket, bir ilki gerçekleştirerek kullanıcılara, metaverse’te ödeme sistemi ile alışveriş yapma imkânı sunacak.

Sokin, kendi 3 boyutlu metaverse ortamını oluşturarak, bu ortamda e-ticaret ödemelerinin güvenli şekilde yapılmasına imkân sağlayacak. Sokin’e ait metaverse ortamında, moda, tekstil, eğlence markaları ile futbol kulüpleri ziyaret edilebilecek.

Kullanıcılar, Sokin Mobil Uygulamasıyla Metaverse’te Alışveriş Yapabilecek

Şirket, kullanıcıların, tek bir ekosistemde buluşarak, iletişim kurmasına, işlem ve yatırım yapmasına olanak tanıyacak. Kullanıcılar, Sokin’in erişilebilir mobil uygulaması aracılığıyla metaverse’te alışveriş yapabilecek.

Sokin bu projeyle, güvenli, emniyetli ve şeffaf şekilde para transferini kolaylaştırırken, kullanıcıların dünya markalarıyla bağlantı kurmasını sağlayacak.

Sokin kurucusu ve CEO’su Vroon Modgill konuyla ilgili şu açıklamalarda bulundu;

“Sokin’in metaverse dünyasında, kullanıcılar örneğin moda, tekstil, eğlence markaları ile futbol kulüpleri ziyaret edilebilecek. Metaverse’te bir avatarın kıyafet denediği projeleri gördük. Fakat doğrudan ödeme ile alışveriş sistemi henüz yapılmadı. Metaverse dünyası ile fiziksel dünya arasındaki boşluğu daha da kapatırken öncülük ettiğimiz bu proje, daha önce hiç görülmemiş bir yenilik.”

Kaynak: Coinkolik

Leave A Reply

Your email address will not be published.