Son dakika kripto para haberleri!
BTC
$27,213.77
-0.36
ETH
$1,904.28
+0.02
LTC
$95.51
-1.27
DASH
$43.07
+0.21
XMR
$149.52
+1.69
NXT
$0.00
-11.43
ETC
$18.18
-0.27
DOGE
$0.07
-0.14
ZEC
$32.26
-0.46
BTS
$0.01
-13.44

Fluffy Polar Bears NFT Koleksiyonu, Ünlü Giyim Markası Boyner ile Birlikteliğini Açıkladı

0 40

Ünlü giyim mağazası Boyner, Türkiye’nin önemli koleksiyonlarından Fluffy Polar Bears ile iş birliği yaparak NFT temalı koleksiyon çıkardığını duyurdu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Ünlü karikatürist Selçuk Erdem‘in oluşturduğu Fluffy Polar Bears koleksiyonu, Türkiye’nin önde gelen markalarından biri olan Boyner ile yeni bir anlaşma imzaladı. Fluffy Polar Bears Twitter hesabı Boyner ile yaptığı anlaşmayı şu şekilde duyurdu;

“Kutup ayıları ve birbirinden farklı tasarımları ile Boyner X Fluffy Polar Bears NFT koleksiyonu çok yakında sadece Boyner mağazalarında ve Boyner online’da!”

Fluffy Polar Bears ve Boyner iş birliğiyle oluşturulacak NFT koleksiyonda eserlerinin yer aldığı tekstil ürünleri Boyner’in mağazalarında satışa sunulacak. Mağazada satılacak olan koleksiyon ürünlerinde hem Fluffy hem de genel NFT temalı ürünler olacak.

Fluffy Polar Bears, Twitter’dan bu anlaşmanın kendisi için neden önemli olduğunu ve koleksiyona nasıl bir katkı sağlayacağını şu şekilde açıkladı;

“Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş, Türkiye’de halka açık en büyük elektronik dışı perakende grubu. Boyner, Türkiye’de 37 ilde 117 mağazaya, çok katlı mağazaları ile 6 farklı mağazacılık konseptinde hizmet vermekte. Bunu uluslararası çevrimiçi alışverişle de birleştirin.”

“Görünürlük. Fluffy Polar Bears bir marka olmak için doğar. Bu, hedefimize doğru atılmış dev bir adımdır. Boyner’in NFT alanına tam kapsamlı pazarlama desteği ile ürün hattı olarak girmesi, bizler için büyük marka bilinirliği sağlayacaktır.

Yeni Gelir Akışı. Bu koleksiyon büyük olacak. NFT sektörüne yeni gelen kişi bu parçalardan birine sahip olmak isteyecektir. Geliri Boyner ile paylaşacağız.”

Son olarak LFG şeklinde paylaşım yapan Fluffy Polar Bears, bu konudaki heyecanlarını bu şekilde dile getirdi.

Kaynak: Coinkolik

Leave A Reply

Your email address will not be published.