Son dakika kripto para haberleri!
BTC
$27,073.44
-2.83
ETH
$1,866.58
-2.18
LTC
$89.52
-2.98
DASH
$41.76
-4.59
XMR
$147.60
-3.64
NXT
$0.00
-2.83
ETC
$17.94
-1.97
DOGE
$0.07
-1.02
ZEC
$32.19
-5.04
BTS
$0.01
-2.08

Yatırımcı Raoul Pal, Ethereum (ETH) Hakkındaki Düşüncelerini Açıkladı

0 35

Popüler yatırımcı Raoul Pal, Bitcoin (BTC) hakkındaki fikrini neden Ethereum (ETH) lehine değiştirdiğini açıkladı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Real Vision ile ilgili yeni bir röportajda Pal, başlangıçta Bitcoin’in en yaygın olarak tutulan ve en iyi performans gösteren kripto para olmaya devam edeceğini düşündüğünü söyledi. Ancak Pal, kurumsal yatırım endüstrisindeki büyük oyuncuların nihayetinde kendisini aksine ikna ettiğini söyledi:

“Bitcoin hakkındaki görüşlerim önemli ölçüde değiştiğinde, onu bir varlık olarak daha az düşünmüyorum. Ancak bunu ağ açısından ve topluluk açısından düşününce topluluğun yeni insanları çekmediği kanısına vardım. Ve bir ağın görevi yeni katılımcıları çekmektir. Ve ağ insanları aktif olarak reddediyorsa, düşük performans göstereceğine kanaat getirdim. Bu benim için şaşırtıcıydı çünkü önce Bitcoin konusunda çok iyimserdim. Daha sonra olanlar neredeyse anında oldu ve fikrimi değiştirmeme sebep oldu. Ve ETH almaya başladım.”

Eski Goldman Sachs yöneticisi, kurumlar arasında Bitcoin’in artık ciddiye alınan tek kripto varlığı olmadığını söyledi.

“Kelimenin tam anlamıyla iki günde bir nasıl yatırım yapacakları hakkında konuşan dünyanın en büyük finans kurumlarıyla konuşuyorum. Ve anlatı değişikliği beni gerçekten şaşırttı. Önceden konu her zaman Bitcoin’di. Bitcoin’i bilançomuza koyabilir miyiz? Bitcoin’e nasıl yatırım yapmalıyız? Çeşitlendirme nedir? Şimdi Ethereum’un mantıklı bir teknoloji olduğunu düşünüyorlar. DeFi vb. ile ilgileniyoruz. Sonra her şey çok çabuk gelişti, Web 3.0’a nasıl dahil oluruz düşünceleri başladı.”

Pal, Ethereum’un teknik yetenekleriyle birlikte ağ efektleri oluşturma gücünün, onu internetin erken benimsenmesini taklit ederek kripto alanında “üstün” hale getirdiğini söylüyor.

“Bu internet gibi. Bu çok daha üstün bir bahis. Ve sonunda yatırımlarımı Ethereum’a kaydırdım ve ardından makro görüşleri ifade etmek için alanda başka yatırımlar yaptım.”

Kaynak: Coinkolik

Leave A Reply

Your email address will not be published.