Son dakika kripto para haberleri!
BTC
$27,587.50
+3.07
ETH
$1,854.97
+1.44
LTC
$90.46
+2
DASH
$43.37
+3.24
XMR
$155.92
+3.09
NXT
$0.00
+3.07
ETC
$18.34
+1.05
DOGE
$0.07
+1.48
ZEC
$33.68
+3.82
BTS
$0.01
+1.54

Dogecoin, SHIB ve Bu 10 Altcoin İçin Sıcak Gelişmeler Var!

0 49

Altcoin piyasasından en son haberleri sizlerle paylaşıyoruz. Bu hafta, 2,4 milyon dolarlık BAYC NFT hack saldırısından Elon Musk’un Twiter’i satın almasına birçok önemli gelişme yaşandı. Bu haber eşliğinde Dogecoin fiyatı yüzde 20’den sıçrarken, bazı balinalarının SHIB ve SAND gibi popüler token’leri biriktirdiğini görüyoruz. İşte ayrıntılar…

Dogecoin, SHIB ve Polygon’dan haftanın gelişmeleri

Polygon (MATIC), ağında çalışan 19.000’den fazla merkezi olmayan uygulama (dApp) ile yeni bir benimseme kilometre taşına ulaştığını duyurdu.Ripple şirketi ve birkaç büyük kripto para borsası, San Francisco merkezli teknoloji firması toplam miktarın yarısından fazlasını hareket ettirirken, 115,3 milyon XRP’yi transfer etti.IOHK’nın topluluk ve ekosistem başkan yardımcısı Tim Harrison tarafından paylaşıldığı gibi, Cardano’nun ana şirketi IOHK ve Wanchain işbirliği yapıyor. Wanchain, Cardano için EVM uyumlu bir side chain olacak.Ripple, şirketin 250 milyon dolarlık finansman sunan Creator Fund’a katılmak için NFT yapımcılarının son ekiplerini açıkladı. 250 milyon dolarlık fon, geliştirici ekiplerin NFT projelerini oluşturmak ve başlatmak için XRP Ledger’ı kullanmalarına izin verecek.Bitrue, Solana’yı (SOL) temel para birimi listesine kabul etti. Şubat ayında Bitrue, Cardano (ADA) desteğini temel para birimi olarak ekleyerek duyurdu.

Dogecoin Top 10'da! Ünlü CEO: Herkes Bunu Bekliyor!

Politico Europe’un bildirdiğine göre, Nesnelerin İnterneti için tasarlanmış bir protokol olan Iota (IOTA), AB’nin barındırılmayan cüzdanlar konusundaki tutumunu yumuşatmaya çalışıyor.Shiburn tarafından sağlana verilere göre, Salı sabahından bu yana yarım milyardan fazla SHIB dolaşımdan kaldırıldı.Deodorant markası Axe, Dogecoin temalı bir deodorant piyasaya sürecek.SushiSwap (SUSHI), ekosistemi rahatsız eden iç tartışmalar sonrasında, Trident AMM 2.0, MultiChain lansmanı, Shoyu yeniden tasarımı, limit siparişleri, Sushi guard vb. dahil olmak üzere sürümler üzerinde çalışmaya devam edeceğini duyurdu.ETP ihraççısı 21Shares ve ByteTree Asset Management, altın ve Bitcoin fiyatını takip eden bir ETP çıkardı.Bybit, Aurigami’nin (PLY) piyasaya sürüldüğünü duyurdu. Aurigami, merkezi olmayan, gözetimsiz bir likidite protokolüdür. Protokol, kullanıcıların kripto paralarını zahmetsizce ödünç vermelerini, ödünç almalarını ve faiz kazanmalarını sağlar.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Leave A Reply

Your email address will not be published.