Son dakika kripto para haberleri!
BTC
$27,213.77
-0.36
ETH
$1,904.28
+0.02
LTC
$95.51
-1.27
DASH
$43.07
+0.21
XMR
$149.52
+1.69
NXT
$0.00
-11.43
ETC
$18.18
-0.27
DOGE
$0.07
-0.14
ZEC
$32.26
-0.46
BTS
$0.01
-13.44

SHIB, Cardano ve Bu Altcoin’lere Dikkat: Dev Haberler Var!

0 52

Kripto para piyasası oldukça dalgalı ve kırmızı rengin hakim olduğu bir haftayı tamamlıyor. Bu yazıda, Cardano Vasil hard fork güncellemesinden Ripple CEO’su Brad Garlinghouse’un açıklamalarına haftanın en önemli gelişmelerini listeleyelim.

SHIB, Cardano ve XRP’den haftanın haberleri

Meksikalı senatör Indira Kempis, Bitcoin’i yasallaştırmak için Senato binasına bir Bitcoin ATM kurulmasını onayladı.Balina izleyicisi WhaleStats, hesaplarında bir hata nedeniyle Shiba Inu’yu en büyük Ethereum balinalarının cüzdanlarından ayrılmış olarak gösterdi. 500 adresten toplanan balina verileri yerine sadece 100 adres gösterildi.SunSwap ve Beefy Finance, TrueUSD (TUSD) ürünleri için yılık getiri oranlarını %12’ye çıkardı.Ethereum balinaları, son iki gün içinde 4 milyon dolar değerinde 171 milyar Shiba Inu’yu satın aldı ve SHIB fiyatı düşerken işlemlerin hacmi ve sıklığı arttı.Shiba Inu temalı bir burger zinciri olan Welly, SHIB yakmaya başlayacağını duyurdu.Futbol menajeri simülatörü Driblie piyasaya sürüldü. UEFA, Hattrick, TopTal ve benzeri alanlarda uzun yıllara dayanan uzmanlığa sahip mühendis ve pazarlamacılarla destekleniyor.

Analist Altcoin Yatırımcılarına Seslendi: Bu 3x Yapacak!

Yakın tarihli IOHK raporuna göre, Haziran ayında yayınlanacak Vasil hard fork ardından kullanıcılar Cardano ağı üzerine kurulu merkezi olmayan uygulamaların tüm özelliklerine hemen erişim sağlayamayacak. Cardano tabanlı dApp’lerin güncellemeleri aylar sürebilir.Tarayıcı eklentisi Zing! kullanıcıların tweet’lerinin tokenleştirilmesini basitleştirmek için Ethereum tabanlı NFT’lerin kod dizisi olmadan mint edilebileceği platformunu yayınladı.kriptohaberler.net olarak aktardığımız üzere, Ripple (XRP) CEO’su Brad Garlinghouse, devam eden Ripple-SEC davasının, XRP fiyatı üzerinde hiçbir etkisi omadığını söyledi.Santiment, Bitcoin fiyatı düşmeye devam ederken 1,629’dan fazla BTC tutan adreslerin milyoner statüsünde olduğunu ortaya koydu.Argent, bir seed cümlesini öğrenmeye ve korumaya gerek kalmadan Ethereum tabanlı mobil kripto cüzdan uygulaması piyasaya sürdü. Şirket ayrıca erken aşama risk sermayesi şirketleri Fabric Ventures ve Metaplanet’in ortak liderliğindeki B Serisi finansman turunda 40 milyon dolar topladı.Digital Currency Group’un ortağı olan küresel emlak devi Jamestown, artık BitPay üzerinden kira ödemesi olarak Shiba, Dogecoin, Bitcoin, Litecoin, Ethereum ve USD tabanlı stablecoin’leri kabul edeceğini duyurdu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Leave A Reply

Your email address will not be published.