Son dakika kripto para haberleri!
BTC
$27,851.38
+2.29
ETH
$1,901.80
+3
LTC
$91.41
+1.85
DASH
$43.32
+1.14
XMR
$155.31
+0.92
NXT
$0.00
+2.29
ETC
$18.36
+0.16
DOGE
$0.07
+0.66
ZEC
$33.68
+0.87
BTS
$0.01
+0.09

Binance, Bu 9 Altcoin İçin Büyük Duyurular Yaptı!

0 39

İşlem hacmine göre dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, son zamanlarda yeni duyurular yaptı. Haberleri, platforma çok sayıda eşleştirme ve kripto para biriminin dahil edilmesini ve belirli altcoin projeleri için çeşitli ödeme seçeneklerinin eklenmesini içeriyor.

Binance’ten 9 altcoin için önemli duyurular

Binance, BNB Smart Chain (BEP20), Ethereum ağı (ERC20) ve Polygon ağı aracılığıyla UST (Shuttle) para yatırma ve çekme işlemlerini destekliyor. Bu ağlarda UST (Shuttle) para yatırma ve çekme işlemleri 9 Mayıs saat 05:00 itibarıyla askıya alınacak. UST (Shuttle) depozitolarının bu saatten önce tamamen işlenmesi gerekiyor. Resmi Binance duyurusu:

Binance Liquid Swap için dört yeni likidite havuzu açtığını duyurdu. Aşağıdaki çifter artık Binance Liquid Swap işlemlerine açık.

ANT/USDTANT/BNBGMT/ETHGMT/BNB

Binance P2P, Laotian Kip (LAK) ve Suudi Riyali (SAR) ile kripto alıp satmak için ödeme yöntemleri listesine yeni ödeme yöntemleri ekledi. Kullanıcılar böylece yeni ödeme yöntemleri aracılığıyla fiat ile kripto para ticareti yapabilecek. Binance P2P yatırımcıları için yeni ödeme seçenekleri aşağıdaki gibidir:

u-moneyurpayLiv. KSA

Kullanıcılar bu ödeme yöntemlerini P2P Sayfası > Profil > Ödeme Yöntemleri Ekle aracılığıyla ekleyebilir. Daha fazla ayrıntı için aşağıdaki resmi duyuruyu takip edebilirsiniz.

Binance, Decred (DCR) yükseltmesini ve hard fork’u destekliyor. Decred (DCR) yükseltmesi ve hard fork, Decred blok yüksekliği olan 657.280’de gerçekleşecek. DCR para yatırma ve çekme işlemleri yaklaşık 9 Matıs 04:00 tarihinden itibaren askıya alınacak. Lütfen aklınızda bulundurun:

Decred (DCR) işlemleri, ağ yükseltme ve hard fork sırasında etkilenmeyecek.Decred (DCR) yükseltmesi ve hard fork, Decred blok yüksekliği olan 657.280’de gerçekleşecek.Binance hesaplarında DCR bulunan tüm kullanıcılar için ilgili tüm teknik gereksinimleri Binance üstlenecek.Decred (DCR) yükseltmesi ve hard fork, yeni token oluşturulmasına neden olmaz.

Ayrıntılı bilgi için resmi duyuru takip edebilirsiniz:

Binance altı promosyonu tamamladı.

Register & Share ApeCoin (APE)Learn & Trade ApeCoin (APE)Trade JASMY to Win Tesla and 20,000 dolarGift Card Sharing PromoAVAX Community GiveawayDual Investment x Savings Promotion

Ödülleri nasıl toplayabileceğiniz aşağıdaki duyuruda işleniyor.

kriptohaberler.net haberlerinde yer verdiğimiz üzere, GAL token artık Binance Farming’de hazır. GAL kazanmak için BNB, BUSD ve CAKE farming havuzlarına yatırabilir. Resmi duyuru:

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Leave A Reply

Your email address will not be published.