Son dakika kripto para haberleri!
BTC
$27,213.77
-0.36
ETH
$1,904.28
+0.02
LTC
$95.51
-1.27
DASH
$43.07
+0.21
XMR
$149.52
+1.69
NXT
$0.00
-11.43
ETC
$18.18
-0.27
DOGE
$0.07
-0.14
ZEC
$32.26
-0.46
BTS
$0.01
-13.44

MyNeighborAlice Nedir? ALICE Nasıl Alınır?

0 49

MyNeighborAlice nedir? MyNeighborAlice, NFT’lere ilgi duyan kullanıcı ve yatırımcılara odaklanan bir blok zinciri projesidir. Bu yazımızda, MyNeighborAlice nedir, proje ne sunuyor, ALICE coin nasıl ve nereden alınır, avantajları ve dezavantajları nelerdir gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. kriptohaberler.net olarak, konuyu sizin için araştırıp derledik.

MyNeighborAlice nedir?

MyNeighborAlice, oyuncularına teminatlı NFT’ler sunan ve onların faiz geliri elde etmesine olanak tanıyan bir blok zinciri projesidir. Projenin, Animal Crossing oyunu baz alınarak geliştirilen, My Neighbor Alice isimli bir oyunu bulunur.

Platform, ALICE coin sahiplerinin, NFT’leri, My Neighbor Alice oyununun içinde takas edebilmelerine olanak tanır. Bunun yanında proje, geri satın alım, merkeziyetsiz finans (DeFi) hizmetlerini kiralama ve staking gibi ürünleri de kullanıcılarına sunar. Ethereum blok zinciri üzerine inşa edilmiş platformun ALICE coin adında bir ERC20 tokeni bulunur. Token, platformun yerel kripto para birimi olarak çalışır.

ALICE coin nedir? Ne için kullanılır?

ALICE coin, MyNeighborAlice platformu ve oyununun yerel kripto para birimidir. ERC20 akıllı kontratını kullanır. Token, oyun içindeki dijital öğeleri satın almak, kullanıcının oyundaki avatarını güçlendirmek için kullanılabilir. Ayrıca coin, oyun içindeki sanal arazi, meyve, sebze gibi tüm ticari faaliyetlerde bir ticaret aracı olarak kullanılır.

Daha önce bahsedildiği üzere proje, oyun içindeki NFT’lerin takas edilebilmesini mümkün kılmaktadır. Bu NFT ticareti de ALICE coin ile gerçekleştirilmektedir. Bunun yanında kripto para, stake edilebilir bir yapıya sahiptir ve DeFi ürünlerini satın alma ve geri satın alım işlemleri de ALICE ile yapılır.

Avantajları nelerdir?

ALICE coin sahipleri, oyun içindeki önemli öğeleri satın alabilir, bu öğeleri diğer oyunculara kiralayabilir ve faiz geliri elde edebilirler.ALICE coin staking özelliğine sahiptir. Kullanıcılar varlıklarını belirli bir vadeyle kilitleyerek vadenin bitiminde ek ödüller elde edebilir. Bu, oyunculara pasif gelir imkânı sunar. MyNeighborAlice kullanıcıları, takas ve transferlerde oldukça düşük bir işlem ücreti öderler. Büyük borsalarda listelenen projeye erişim oldukça kolaydır. Bu erişebilirlik kolaylığı, projenin benimsenmesini ve popülaritesini artırmaktadır.

Dezavantajları nelerdir?

Oyun içinde alınan NFT’ler, bu öğelere ihtiyaç duyan diğer oyunculara kiralanabilir ancak bu bir talep meselesidir ve doğası gereği risklidir. Bu durum, sahip olunan NFT‘ye talep olmadığında ve bahsi geçen öğe elinizde kaldığında yüksek zarar etmenize neden olabilir. Kripto paraların doğasında var olan yüksek oynaklığa ALICE coin de sahiptir. Yüksek oynaklık, bir varlığın değerinin hem yükseliş hem de düşüş yönünde daha geniş bir aralıkta dalgalanması anlamına gelir. Bu nedenle, riskli bir yatırım olarak düşünülebilir.

MyNeighborAlice nedir? ALICE coin nasıl alınır?

ALICE coin, Binance, Bithumb, Gate.io, Uniswap gibi kripto borsaları tarafından desteklenmektedir. Varlık ile ilgilenen yatırımcılar, öncelikle bu borsalardan birine üye olmalıdır. Bunun ardından, cüzdanlarına para yatırarak MyNeighborAlice (ALICE) tokeni satın alabilirler. 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Leave A Reply

Your email address will not be published.