Son dakika kripto para haberleri!
BTC
$27,060.67
-2.34
ETH
$1,867.00
-1.92
LTC
$89.48
-2.82
DASH
$41.81
-4.02
XMR
$148.44
-3.2
NXT
$0.00
-2.34
ETC
$17.98
-1.69
DOGE
$0.07
-1.22
ZEC
$32.21
-4.53
BTS
$0.01
-2.37

Popüler Analist, Ralli Yapacak 2 Altcoin’in İsmini Verdi!

0 53

Yakından takip edilen bir kripto para birimi analisti olan Altcoin Sherpa, Cosmos (ATOM) ve The Graph (GRT) için sıçrama yaşayacaklarını tahmin ederken bir Ethereum (ETH) rakibi için potansiyel dip noktasının haritasını çıkarıyor. İşte detaylar…

Altcoin Sherpa’dan NEAR, ATOM yorumu

Altcoin Sherpa, Near Protocol’ün (NEAR) yerel bir dip seviyesi oluşturmaya yakın olduğunu söylüyor. Analist, “Sanırım bu, burada 10 dolara kısa vadeli bir dip bulur. Mevcut bir talep alanı ve bu aynı zamanda hacim profilinde bir PoC (kontrol noktası)/200 günlük EMA (üstel hareketli ortalama) anlamına geliyor,” ifadelerini kullanıyor. NEAR Protocol, topluluk tarafından işletilen bir bulut bilgi işlem platformu olarak tasarlanmış ve düşük işlem hızları, düşük verim ve zayıf birlikte çalışabilirlik gibi bazı sınırlamaları ortadan kaldırmaya çalışıyor.

Traderın listesindeki bir diğer kripto para, Cosmos’un ATOM yerel tokenı oldu. Analist Altcoin Sherpa, ATOM’un “korkunç” göründüğünü söylüyor ancak kripto paranın önemli bir destek alanına yaklaşırken bir “yardım rallisi” başlatacağını bekliyor.  Analist, “Söylemeye gerek yok ama çoğu altcoin berbat görünüyor ve önemli seviyeleri kaybediyor. Bunların birçoğu için yakında geçici bir sıçrama olması gerektiğini düşünüyorum, ancak BTC istikrar kazanana kadar piyasa yapısında herhangi bir değişiklik beklemiyorum,” ifadelerini kullandı. kriptohaberler.net olarak da bildirdiğimiz üzere, öncü kripto para birimi Bitcoin, 37.000 dolar seviyelerine inmesiyle son 2 ayın en düşük seviyelerini gördü.

The Graph için beklentiler ne yönde?

Analistin radarındaki bir sonraki kripto para, Blockchain verilerini endeksleyen ve düzenleyen bir platform olan The Graph (GRT) oldu. GRT ayrıca ünlü bir web3 kripto parasıdır. Altcoin Sherpa, GRT’nin güçlü işaretler verdiğini ve şimdi yaklaşık yüzde 30’luk bir artış başlatmak için ani direncini 0.394 dolardan çıkarması gerektiğini söylüyor. Analist, bu seviyenin değiştirilmesi durumunda 0.51 doların görülebileceğini savunuyor. GRT’nin son zamanlarda iyiye gitmesinin “garip” olduğunu söylese de, geçici bir dip görüleceğini düşünüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Leave A Reply

Your email address will not be published.