Son dakika kripto para haberleri!
BTC
$27,851.38
+2.29
ETH
$1,901.80
+3
LTC
$91.41
+1.85
DASH
$43.32
+1.14
XMR
$155.31
+0.92
NXT
$0.00
+2.29
ETC
$18.36
+0.16
DOGE
$0.07
+0.66
ZEC
$33.68
+0.87
BTS
$0.01
+0.09

Dent (DENT) Nedir? Nasıl Alınır?

0 38

Dent (DENT) nedir? Dent, kullanıcıların veri dolaşım ücretlerinden kaçınmalarına yardımcı olmak amacıyla mobil verileri özgürleştirmeyi amaçlayan bir blockchain projesidir. kriptohaberler.net olarak, Dent (DENT) nedir, nasıl çalışır, DENT coin nasıl alınır, avantajları ve dezavantajları nelerdir gibi soruları sizin için yanıtladık.

Dent (DENT) nedir?

Bir blockchain projesi olan Dent, Ethereum blok zinciri üzerine inşa edilmiştir. Platformun aynı isme sahip bir ERC20 tokeni bulunur. DENT olarak adlandırılan bu token, platformun yerel kripto para birimi olarak çalışır. Merkeziyetsiz bir ağ olan Dent, akıllı telefon kullanıcılarına ve platformun tüm katılımcılarına mobil veri (internet) satmayı mümkün kılar. Platformdaki mobil veri satıcıları, bağış ve DENT coin ile ödüllendirilir. Platform, mobil veriler için global değişim aracı görevi görür.

Dent, geleneksel mobil veri platformları ve şirketleriyle yarış halindedir. Bu platformları alt etmeye ve mobil veri sektöründe bir devrim yaratmayı amaçlar. Platformun mobil veri paketleri, akıllı sözleşmeler şeklinde gelir. Dent’in mobil uygulaması, iOS ve Android işletim sistemini kullanan mobil cihazlar için halihazırda mevcuttur. Bu uygulamaların mevcut olarak dünya çapında 7 milyondan fazla kullanıcısı bulunuyor. Yazının yazıldığı sırada Dent projesi, 254 milyon dolar civarında bir piyasa değerine sahipti.

Dent coin nedir? Ne için kullanılır?

DENT, projenin yerel kripto para birimi olarak çalışır ve bir ERC20 tokenidir. Kripto para, mobil veri paketleri için ödeme yapmak veya ödeme almak için kullanılabilir. Bunun yanında Dent coin, kripto para borsaları aracılığıyla dolar gibi bir fiat paraya dönüştürülebilir. Tokenin maksimum arzı 100 milyar adet olarak belirlenmiştir. Yazı yazılırken, 99 milyar adet DENT dolaşımda bulunuyordu. 

Avantajları nelerdir?

Platformdaki mobil veri satıcıları, satış yapmasalar bile topluluk beğenileriyle DENT kazanabilir.Platform, cüzdanlar arası para transfer işlemlerini oldukça düşük bir ücretle hızlı bir biçimde gerçekleştirir.Token, büyük ve güvenli kripto borsaları tarafından listelenmektedir. Bu nedenle, kullanıcılar için varlığa erişmek oldukça kolaydır. 

Dezavantajları nelerdir?

Ethereum blok zinciri üzerine inşa edilen proje, ağdaki hız düşüşlerinden etkilenmektedir. Ağın yoğun olduğu dönemlerde ticaret emirlerinin bekleme süresi uzamaktadır.Bu tür platformlar, zaman zaman siber saldırılara uğrayabilir. Bu tür saldırılarda kullanıcılar, varlıklarının bir kısmını veya tümünü kaybedebilir. Bu sorun, varlıkların çevrimiçi cüzdanlar yerine donanım cüzdanlarında saklanmasıyla atlatılabilir.

Dent (DENT) nedir?Dent coin nasıl alınır?

Dent coin, halihazırda Binance, Gate.io, KuCoin gibi borsalarda listelenmektedir. Varlıkla ilgilenen kullanıcılar, öncelikle bu borsalardan birine üye olup cüzdanlarına para yatırmalıdır. Bunun ardından, DENT satın alımı gerçekleştirebilirler.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Leave A Reply

Your email address will not be published.