Son dakika kripto para haberleri!
BTC
$27,851.38
+2.29
ETH
$1,901.80
+3
LTC
$91.41
+1.85
DASH
$43.32
+1.14
XMR
$155.31
+0.92
NXT
$0.00
+2.29
ETC
$18.36
+0.16
DOGE
$0.07
+0.66
ZEC
$33.68
+0.87
BTS
$0.01
+0.09

Shiba Inu Balinalarının Yeni Avı Bu Metaverse Coin!

0 65

Yüklü miktarda Shiba Inu (SHIB) tutan Ethereum yatırımcılarının gözdesi, popüler bir NFT koleksiyonu olan Bored Ape Yacht Club (BAYC) ekosistemine dayalı bir şekilde oluşturulmuş olan ApeCoin (APE) olarak göze çarptı. İşte yatırımcıların paralarını nereye harcadığına dair veriler…

Shiba Inu balinalarının yeni gözdesi ApeCoin (APE) oldu

Yüklü miktarda Shiba Inu sahibi olan ETH yatırımcıları, şu anda en büyük 100 ETH balinası arasında en çok işlem gören kripto para birimi olan APE’ten satın aldı. Bir kripto para birimi veri platformu olan WhaleStats, Ethereum (ETH) balinalarının toplamda 9 milyon dolarlık APE tokenı satın aldığını bildiriyor. Bu satın alım, iki büyük işlemle gerçekleşti. İlk büyük satın alımı yapan balina cüzdanının adı, “Jiraiya” oldu. Jiraiya, 8.1 milyon dolar değerinde yaklaşık 500 bin APE satın aldı. Bir diğer balina olan Bombur, 1.2 milyon dolar değerinde yaklaşık 70.800 APE satın aldı.

WhaleStats’in ana sayfasına göre APE, şu anda en büyük ETH balinaları arasında en çok işlem gören kripto para birimi olma unvanına sahip. kriptohaberler.net olarak da bildirdiğimiz üzere Apecoin, web3’ün ön saflarında yer alan merkezi olmayan bir topluluk inşasını güçlendirmek ve teşvik etmek için APE Ekosisteminde kullanılan bir ERC-20 yönetim ve yardımcı program tokenıdır. ApeCoin sahipleri, ApeCoin DAO’yu kontrol eden merkezi olmayan yönetişim çerçevesi aracılığıyla kendilerini yönetir ve ApeCoin DAO Ekosistem Fonunun nasıl kullanılması gerektiğine oy verir.

ApeCoin, Otherside arazi satışlarıyla ivme kazanmıştı

Bored Ape Yacht Club gibi popüler NFT projelerinin yaratıcıları Yuga Labs, Otherside isimli Metaverse projesini duyurduğundan beri, gerçek satış beklentisi yükseliyordu. Geçtiğimiz günlerde, sanal arazi satın almak için BAYC’nin yerel parası ApeCoin’in kullanılacağı söylenmesiyle coin’de önemli bir fiyat artışı yaşandı. Beklendiği gibi, APE, Yuga Labs’in satışının başlamasından sadece birkaç gün önce tüm zamanların en yüksek grafiğini çizdi. Etherscan’dan elde edilen veriler, kullanıcıların Otherside ile ilgili olarak geçtiğimiz gün yaklaşık 64.000 ETH ücret ödediğini gösteriyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Leave A Reply

Your email address will not be published.