Son dakika kripto para haberleri!
BTC
$27,851.38
+2.29
ETH
$1,901.80
+3
LTC
$91.41
+1.85
DASH
$43.32
+1.14
XMR
$155.31
+0.92
NXT
$0.00
+2.29
ETC
$18.36
+0.16
DOGE
$0.07
+0.66
ZEC
$33.68
+0.87
BTS
$0.01
+0.09

SafeBitcoin Nedir? SAFEBTC Nasıl Alınır?

0 45

SafeBitcoin nedir? SafeBitcoin, SafeMoon ile bağlantılı bir kripto para projesidir. Bu makalede, SafeBitcoin nedir, proje ne sunuyor, SAFEBTC nasıl alınır ve ne için kullanılır gibi merak edilen soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. kriptohaberler.net olarak, sizin için derledik. 

SafeBitcoin nedir? Ne sunar?

SafeBitcoin, pasif gelir elde etmek isteyen kullanıcıları kendine çeken bir blok zinciri projesidir. Platformun SAFEBTC isimli yerel bir kripto para birimi bulunur. DeFi alanına odaklanan proje, başka bir kripto para projesi olan SafeMoon ile doğrudan bağlantılı bir şekilde çalışır.

DeFi ile Bitcoin’i birleştiren token, kullanıcılara pasif gelir elde etme imkânı sunan deflasyonist bir token olarak çalışır. Ayrıca proje, yüksek hızlı işlemler gerçekleştirebilecek bir konuma ulaşmayı amaçlar. Yazı yazılırken proje, 1.25 milyon dolarlık bir piyasa değerine sahipti.

SAFEBTC ne için kullanılır?

SafeBitcoin, kullanıcıların staking bakiyesinin yüzde oranına göre onları ödüllendirir. Bir yatırımcı, kilitlediği SAFEBTC varlıklarının yüzdesine göre vade sonunda SAFEMOON kazanır. Kripto paranın BEP-20 ve ERC-20 versiyonları bulunmaktadır.

Ağda gerçekleştirilen her işlemin her işlemin %2’si hak sahiplerine dağıtılır.  Bunun yanında, her işlemin %2’si otomatik olarak kilitlenir ve yakılır. Yakım, bir kripto paranın ölü bir hesaba gönderilerek dolaşımdan çıkarılması anlamına gelir. Yakım yöntemi, kripto paranın arzının azalmasına ve değerinin yükselmesini sağlar.

Avantajları nelerdir?

Yukarıda bahsedilen ağ ile yapılan işlemler oldukça hızlıdır. Kullanıcıların alım ve satım işlemleri oldukça hızlı bir şekilde onaylanır. Bu sayede yatırımcılar, kripto paranın fiyatı değişime uğramadan işlem gerçekleştirebilirler. Kullanıcılar, SAFEBTC varlıklarını kilitleyerek vade sonunda %2 gelir elde edebilir. Kilitlenen varlıklar kullanılamaz. Staking, risksiz bir yatırım seçeneğidir.

Dezavantajları nelerdir?

Analistlerin geçmişteki yorumlarına göre SAFEBTC fiyatı, olması gerekenin oldukça altında işlem görmektedir. Proje, önde gelen kripto borsaları tarafından henüz listelenmemiştir. Bu, kullanıcıların varlığa ulaşabilmesini ve onu benimsemelerini zorlaştırır. Varlığa yeterince talep olmadığında fiyat düşmeye başlar.

SafeBitcoin nedir? SAFEBTC nasıl alınır?

SafeBitcoin ile ilgilenen yatırımcılar öncelikle coin’in listelendiği bir kripto borsasına üye olmalıdır. Kripto para, şu anda PancakeSwap, DigiFinex, IndoEx gibi kripto borsalarında listelenmektedir. İlgili yatırımcılar, bu borsalardan birine üye olarak cüzdan oluşturmalıdır. Bunun ardından, cüzdanına para yatıran yatırımcılar tokeni satın alabilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Leave A Reply

Your email address will not be published.