Son dakika kripto para haberleri!
BTC
$28,091.49
+4.74
ETH
$1,905.27
+4.05
LTC
$91.63
+3.36
DASH
$44.11
+4.13
XMR
$155.25
+2.45
NXT
$0.00
-6.9
ETC
$18.50
+1.7
DOGE
$0.07
+0.56
ZEC
$34.39
+5.04
BTS
$0.01
+2.44

Bu 10 DeFi Altcoin’ine Dikkat: Önemli Gelişmeler Var!

0 45

DeFi altcoin piyasası, Blockchain ve kripto para birimi alanında en çok aranan alanlardan biri olarak duruyor. Okurlarımızı bilgilendirmek için geçen haftanın en iyi DeFi güncellemelerinden bazılarını derledik. 

İşte yakın tarihli en önemli DeFi altcoin duyuruları

Kripto ağ geçidi platformu Orion Protocol yeni güncellemesini duyurdu. Swap Widget sonunda yayınlanıyor. Widget, Orion kullanıcılarına birinci sınıf bir kullanıcı ara yüzü sağlar. Bu nedenle kripto ağ geçidi platformuna kullanım kolaylığı kazandırıyor

tofuNFT ile DefVerse stratejik ortaklığını duyurdu. Böylece kullanıcılar, NFT’lerini fon karşılığında takas etmek için güvenli bir platforma sahip.

Kripto borsası Simplex, Terra USD (UST)’i destekliyor. Ortaklık sayesinde, ilgilenen kişiler artık kolayca UST stablecoin satın alabilecek. İlginç bir şekilde, satın alma bir banka veya kredi kartı, Banka havalesi ve Apple Pay ile yapılabilir.

P2P NFT likidite protokolü Bend DAO, MatrixPort ile ortaklığını duyurdu. Duyuruya göre ortaklık, NFT kredileri için daha fazla ETH likiditesi sağlamaya yardımcı olacak.

Siren Protocol, Chainlink yatırımcılarının desteğini aldı. Chainlink Keepers, Siren Protocol’ün DeFi seçeneklerinin sorunsuz yürütülmesini kolaylaştıracak. Ayrıca, fiyat akışları Siren’e birinci sınıf, güvenilir ve güvenli fiyat verileri sağlayacak.

Geçen hafta, Celer Network Inter-chain Messaging (IM) platformu resmi olarak mainnet’te yayına girdi. Mainnet, cross chain merkezi olmayan uygulamaların (dapps) tasarlanma ve kullanılma biçiminde de yenilikler sağlıyor.

Geçen hafta Wanchain, Cardano (ADA) için yeni bir birlikte çalışabilirlik çözümünü tanıttı. Birlikte çalışabilirlik çözümü sadece Cardano için değil, side chain ve diğer Blockchain platformları için de çalışacak.

tofuNFT, Web 3 sosyal ağ geçidi platformu Port3 Network ile ortaklığını duyurdu. Ortaklık ayrıca Port3’e Badge NFT Core için güvenli bir pazar yeri sağlıyor. Ayrıca bir analiz panosu, DAO araçları vb. sağlayacaktır.

Orion Protocol takas widget’ı kısa süre önce yayına girdi. Lansmanın ardından, Crypto Nezo artık ilk Orion Swap widget’ı ortağı oldu. Crypto Nezo, Nezo global’in kripto para haber platformu koludur.

kriptohaberler.net haberlerinde yer verdiğimi üzere Celer Network, Ultiverse DAO ile ortaklığını duyurdu. Ortaklık, Ultiverse NFT’lerini hem Binance (BNB) hem de Ethereum (ETH) Blockchain’lerinde aktarılabilir hale getirecek.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Leave A Reply

Your email address will not be published.