Son dakika kripto para haberleri!
BTC
$27,073.44
-2.83
ETH
$1,866.58
-2.18
LTC
$89.52
-2.98
DASH
$41.76
-4.59
XMR
$147.60
-3.64
NXT
$0.00
-2.83
ETC
$17.94
-1.97
DOGE
$0.07
-1.02
ZEC
$32.19
-5.04
BTS
$0.01
-2.08

Shiba Inu Mucidi Büyük Ortaklığın Müjdesini Verdi: Uçabilir!

0 37

Shiba Inu (SHIB) ekosisteminin geliştiricisi Shytoshi Kusama ve resmi SHIB Growth Breed üyeleri, yeni bir ortaklığın haberini vererek yatırımcıları heyecanlandırdı. İşte detaylar…

Shiba Inu için yeni ortaklık mı geliyor?

SHIB geliştiricisi Shytoshi Kusama ve topluluk üyeleri, Red Bull ile olası bir ortaklığın işaretini verdi. Bu ortaklık, SHIB’in “gerçek hayattaki” iş endüstrisinde en büyük üçüncü ortaklığı olacak. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere en büyük ikinci meme coin, John Richmond ve Welly’s ile ortaklık kurmuştu. Red Bull ve SHIB’in bir toplantı gerçekleştirdiği bildirildi. Toplantı bittikten kısa bir süre sonra Shytoshi Kusama, Redbull’a Shiba Inu ekibiyle sohbet ettiği için teşekkür etti ve şu tweet’i yayınladı:

SHIB ile ilgili her şey hakkındaki sohbetiniz için teşekkürler, RedBull! Gelecekte daha çok konuşmayı dört gözle bekliyorum!

Resmi SHIB Growth Breed üyesi MILKSHAKE, kendisinin de toplantıda olduğunu doğruladı. MILKSHAKE, bu kampanyayı yöneten ve toplantıyı mümkün kılan ilk SHIB Growth Breed üyesi oluyor. 18 Nisan 2022’de attığı tweet ile Redbull’dan Shiba Inu ile işbirliği yapmasını isteyen ilk kişi oldu. Daha sonra 27 Nisan’da enerji içeceği markasına bir e-posta gönderdiği bildirildi. Diğer tweet’lerine göre olumlu bir cevap aldı.

Red Bull, daha önce de kripto para alanında ortaklık kurmuştu

Bunu takiben Shiba Inu topluluğu da aktif hale geldi ve en popüler enerji içeceği markasını tweetlerine etiketleyerek ve çok daha fazlasını yaparak medyayı etkilemeye başladı.  Ortaklıkla ilgili ayrıntılar henüz kamuya açıklanmadı, ancak önde gelen SHIB geliştiricisinden gelen tweet, ortaklığın gelecekte gerçekleşebileceğini ima ediyor.

SHIB Bu Seviyelere Düşebilir!

Red Bull, Şubat ayında arka arkaya iki sponsorluk anlaşması imzalamıştı. Marka 9 Şubat 2022’de Red Bull Racing’in Şubat ayında teknoloji firması Oracle ile beş yıllık bir anlaşma imzaladığı bildirildi. Öte yandan borsa, 16 Şubat 2022 tarihinde, kripto para borsası Bybit ile 150 milyon dolarlık bir sponsorluk anlaşması imzaladığının haberini vermişti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Leave A Reply

Your email address will not be published.