Son dakika kripto para haberleri!
BTC
$27,044.83
-0.45
ETH
$1,893.53
-0.42
LTC
$95.03
+0.59
DASH
$42.77
+1.04
XMR
$148.51
+1.23
NXT
$0.00
-0.45
ETC
$18.15
+0.17
DOGE
$0.07
+0.17
ZEC
$32.25
+0.91
BTS
$0.01
+19.75

Sonuçlar Çıktı: Bu Meme Coin Dogecoin’i Geçti!

0 59

CoinGecko tarafından yürütülen anketlerden birinde meme coin toplulukları boy gösterdi. Piyasanın en büyük meme coin’i Dogecoin (DOGE), bir taklidi tarafından farkla geri bırakıldı.

Coingecko anketinde meme coin toplulukları yarıştı

Güvenilir kripto veri takip sitelerinden biri olan CoinGecko, resmi Twitter sayfalarında bir anket düzenleyerek kullanıcılara hangisinin daha iyi bir proje olduğunu sordu. Ankette en popüler meme coin projelerinden ikisi Shiba Inu (SHIB) ve Dogecoin (DOGE) yer aldı.

Shiba Inu, %84.8 tercihiyle aslan payını aldı. Sonuç üzerine toplam oy sayısı 8.891 idi. Dogecoin oyların sadece %15,2’sini aldı.

Bu Meme Coin Dogecoin'i Geçti!

Shiba Inu ve Dogecoin haberleri

Köpek temalı kripto para birimlerinin ana akım benimsenmesi artıyor. kriptohaberler.net haberlerinde yer verdiğimiz üzere, birçok şirket ve firma son zamanlarda SHIB’yi bir ödeme şekli olarak kabul etti. Cardinale Otomotiv Grubu, MotoRenn, Tag Heuer ve Gafisa, SHIB’yi bir ödeme şekli olarak kabul etmeye başlayan şirketlerden bazıları.

Bunun yanı sıra, önde gelen küresel restoran yazılımı ve ödeme çözümü sağlayıcısı Lavu ile küresel bir FinTech lideri ve ödeme çözümü sağlayıcısı olan Verifone arasındaki yeni bir çapraz dağıtım ortaklığı da Shiba Inu’yu 65’te binlerce restoranda ödeme olarak kabul etmeyi mümkün kıldı.

Ek olarak, Shiba Inu ekosisteminin baş geliştiricisi Shytoshi Kusama, en popüler enerji içeceği markası olan Red Bull ile yakın gelecekte olası bir ortaklığa işaret etti.

SHIB burn operasyonları hız kesmeden devam ediyor

Bunun dışında Shib metaverse, NFT’ler, ShibaSwap ve Shibarium, Shib’i dünyanın en iyi kripto paralarıyla rekabet etme konusunda takım bağlılığını gösteriyor. Ayrıca, SHIB burn seanslarını da takip etmektedir. Her geçen gün Shiba Inu yakılması hızlanıyor.

Son zamanlarda, topluluk tarafından son 24 saat içinde 69 ayrı işlemle 603.240.815 (603.24 milyon) Shiba Inu yakıldı. Yukarıdaki tüm gelişmelere rağmen Shiba Inu’nun fiyatı düşmeye devam etti. SHIB, işbirliklerinin sonuçlarını henüz görmedi ve benimsenme, henüz daha iyi tarafını görmeyen fiyatına yansıyor. Öte yandan Dogecoin ve ekibi, Elon Musk’ın desteğinin keyfini çıkarmaktan başka hiçbir şey yapmıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Leave A Reply

Your email address will not be published.