Son dakika kripto para haberleri!
BTC
$27,201.81
+0.11
ETH
$1,899.52
+0.44
LTC
$96.00
-0.36
DASH
$43.05
+1.32
XMR
$149.32
+1.77
NXT
$0.00
-11.01
ETC
$18.31
+0.83
DOGE
$0.07
+0.18
ZEC
$32.12
-0.25
BTS
$0.01
-15.74

Milyonluk Takipçili Analist: Kurumsal Para Bu Altcoin’de!

0 43

Büyük teknoloji ve finans şirketleri, alanlarında kullanmak üzere çeşitli altcoin projeleriyle anlaşmalar yapabiliyor. Bu konuda, popüler YouTube kanalı Coin Bureau’nun sunucusu, iki yıl daha sürebileceği konusunda uyardığı bir ayı piyasasının ortasında Avalanche (AVAX) için kurumsal ilginin arttırdığını söylüyor.

Analist, Etherem rakibi Avalanche(AVAX) hakkında görüşlerini güncelledi

Guy olarak bilinen ve yakından takip edilen kripto analisti, yeni bir videoda 2.06 milyon YouTube abonesine AVAX’ın büyük satış baskısı ve piyasanın durumu göz önüne alındığında iyi durumda olduğunu söylüyor. Videonun bir kısmında analist şunları söylüyor:

Bu iç karartıcı makro faktörlere ek olarak, Avalanche’ın agresif devir programıyla tutarlı olarak, yılın başından bu yana yaklaşık 25 milyon ek AVAX dolaşıma girdi. Şimdi ortalama AVAX fiyatının yaklaşık 50 doar olduğunu varsayarsak, bu, AVAX’ın son birkaç ayda 1,25 milyar dolara kadar satış baskısı gördüğü anlamına geliyor. Ayrıca başka önemli satış baskısı olduğundan da eminim ve bunun nedeni Avalanche’dan son bir yıldır satın almalar ve yatırımlar gibi konularda haber sıkıntısı olmaması.

Yayının ilerleyen kısımlarında Guy, piyasadaki tüm satış baskısına rağmen AVAX’ın kurumsal yatırımcılar nedeniyle daha yüksek seviyelerde tutunabileceğini söylüyor:

Avalanche’ın AVAX değerinde 180 milyon dolar değerinde devam eden bir DeFi teşvik programına sahip olduğunu ve yakın zamanda duyurulan 290 milyon dolarlık çoklu evren teşvik programının da muhtemelen AVAX satışlarıyla finanse edildiğini hatırlayın, bu nedenle evet, çok fazla satış baskısı var. Bu nedenle, AVAX’ın söz konusu satış baskısı karşısında bu kadar iyi dayandığını görmek şaşırtıcı ve bu, hem bireysel kullanıcılardan hem de kurumsal yatırımcılardan görülen tutarlı talebin bir sonucu.

Bireysel altcoin yatırımcıları da AVAX satın almaya devam ediyor

C-chain, ledger aracılığıyla sözleşmeleri kriptografik olarak onaylanmış, güvenli, değişmez ve dayanıklı bir şekilde yönetmek için kriptografik teknikleri ve veri tabanı tekniklerini yeni bir şekilde bütünleştirir. Ayrıca, Blockchain tuzaklarından kaçınır ve ek önemli avantajlara sahiptir. Avalanche ağında ait olan bu subnet’ler, bireysel yatırımcıların ağda ne kadar işlem yaptığını belirleyebilir. Analist, bu konuda ağdaki güçlü yükselişi vurguluyor:

Olayları bir perspektife oturtmak gerekirse, Avalanche’ın C-chain’deki benzersiz cüzdanların sayısı yalnızca son dört ayda %50 arttı ve C-chain’deki günlük işlem sayısı çok yakın zamana kadar güçlü bir yükseliş eğilimindeydi.

AVAX nispeten ayakta kalmayı başarmış olsa da analist, bu altcoin kışında mevcut değerinin yarısından fazlasını kaybedebileceği konusunda uyarıyor:

AVAX’ın Avalanche subnet’lerinde işlem ücreti ödemesi gerekmemesi, AVAX’a olan talebi azaltacağı için gelecekteki fiyat hareketini olumsuz etkileyebilir…Her birinin 2.000 AVAX alması gerektiğinden, alt ağ doğrulayıcılarından gelen AVAX talebi yeterli olacaktır. Komik olan şu ki, bu düzen Avalanche’ın ekonomik mimarisini ürkütücü bir şekilde Polkadot ve Cosmos’unkilere benzetiyor… AVAX’ın bu ayı piyasasında 10 dolara kadar düşmesi oldukça olası, ancak biraz şansla, 40 dolar civarındaki güçlü destek seviyesini geri kazandığını görebiliriz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Leave A Reply

Your email address will not be published.