Son dakika kripto para haberleri!
BTC
$27,213.77
-0.36
ETH
$1,904.28
+0.02
LTC
$95.51
-1.27
DASH
$43.07
+0.21
XMR
$149.52
+1.69
NXT
$0.00
-11.43
ETC
$18.18
-0.27
DOGE
$0.07
-0.14
ZEC
$32.26
-0.46
BTS
$0.01
-13.44

Balinalar Bu Metaverse Coin İçin Oy Kullandı: İşte Sonuç!

0 34

ApeCoin topluluğu şu anda Ethereum ekosisteminden ayrılıp ayrılmamayı oyluyor. Üç büyük APE balinasının oy verme gücü nedeniyle, oylar şu anda neredeyse eşit olarak bölünmüş durumda. Popüler metaverse coin projesinin Ethereum kaderi bu oylamaya bağlı.

Balinalar, metaverse coin projesinin geleceğini oylayacak

ApeCoin’i Ethereum’da tutmak için AIP-41 teklifine oy vermek, birkaç büyük ApeCoin balinasının teklife karşı oy vermesinin ardından artık dengede. Sonuç olarak, ApeCoin topluluğu göç konusunda bölündü.
ApeCoin DAO’nun Ethereum’da kalma önerisi, başlangıçta göründüğünden çok daha tartışmalı oldu.

Nasdaq, Bu 9 Metaverse Coin Projesine Dikkat Çekti

ApeCoin’i Ethereum’da tutma oylamasına, projenin kendi ağına geçmesini isteyen birkaç balina meydan okuyor. Oylama, 2 Mayıs’ta DAO üyesi ASEC tarafından oluşturulan bir Apecoin DAO yönetişim önerisi olan AIP-41 ile ilgiliydi. Teklif, ApeCoin’in daha yüksek işlem hacmi ve daha düşük ücretlerle başka bir ağa geçmek yerine Ethereum ekosisteminde kalması gerektiğini öne sürüyor.

Yuga Labs, bir tweet’te ApeCoin’in ölçeklendirmek için kendi ağına geçmesi gerektiğine inandıklarını belirtti. Teklifte topluluğa şunlar söylendi:

Biz ApeCoin DAO olarak, en azından şimdilik, ApeCoin’in Ethereum ekosisteminde kalması ve Ethereum tarafından güvence altına alınmamış bir L1 chain’e veya side chain’e başka bir yere taşınmaması gerektiğine inanıyoruz.

Topluluk, Apecoin için Ethereum ekosistemini tercih ediyor

3 Haziran’da yürürlüğe girdikten kısa bir süre sonra, topluluğun %99,65’lik ezici bir çoğunluğunun teklifi desteklemesiyle, mesele başlangıçta bir şekilde çözülmüş gibi görünse de, oylama üç gün içinde şimdi çok daha dengeli. Şu anda, APE yatırımcılarının yaklaşık %48,22’si, ApeCoin’i Ethereum ekosisteminde tutma fikrine karşı oy kullandı, bu da en azından yüzeyde konuyla ilgili duyarlılıkta önemli bir değişiklik olduğunu gösteriyor.

Milyonluk Aboneli Analist: Bu 2 Altcoin'e Odaklanın!

ApeCoin DAO, APE kullanarak yönetim tekliflerine oy verir, bu sayede tutulan her token bir oy olarak sayılır. Bu, büyük miktarda APE’ye sahip olan üyelerin, yönetim süreci üzerinde çok büyük bir etkiye sahip oldukları ve az sayıda sahip için daha geniş topluluk çoğunluğuna karşı oy kullanma imkanı yarattığı anlamına gelir.

Bununla birlikte, Nansen verileri, APE’in dolaşımdaki arzın büyük bir miktarını tutan belirli bir cüzdan olmaksızın, yatırımcılar arasında oldukça eşit bir şekilde dağıtıldığını gösteriyor. Sadece dört cüzdan arzın %1’inden fazlasına sahip, bunlardan ikisi kripto borsası Binance’e ait. Yazım sırasında, teklifi destekleyen oylar sadece küçük bir farkla önde gidiyor ve oylamanın kapanmasına üç gün kala, projenin Ethereum’daki geleceği kesin olmaktan uzak görünüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Leave A Reply

Your email address will not be published.