Son dakika kripto para haberleri!
BTC
$28,091.49
+4.74
ETH
$1,905.27
+4.05
LTC
$91.63
+3.36
DASH
$44.11
+4.13
XMR
$155.25
+2.45
NXT
$0.00
-6.9
ETC
$18.50
+1.7
DOGE
$0.07
+0.56
ZEC
$34.39
+5.04
BTS
$0.01
+2.44

Efsane Yatırımcı: SHIB ve DOGE Hariç Her Şeyimi Sattım! 

0 38

Ünlü bir Bitcoin meraklısı da olan yatırımcı Jeremie Davinci, Bitcoin (BTC) parodisi meme coin’i olan Dogecoin (DOGE) ve bir Dogecoin türevi olan Shiba Inu (SHIB) hariç bütün kripto paralarını sattığını söylüyor. Ancak dahası da var. Ünlü yatırımcı bu paylaşımından sonra bir acıklama yapma gereği duydu.

Jeremie Davinci: SHIB ve DOGE hariç hepsini sattım!

Ünlü bir Bitcoin (BTC) meraklısı ve erken kripto benimseyenlerinden olan Jeremie Davinci, popülaritesini, dokuz yıl önce ‘sadece 1 dolar değerinde Bitcoin satın almayı’ tavsiye ettiği videosunun aniden yeniden ortaya çıkması ve kısa sürede Youtube’da yaklaşık dört milyon görüntülemesiyle son yıllarda kazandı.

Dokuz yıl sonra, Jeremie Davinci aktif olarak kriptoyu ve özellikle Bitcoin’i zorlamaya devam ediyor. Son tweet’te Jeremie, Bitcoin yanlısı olmasına rağmen, meme coin’i olmayan yani DOGE ve SHIB dışında her şeyi sattığını söylüyor.

Bununla birlikte, Jeremie Davinci, hem Dogecoin (DOGE) hem de Shiba Inu’nun (SHIB) kendilerine ordu adını verecek kadar büyük toplulukları olduğu için Twitter’da bu iki altcoin projesi etrafında oynamamanın daha iyi olduğunu düşünüyor.

Jeremie Davinci, şaka yapıyor olabilir mi?

Bu nedenle ünlü yatırımcı Jeremie Davinci, tweet’inin sadece bir şaka olduğunu açıklamak için çok fazla beklemedi. Ancak her şeyi satmasının “tam olarak değil, ama bir bakıma doğru” olduğuna dair Madagaskar Penguenleri’nden bir ipucu bıraktı.

Güvenli bir limana demirleme zamanı mı?

kriptohaberler.net haberlerinden de takip ettiğiniz üzere son birkaç günde, popüler meme coin’leri DOGE ve SHIB yoğun bir şekilde işlem görüyor ve her iki kripto paranın ödeme aracı olarak benimsenmesinin artmasıyla veya deflasyonist mekanizmaların uygulanmasıyla ilgili hiçbir haber onları akıllarına getirip bir şekilde kripto paraların fiyatlarını neşelendiremiyor.

Aynı zamanda, piyasalara riskli bir dönem yaklaşırken lider kripto Bitcoin hakimiyeti artmaya devam ediyor ve en eski kripto para birimi, birçok yatırımcı tarafından Altın 2.0 veya finans piyasalarında birinin fırtınadan daha uzun süre dayanabileceği sözde bir güvenli liman olarak kabul ediliyor.

Yine, ne DOGE ne de SHIB gerçek bir ayı döngüsünden veya hatta korkunç bir kripto kışından geçmedi. Bu yüzden analistlere göre şu anda iyi bir yatırım gibi görünmüyorlar ve Jeremie’nin bazı eski videolarını ve mantralarını tekrar ziyaret etmeye değer olabilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Leave A Reply

Your email address will not be published.