Son dakika kripto para haberleri!
BTC
$27,213.77
-0.36
ETH
$1,904.28
+0.02
LTC
$95.51
-1.27
DASH
$43.07
+0.21
XMR
$149.52
+1.69
NXT
$0.00
-11.43
ETC
$18.18
-0.27
DOGE
$0.07
-0.14
ZEC
$32.26
-0.46
BTS
$0.01
-13.44

SHIB 2 Bomba Haber Duyurdu: Paris Hilton Geliyor!

0 54

Son zamanlarda kripto para ve NFT yatırımı da yapmaya başlayan Paris Hilton, ikinci en popüler meme parası Shiba Inu’nun (SHIB) Metaverse’ine ilgi göstermeye başladığına dair paylaşımlar son dönemde arttı. Tüm bu haberlere neden olan şey ise, Paris Hilton’un yayınladığı bir tweet’ti.

Paris Hilton, SHIB hakkında tweet yayınladı

Yakın zamanda Metaverse üzerinde çalışmak üzere Shiba Inu ekibine katılan ve Technicolor’un eski bir üst düzey yöneticisi olan Marcie Jastrow, kısa bir süre önce kripto ile ilgili bir tweet yayınladı. Jastrow cevabında 11:11 sayısından bahsetti ve desteği için SHIB Army’e teşekkür etti. Ancak daha sonra Hilton, aynı numarayı 11:11 ile Twitter hesabı üzerinden paylaştı. Ek olarak ünlü medya kişiliği, takipçilerini “bir dilek tutmaya” davet etti. Bu tweet, SHIB Army’nin derin düşüncelere dalmasına ve iddialar ortaya atmasına neden oldu.

Belli ki, takma adlı bir Twitter kullanıcısı olan GossipShib, Paris Hilton’un Shiba Inu’nun proje lideri Shytoshi Kusama ile gerçekten bağlantılı olabileceğini öne sürerek bu ayrıntıya dikkat çekti. 11:11, kripto ve özellikle Shiba Inu ile tamamen alakasız bir şey anlamına geliyor. Ancak, gerçek şu ki Hilton, son birkaç yılda kripto para alanıyla ilgilenmeye başladı.

Paris Hilton kripto para piyasasında

Paris Hilton, 2016’dan beri iki ana dijital para birimi olan Bitcoin ve Ethereum’a yatırım yapıyor. Ayrıca, 2019’da kendi NFT’sini çıkardı ve bir hayır kurumuna bağışlamak sattı. Bunun ardından, Nisan 2021’de tasarımcı Blake Kathryn ile birlikte yeni bir NFT koleksiyonu oluşturdu. Koleksiyon, birlikte 220 bin dolara satılan üç NFT’den oluşuyordu. Ayrıca Hilton, 2021’in başlarında verdiği bir röportajda, Bitcoin için “çok, çok heyecanlı” olduğunu belirtti.

ShibaSwap’a verim çiftçiliği özelliği geliyor

kriptohaberler.net olarak bildirdiğimiz üzere, Shiba Inu (SHIB), ekibi ShibaSwap’ta verim çiftçiliği özelliğini geliştirmeyi planlıyor. Geliştirme, meme coin’in ekibi tarafından Discord kanalında oluşturulan bir topluluk forumu aracılığıyla açıklandı. Bir ekip üyesinin paylaştığına göre, ekip Discord’da yeni bir geri bildirim forumu oluşturdu. Ayrıca, topluluğu, projenin halihazırda devam eden verim çiftçiliğinde yeni özellikler başlatıp başlatmayacağını belirleyecek tekliflerde bulunmaya çağırdı. Paylaşılan bir gönderiye göre verim çiftçiliği teklifleri şimdiden başlatı ve 9 Haziran tarihine kadar devam edecek.

Ünlü Şirket Shiba Inu (SHIB)'a Övgüler Yağdırdı

Girişim, uygulanırsa, Shiba Inu topluluğunun pasif gelir elde edebilmelerinin sayısız yeni yolu ortaya çıkacak. Bunun nedeni, verim çiftçiliği, kullanıcıların merkezi olmayan finans (DeFi) yoluyla ödüller kazanmalarını sağlıyor olması. Özellik ile birlikte, SHIB Army üyelerinin, token borç almasına ve vermesine izin verilecek. Ayrıca topluluk, bu yolla ödüller kazanma imkânı bulacak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Leave A Reply

Your email address will not be published.