Son dakika kripto para haberleri!
BTC
$27,888.01
+2.71
ETH
$1,898.72
+3.11
LTC
$91.41
+2.6
DASH
$43.43
+2.21
XMR
$156.39
+1.7
NXT
$0.00
+2.71
ETC
$18.41
+0.93
DOGE
$0.07
+1.29
ZEC
$33.75
+2.43
BTS
$0.01
+0.84

Binance’den SHIB ve Bu 2 Altcoin İçin Duyuru: Askıya Alınıyor!

0 52

İşlem hacmiyle en büyük kripto para birimi borsası olan Binance, Shiba Inu (SHIB) ve iki altcoin’e yönelik yeni duyurular yaptı. Duyurulara göre Elrond (EGLD) ağındaki para çekme ve yatırma işlemleri geçici olarak askıya alınırken; Stellar Lumens (XLM) ağ güncellemesi desteklenecek. Ayrıca belirli miktarda SHIB’in, SHIB stake edenlere dağıtılacağı duyuruldu.

Binance, Stellar Lumens (XLM) ağ güncellemesini destekliyor

Binance’in ilk duyurusu, en eski kripto para birimlerinden biri olan XLM ile ilgiliydi. Stellar Lumens güncellemesi, 8 Haziran 2022, Türkiye saati ile yaklaşık 18’de gerçekleşecek. XLM para yatırma ve çekme işlemleri ise yaklaşık olarak 17’den itibaren askıya alınmaya başlayacak. Binance, ağ güncellemesi sırasında XLM ticaretinin etkilenmeyeceğini söylüyor. Borsa, “Binance, hesaplarında XLM bulunduran tüm kullanıcılar için ilgili tüm teknik gereksinimleri karşılayacaktır,” ifadelerini kullanıyor.  Borsa, güncellenen ağın stabil olduğunu düşündükleri zaman XLM para çekme ve yatırma işlemlerini yeniden başlatacak.

2 Analist, SOL ve Bu 7 Altcoin İçin Kritik Tahminler Yaptı!

Borsa, Elrond ağındaki işlemleri askıya alıyor

kriptohaberler.net olarak da bildirdiğimiz üzere Elrond, dün, ağdaki bir güvenlik açığından dolayı 1.6 milyon dolar değerinde coin kaybetti. Bu durum, Binance’in  de dikkatini çekti ve bu nedenle ağdaki para yatırma ve çekme işlemleri askıya alındı. Binance, ağın güvenli olduğuna kanaat getirdiğimizde Elrond (EGLD) ağındaki para yatırma ve çekme işlemlerini yeniden başlattı.

Binance, SHIB ödülü verecek

Binance, kullanıcıların Blockchain hakkında bilgi edinebilecekleri bir ders ve bir testi tamamlayarak 45.000 SHIB kazanabilecekleri “Binance Learn & Stake”i yakında başlatıyor. SHIB ödülleri, 150 gün boyunca otomatik olarak stake edilecek. Kullanıcılar da yıllık bazda yüzde 100’lük getiri oranının keyfini çıkarabilecek. 9 Haziran 2022, Türkiye saati ile 10’dan sonra bir Binance hesabı açan ve müşteri tanıma (KYC) sürecini tamamlayan tüm yeni kullanıcılar, söz konusu tarihin ardından sınavı tamamlayabilecek.

Binance'den Bu 10 Altcoin İçin Son Dakika Duyurusu: Delist Var!

Ancak dağıtılacak tokenların stoğu, 45.000 ile sınırlı. Ayrıca her ders yalnızca bir kez tamamlanabilecek ve her kullanıcı, tamamlanan ders başına en fazla bir ödül alabilecek. 9 Haziran, TSİ 10’dan itibaren bir Binance hesabına kaydolan ve bu tarihten itibaren KYC’yi tamamlayan tüm kullanıcılar bu etkinliğe katılmaya hak kazanacaktır. Yasadışı olarak toplu kayıtlı hesaplar, katılmaya veya herhangi bir ödül almaya uygun olmayacaktır.

Ödüller sınırlıdır ve “ilk gelen alır” hizmet esasına göre verilir. Kullanıcılar, her kurs için yalnızca sınavı tamamladıktan sonra ödül talep edebilir. Binance Staking, kararlaştırılan stake döneminin sonunda stake edilen kripto parayı kullanıcıların spot cüzdanlarına iade edecektir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Leave A Reply

Your email address will not be published.