Son dakika kripto para haberleri!
BTC
$27,587.50
+3.07
ETH
$1,854.97
+1.44
LTC
$90.46
+2
DASH
$43.37
+3.24
XMR
$155.92
+3.09
NXT
$0.00
+3.07
ETC
$18.34
+1.05
DOGE
$0.07
+1.48
ZEC
$33.68
+3.82
BTS
$0.01
+1.54

Tarih Açıklandı: 4 Analist: Bitcoin İçin Bu Seviyeleri Bekleyin!

0 54

Önce gelen kripto para analistleri, son zamanlardaki fiyat artışına rağmen Bitcoin için bir ayı koşusu öngörüyor. Ayrıca, hodl yatırımcıları BTC hakkında olumsuz bir görüş bildiriyor. Peki, bu olumsuz duyguya ne yol açtı ve Bitcoin’in geleceği hakkında neler söylendi?

deVere Group CEO’su, Bitcoin için büyük bir sıçrama öngörüyor

Finansal danışmanlık firması deVere Group’un CEO’su Nigel Green, yeni bir şirket blog gönderisinde Bitcoin’in 2022’nin son çeyreğine kadar önemli bir sıçrama görme yolunda olduğunu söyledi. Nigel, Bitcoin fiyatının neden yakında toparlanabileceğini açıklıyor:

Dibin yakın olduğuna dair iyi bir indikatör, izleme servislerinin ‘içeridekilerin’ (insiders) bir satın alma çılgınlığı içinde olduğunu ortaya çıkarmasıdır. Uzun vadede zenginlik yaratmak ve büyütmek için kaliteli şirketlerdeki hisselerini artırmak için makul değerlemelerden yararlanıyorlar. Yatırımcılar daha riskli varlıklara geri döndükçe, borsa rallisi Bitcoin’e yarayacak.

Balinalar Yiyor! Bitcoin Aralık'ta Bu Seviyelerde

Nigel ayrıca yatırımcıların Bitcoin’i geçerli bir değer deposu ve enflasyona karşı bir korunma olarak gördüğü için Bitcoin’in tekrar yükselebileceğini söyledi. Ek olarak, Bitcoin’in yıl sonuna kadar uçacağını ve rallinin büyük kurumsal yatırımcıların yatırımlarıyla destekleneceğini belirtti.

Benjamin Cowen, Bitcoin (BTC)’in mevcut seviyelerden toparlanabileceğini söylüyor

kriptohaberler.net olarak analizlerini paylaştığımız Benjamin Cowen, yeni bir Youtube yayınında, 200 günlük SMA’nın gelecek Bitcoin fiyatlarının doğru bir indikatörü olduğunu söylüyor. Kripto uzmanı, tarihsel veri olarak 2018 grafik verilerini aktarıyor.

Cowen, daha sonra SMA’da, BTC’nin tutması için çok önemli olduğuna inandığı iki seviyeyi paylaşıyor. Analist, 41.700 dolar ve 40.000 dolar olmak üzere iki potansiyel fiyat noktasına dikkat çekiyor. Bitcoin’in 200 günlük SMA fiyat noktasının üzerine çıkması için birkaç girişimde bulunabileceğini ekliyor. Cowen’e göre, BTC şu anda bir ayı piyasasında olduğundan, şimdilik tam olarak nasıl ve ne zaman olduğunu belirlemek zor.

Rekt Capital, Bitcoin tahminlerini güncelledi

Popüler kripto analisti Rekt Capital, Bitcoin dominans (BTC.D) grafiğini inceliyor. Dominans açısından, Bitcoin’in 2021 başlarına kadar uzanan bir kama formasyonun tırmanmaya hazır olduğunu iddia ediyor. Bir tweette analist, “BTC.D şimdi bir yıllık bir kama modelini (siyah) kırmanın eşiğinde” dedi. Dolayısıyla, bu eğilimin ihlalinin neredeyse kesinlikle kripto para birimleri için ek kayıplarla sonuçlanacağına inanıyor.

Analist daha sonra BTC.D’nin yükselişini sürdürebileceğini belirtmek için grafiğin derinliklerine göz atıyor. Analiste göre patlama, büyük olasılıkla %49 ila %51 bölgesine gerçekleşecek. BTC.D bu seviyeyi, en son 60.000 doların üzerinde Nisan ve Mayıs 2021’de gördü.

Rekt Capital, Bitcoin’in 200 günlük hareketli ortalamasını not ederek analizlerini sonlandırıyor. 200 MA’nın, mevcut düşüş eğiliminde Bitcoin düşüşünü neyin tanımlayabileceğine dair olası bir sinyal olduğunu söylüyor. Strateji uzmanına göre, Bitcoin genellikle 200 haftalık MA’nın (turuncu) etrafında gezinmektedir. Ek olarak sadece birkaç puan altında işlem görüyor. Ayrıca analist, Bitcoin’in 200 MA’da dip bulmak için mevcut fiyatından %25 daha düşmesi gerektiğini söylüyor.

Bitcoin İçin Bu Seviyeleri Bekleyin!

“BTC hala 19.937 dolarla karşı karşıya”

Finans analisti Crispus Nyaga’da düşüş bekleyen analistler arasında. Bitcoin grafiğindeki çift tepe formasyonu nedeniyle analist, satışların hala bozulmamış olduğunu düşünüyor.

Bitcoin İçin Bu Seviyeleri Bekleyin!

Bu görüş doğruysa, analiste göre sıradaki referans seviyesi 2017’nin ATH seviyesi olan 19.937 dolar olacak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Leave A Reply

Your email address will not be published.