Son dakika kripto para haberleri!
BTC
$27,851.38
+2.29
ETH
$1,901.80
+3
LTC
$91.41
+1.85
DASH
$43.32
+1.14
XMR
$155.31
+0.92
NXT
$0.00
+2.29
ETC
$18.36
+0.16
DOGE
$0.07
+0.66
ZEC
$33.68
+0.87
BTS
$0.01
+0.09

Balinalar SHIB ve Bu Metaverse Coin’lere Saldırıyor!

0 53

Bitcoin ve altcoin’ler tarihi dip seviyelerde işlem görüyor. Bu esnada yatırımcılar, gelecek fırsatlar için en iyi projeleri aramaya başladı. Solana ve Avalanche gibi güçlü katman-1 Blockchain’lerin yanında, metaverse coin’ler de izleme listelerinde ilk sıralarda yer alıyor. Ethereum balinaları ise SHIB ve bir dizi borsa tokenini biriktirmeye niyetli.

Ethereum balinaları SHIB ve metaverse coin’lerde birikime geçti

Kripto para piyasasındaki son düşüş son bir yılın tüm kazanımlarını sildi. Terra çöküşü, Mayıs ayındaki satış baskısının katalizörü oldu. Diğer yandan, WhaleStats tarafından takip edilen en büyük Ethereum balinaları, MANA ve SAND gibi metaverse kriptolarını biriktiriyor. En büyük 100 ETH balinasının listesinde bir dizi borsa tokeni de var.

SHIB Balinalarının Yeni Avı

Shiba Inu (SHIB) ve FTX Token (FTT), dolar bazında en büyük token pozisyonu konumunda ilk sıraların kalıcı isimleridir. İlginç bir şekilde, fan token platformu Chilliz’in yerel kriptosu CHZ, bugün ilk 10 arasında yer alıyor. Bu arada balinalar, bir dizi dev satın alma işlemiyle CHZ’yi ilk 10’a taşıdı. Düşüşte en çok satın alınan stablecoin’ler ise USDC ve USDT oldu. Balinalar, piyasa düşerken genel olarak stablecoin’lere geçme eğilimindedir.

Balinalar SAND ve MANA’da birikime geçti

Aşağıdaki görüldüğü üzere, geçtiğimiz 24 saatte en fazla USDC, USDT ve ETH satın alındı. Ethereum listede üçüncü sırada. Popüler meme token Shiba Inu (SHIB), bugün listeyi dördüncü sırada tamamlıyor. İlginç bir şekilde popüler metaverse coin’ler MANA ve SAND, listenin ilk sıralarına ulaşmayı başardı.

USDC Coin (USDC)Tether (USDC)Ethereum (ETH)Shiba Inu (SHIB)Decentraland (MANA)The Sandbox (SAND)

Dev Balinaların Yeni Avı Bu Metaverse Coin Projeleri

Bu arada, yukarıdaki altcoin’lerin dışında, FTT, BEST, CRO ve MEXC gibi borsa tokenleride balinaların radarında. Ancak son günlerde büyük yatırımcıların ilk tercihi Ethereum (ETH). Bunun nedeni, lider altcoin’in ETH 2.0 için ilk somut adımları atmasıdır.

Ethereum (ETH), 1800 doları geri aldı, işte nedeni

kriptohaberler.net analizlerinde yer verdiğimiz üzere Ethereum (ETH), Ropsten testnet ile birlikte bugün tekrar yükselişe geçti. Böylece ETH, 1800 dolar seviyesini geri almak için son 24 saatte hafifçe yükseldi. Altcoin’in kazanımı, ilk testnet’lerden biri olan Ropsten’de bir PoS mekanizmasının başarılı bir şekilde uygulanmasından kaynaklanıyor. Ek olarak, test süreci, birkaç Ethereum geliştiricisi ve node tarafından onaylandı. Şimdi birleştirmenin (merge) sorunsuz ilerlemesini sağlamak için Blockchain’i izliyorlar.

Özellikle, Ethereum’u daha erişilebilir kılacağı göz önüne alındığında, ETH fiyatının PoS’a geçişe olumlu tepki vermesi bekleniyor. Hareket, zayıf kripto piyasası koşulları nedeniyle zor durumda olan tokene kurumsal ilgiyi de geri davet edebilir. Bu nedenle günün dev balina satın alımları bu tezi doğrular nitelikte.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Leave A Reply

Your email address will not be published.