Son dakika kripto para haberleri!
BTC
$27,073.44
-2.83
ETH
$1,866.58
-2.18
LTC
$89.52
-2.98
DASH
$41.76
-4.59
XMR
$147.60
-3.64
NXT
$0.00
-2.83
ETC
$17.94
-1.97
DOGE
$0.07
-1.02
ZEC
$32.19
-5.04
BTS
$0.01
-2.08

Bugün Bu 14 Altcoin İçin Büyük Gün: İşte Olacaklar!

0 42

Bir işlem haftasının daha sonuna geliyoruz. Bu hafta Bitcoin, genellikle 29.000 ve 30.000 dolar aralığında işlem gördü. Öte yandan altcoin projeleri arasında BTC’den daha iyi performans gösterenler oldu. Fiyattan bağımsız olarak bakıldığında ise ekosistemde birçok değişim yaşanıyor. Aşağıdaki listede, 10 Haziran 2022 tarihinde yaşanacakları görebilirsiniz…

14 altcoin projesinde önemli gün: Neler olacak?

Kripto para piyasası, yalnızca Bitcoin’den oluşmuyor. Hatta oluşturulan kriptolara bakıldığında, piyasada neredeyse 20.000 kadar altcoin bulunuyor.  Altcoin’lerin sayısının fazla olması, birçok yatırımcının kendisine hitap eden coin bulmasını sağladı. Ancak yatırımcılar, piyasada yaşananları takip etmekte zorluk çekebiliyor. Aşağıdaki listede, bugün yaşanacak olan soru cevap etkinlikleri, borsa listelemeleri, ağ güncellemelerini görebilirsiniz. Bu gelişmeler kimi zaman fiyatta olumlu etkiye sahip olabiliyor. İşte bugün, 10 Haziran 2022 tarihinde yaşanacak olan olaylar…  

Pitbull (PIT), Pitbullers NFT lansmanını gerçekleştirecek. Lansmanda, 10.000 Pitbull NFT’si satışa sürülecek. Bu tarihte beyaz listeye alınacak NFT’ler de belirlenecek.JumpToken (JMPT), Haziran ayı için bir airdrop gerçekleştirecek. Airdrop, en az 10 JMPT tutan yatırımcılar için geçerli olacak. Ancak airdrop’u alacak yatırımcıların 1-30 Haziran arasında en az 10 gün boyunca tokenı elinde bulundurması, yani satmaması gerekiyor.

Santiment: Akıllı Para Bu 2 Altcoin'e Akıyor! Fırlayabilirler

KuCoin, Inflation Hedging Coin’i (IHC) USDT çifti ile Türkiye saati ile 13’te listeliyor.Trava Finance (TRAVA), yeni bir topluluk buluşması gerçekleştirecek. Soru cevap etkinliğinin yer alacağı bu buluşmada, soru soran katılımcılara ödül verilecek.MEXC Global borsası, MoveZ’u (MOVEZ) USDT çifti ile TSİ 15’te listeliyor.Golem (GLM), topluluk buluşması gerçekleştirecek. Buluşmada “Pictionary” oynanacak.Litecoin (LTC) ve Unbanked, Türkiye saati ile 18.30’da Twitter Spaces üzerinden yayın gerçekleştirecek. kriptohaberler.net olarak da bildirdiğimiz üzere LTC, yakın bir zamanda MimbleWimble güncellemesini gerçekleştirdi.Tron (TRX) ve ekosistemin stablecoin’i USDD (USDD) hakkında bir soru cevap etkinliği gerçekleştirilecek.

Ethereum ve Solana'da NFT Swap'i Sağlayan Protokol: NFBarter

LBank, Lego Coin’i (LEGO) USDT çifti ile listeliyor.SwissBorg (CHSB), kripto para alanındaki yasalardan bahsedilecek bir soru cevap etkinliği gerçekleştirecek. Yayın, Youtube’da canlı bir şekilde izlenebilecek.Aragon (ANT) bir soru cevap etkinliği gerçekleştirecek. Etkinlik, Hive organizasyonuyla açılacak bir canlı yayında yapılacak. Etkinlikte, DAO’lardan bahsedilecek.LBank, Source Protocol’ü (SRCX) USDT çifti ile listeliyor.Zenlink Network (ZLK), Discord üzerinden soru cevap etkinliği gerçekleştirecek. Etkinlik, Türkiye saati ile 17’de başlıyor.Nabox (NABOX), USEON ile bir soru cevap etkinliği gerçekleştiriyor. Etkinlik, TSİ 17’de başlayacak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Leave A Reply

Your email address will not be published.