Son dakika kripto para haberleri!
BTC
$27,161.12
-0.08
ETH
$1,900.58
-0.14
LTC
$95.57
+0.76
DASH
$43.18
+1.48
XMR
$148.97
+1.21
NXT
$0.00
-10.07
ETC
$18.18
+0.22
DOGE
$0.07
+0.44
ZEC
$32.31
+1
BTS
$0.01
+19.18

2 Popüler Analist, Satın Aldıkları Altcoin’leri Duyurdu!

0 33

Türkiye’deki Bitcon ve altcoin topluluğu tarafından geniş çapta takip edilen iki analist, yakın zamanda paylaştıkları gönderilerinde yatırımlarını açıkladı. Ayrıca altcoin’lere yönelik beklentilerini paylaştı. İşte detaylar…

Analist, cüzdanındaki bazı altcoin projelerinin bir kısmını sattı

Twitter’da 730 binin üzerinde takipçisi bulunan analist Enes Turan (Paradotor), önce altcoin sepetinde yer alan coin’leri aktardı. Daha sonraki gönderilerinde ise alıp sattığı coin’lerden, umut vadettiğini düşündüğü coin’lerden bahsetti. Analist, öncelikle, altcoin sepetini ve oranları aşağıdaki gibi paylaştı. Şu anda 11 coin bulunan sepetindeki bu sayıyı 4’e indirme hedefi olduğunu aktardı.

Genel olarak “tuttuğu coin’lerde tıkanıklık olduğunu” söyleyen analist, “tıkanıklığı açmak için sepeti yaymak gerektiğini” düşünüyor. Bu durumun, diğer coin’lere de yarayacağından bahsediyor. Bu açıklamasının ardından Enes Turan, daha önce pek çok kez yatırım yaptığından ve inandığından bahsettiği Holo (HOT) yatırımının yüzde 25’ini sattığını aktardı. SXP (SXP)’de de yüzde 25’lik bir satış gerçekleştirdiğini ve 1.70 dolardan dYdX (DYDX) satın aldığını söyledi.

Ardından Reef Finance (REEF) yatırımının yüzde 50’sini satıp, 2.75 dolardan Synthetix (SNX)’i cüzdanına eklediğinden bahsetti. “TFBX, LOOKS, CSPR” yatırımlarının da yüzde 25’ini sattığını, yerine 0.01238’den JasmyCoin (JASMY) aldığını söyledi. Bunun dışında Casper (CSPR)’dan yüzde 65 zararın ardından çıktığını ve Mobox’a (MBOX) yatırım yaptığını açıkladı. Sepetindeki LOOKS, AUTO ve NWC coin’lerini satmayacağını belirtti. Yani analistin hedefindeki yeni coin’ler DYDX, SNX, DF, MBOX ve JASMY gibi gözüküyor.

Paradotor’un yeni hedefi: OLAND

Paradotor, daha sonra attığı bir tweet’inde OLAND yatırımı yaptığını paylaştı. OLAND’ı 0.046 dolar seviyesinden cüzdanına eklediğini aktardı. kriptohaberler.net olarak da bildirdiğimiz üzere Oceanland (OLAND), kripto ile oyun dünyasını birleştiren bir P2E oyunudur. OLAND’da iki büyük borsa haberi olduğunu belirterek; NWC, RACA, LOOKS gibi coin’lere büyük yatırımlar yaparak zararda olanların bu coin’e bakabileceğini kaydetti.

Enes Turan, cüzdanında NWC, HOT, SXP dışında boğa trendi yaşamış coin olmadığını söyleyerek, diğerlerinin “taze kan” olduğunu aktardı. HOT ve SXP’yi, yükseliş yaşayacağını düşündüğü için tuttuğunu söyledi. HOT, SXP ve REEF’in elinde tuttuğu 3 ana coin’i olduğunu belirtirken JASMY, MBOX ve DF’in trade için kullanılacağını söyledi. LOOKS’ta ise boğa beklentisini paylaştı.

Son olarak Radio Caca (RACA) konusunda hayal kırıklığını gösteren bir tweet paylaşan Enes Turan, bu coin’in “FOMO”landığını belirtiyor. FOMO, “kaçırma korkusunu” ifade eder.

Alparslan Antepoğlu da OLAND aldı

Twitter’da yaklaşık 170 bin kişi tarafından takip edilen bir analist olan Alparslan Antepoğlu da OLAND satın aldığını belirtti. Antepoğlu, OLAND’i 0.049712 dolardan satın alırken önümüzdeki aylarda borsa listeleme haberine dikkat çekti.

Yazım sırasında OLAND, yüzde 3.05’lik bir düşüş ile 0.05095 dolardan el değiştiriyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Leave A Reply

Your email address will not be published.