Son dakika kripto para haberleri!
BTC
$27,851.38
+2.29
ETH
$1,901.80
+3
LTC
$91.41
+1.85
DASH
$43.32
+1.14
XMR
$155.31
+0.92
NXT
$0.00
+2.29
ETC
$18.36
+0.16
DOGE
$0.07
+0.66
ZEC
$33.68
+0.87
BTS
$0.01
+0.09

Solana ve O 5 Altcoin’den Yüklüce Alan Şirket İçin Dev İddia!

0 35

Three Arrows Capital kurucu ortağı Su Zhu, bugün, belirsiz bir tweet yayınladı. Tweet’in konusu, kripto topluluğu arasında olası bir “yok olma” iddialarının dolaşması idi. Zhu, firmanın “bunu çözmeye kararlı olduğunu” söyleyerek tweet’ini attı. Su Zhu ve Kyle Davies’in kurduğu Three Arrows Capital, kriptonun en saygın hedge fonlarından biridir. Portföylerinde Solana, Avalanche gibi birçok altcoin bulunuyor. İşte iddialar ve en son yaşananlar…

Three Arrows Capital için üzücü iddialar

Three Arrows Capital kurucu ortağı Su Zhu, firmanın likidite sorunlarıyla karşı karşıya olabileceğine dair söylentilerin kripto topluluğuna yayılmasının ardından sessizliğini bozdu. Popüler trader, Çarşamba günü erken saatlerde, Three Arrows Capital’in karşı karşıya olduğu bir soruna çözüm aradığını ima eden şifreli bir tweet yayınladı. Zhu “İlgili taraflarla iletişim sürecindeyiz ve bunu çözmeye tamamen kararlıyız” diye yazdı. Bunun üzerine Cobie, Byzantine General, satsdart ve kripto topluluğunun diğer üyelerinden bir dizi destekleyici mesaj ile karşılaştı.

BTC Düşerken Sadece O 17 Web3 ve Metaverse Coin Patladı!

Firmanın olası sorunlarıyla ilgili söylentiler ilk olarak Salı günü erken saatlerde Twitter’daki kripto topluluğunda ortaya çıktı. Gün boyunca yayıldı. Doğrulanmamış raporlar, firmanın kripto pazarındaki son erime nedeniyle bir marj çağrısını kaçırmış ve bir tasfiye olayı yaşamış olabileceğini iddia ediyor. Söylentiler, Celsius’un likidite krizi açıklamalarının ardından geldi. kriptohaberler.net olarak da bildirdiğimiz üzere Celsius, söz konusu krizin ardından müşterilerin para çekme işlemlerini durdurmak zorunda kaldı.  

Three Arrows Capital Solana, AVAX, ETH yatırımlarıyla biliniyor

Three Arrows Capital, dünyanın en başarılı kripto hedge fonlarından biridir. 2012 yılında piyasaya sürüldükten sonra, ileri görüşlü ticaret çağrılarıyla tanınan, Zhu ve uzun zamandır ortağı olan Kyle Davies’i kripto ünlü statüsüne iten milyarlarca dolarlık bir kuruluşa dönüştü. 2021 boyunca Three Arrows Capital, bir “süper döngü” tezini zorlamakla.

Solana, Avalanche ve Terra gibi alternatif layer-1 projelerini parabolik rallilerinden önce onaylamasıyla ünlendi. 2021’in başından sonuna kadar Bitcoin’in (BTC) dışında birçok kripto para birimi değer kazandı. Hatta, CoinGecko gibi veri sitelerine bakarsanız, çoğunun geçtiğimiz yıl “tüm zamanların en yüksek seviyesine” ulaştığını görebilirsiniz. Ancak maalesef, o zamandan beri Terra sıfıra düştü. Solana ve Avalanche yaklaşık yüzde 86 düştü. İlginç bir şekilde, Zhu kısa süre önce Twitter biyografisinden Solana, Avalanche, Terra, Ethereum ve NEAR’a yapılan bir dizi referansı kaldırdı. Ayrıca Instagram hesabını da sildi. Three Arrows Capital, söylentilere yanıt olarak henüz resmi bir açıklama yayınlamadı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Leave A Reply

Your email address will not be published.