Son dakika kripto para haberleri!
BTC
$28,181.39
+0.35
ETH
$1,796.59
+1.92
LTC
$82.18
+1.94
DASH
$58.02
+2.39
XMR
$150.08
-2.03
NXT
$0.00
-6.34
ETC
$20.62
+3.83
DOGE
$0.08
+6.6
ZEC
$36.07
+3.8
BTS
$0.01
+0.96

Bu Hafta O 5 Altcoin’i Not Edin: Önemli Haberler Var!

0 22

Kripto para piyasası hala kırmızı bölgede dalgalanmaya devam ediyor. Bununla birlikte Bitcoin, son 7 gün içinde %11 düştü ve şu anda %4 yükselişle 20.000 dolara doğru ilerliyor. Bu makale, bu hafta gerçekleşecek olan yaklaşan altcoin haberlerinden bazılarının derlemesidir.

5 altcoin projesinden haftanın yaklaşan önemli etkinlikleri

Origin Protocol OGN ağ kayıtları

Origin Protocol, geçtiğimiz aylarda rekor NFT satışlarıyla gündeme geldi. Proje şimdi OGV airdrop’una hazırlanıyor. Airdrop, 5 – 12 Temmuz 2022 arasındaki OGN anlık görüntüden (snapshot) sonra gerçekleşecek.

İlginç bir şekilde, crypto.com gibi birçok üst düzey borsa, OGN ve yaklaşmakta olan OGV airdrop için desteklerini duyurdu. Bu nedenle, buna katılmak için kullanıcıların Crypto.com’da veya hesaplarında en az 1 OGN bulundurmaları gerekiyor. Bu arada, OGV token, Origin Protocol ekosistemi için yeni bir ERC-20 token’idir. Ayrıca Origin Dollar (OUSD) için yeni yönetim tokeni olarak da işlev görecek.

GMX ara yüz güncellemeleri

DEX platformu GMX, ara yüzde başlatılacak bazı stratejik güncellemeleri paylaştı. Önemli bir güncelleme, GMX bilgilendirme web sitesinin bölünmesidir. Ayrıca bu güncellemeler 6 Temmuz 2022’de yayına girecek. Kullanıcılar ayrıca güncellemeler hakkında yakında daha fazla bilgi alacaklar. Ayrıca GMX, Bitcoin, Ethereum, Avalanche vb. gibi en büyük kriptoların merkezsiz işlemlerini kolaylaştırır.

ChangeNOW Wallet, ZEC ve DASH’i listeliyor

ChangeNOW kripto cüzdanı, ZEC ve DASH’i destekleme planlarını paylaştı. Buna paralel olarak, hem ZEC hem de DASH entegrasyonu şu anda devam etmektedir. Raporlara göre, entegrasyon 6 Temmuz 2022’de tamamlanacak.

Kullanıcıları hem DASH hem de ZEC’i kolayca ChangeNOW cüzdanları üzerinde saklayabilir, gönderebilir ve alabilir. Ayrıca ChangeNOW cüzdanını kullanarak fiattan kriptoya (DASH ve ZEC) işlemlerini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilecekler.

WAX Blockchain NFT serisi

Wax Blockchain, yeni bir NFT serisinin lansmanını destekleyecek. Seride 50 yeni araba koleksiyonu yer alacak. 7 Temmuz 2022’den itibaren kullanıcılar, 50 yeni araba NFT serisini beş (5) nadirlikte alabilecekler. Ayrıntılara aşağıdaki tweet’ten ulaşabilirsiniz.

PembRock Finance farming testnet lansmanı

Son olarak, PembRock Finance, farming testnet’i başlatmaya hazırlanıyor. Ayrıca lansman 4 Temmuz 2022 Pazartesi günü gerçekleşecek. Bununla birlikte, ödünç verme, farming gibi önemli özelliklerin eklenmesini de içerecek. Ayrıca PembRock, NEAR protokolündeki ilk ve tek kaldıraçlı yield farming platformu olarak bilinmektedir.

kriptohaberler.net olarak hazırladığımız NFT haber bültenine buradan ulaşabilirsiniz. Yakın tarihli gelişmelerden birinde, Eminem ve Snoop Dogg’un görüldüğü bir metaverse ortaklığı yer alıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Leave A Reply

Your email address will not be published.