Son dakika kripto para haberleri!
BTC
$28,676.91
+1.12
ETH
$1,806.03
-0.29
LTC
$90.15
-2.02
DASH
$57.04
-1.28
XMR
$159.81
+1.08
NXT
$0.00
+1.12
ETC
$20.45
-1.59
DOGE
$0.08
-0.99
ZEC
$37.57
-0.92
BTS
$0.01
-0.71

Binance CEO’su İddialı Konuştu: 13 Kripto Para Çifti Var!

0 28

Binance kurucusu, kullanıcılara şirketin yıllarca faaliyet göstermeye devam etmek için gereken her şeye sahip olduğuna dair güvence verdi. İşte detaylar…

Binance CEO’su CZ açıklamalar yapıyor

Binance tarafından sıfır ücretli Bitcoin (BTC) ticaretinin başlatılmasının ardından, günlük ticaret hacmine göre dünyanın en büyük borsasının kurucusu ve CEO’su Changpeng “CZ” Zhao, şirketin gelişmekte olan sektördeki en büyük rezerve sahip olduğunu söyledi. Binance’in kurucusu, çoğu kripto işletmesinin yaptığı gibi sayılarla övünme alışkanlığında olmadığını belirtti. Ancak yöneticiye göre borsa, sektördeki açık ara en büyük rezerve sahip. Zhao bunu, “dippudo” kullanıcı adını kullanan bir Twitter kullanıcısı tarafından yapılan bir yoruma yanıt olarak duyurdu. kriptohaberler.net olarak da bildirdiğimiz üzere Binance, 13 spot çifti için sıfır ücretli Bitcoin ticaretinin başlattıklarını duyurmuştu. Bu duyurudan kısa bir süre sonra “dippudo”, aşağıdaki tweet’i attı:

CZ, Binance’in sahip olduğunuz rezerv miktarıyla uzun yıllar çalışabileceği doğru mu? Sıfır ücret bunu nasıl etkiler?

Kripto para endüstrisinde dünyanın en zengin insanı olduğuna inanılan Binance CEO’su, borsanın sıfır işlem ücretli ticaret başlatmasının rezervlerini etkileme olasılığını reddetti. CZ, aşağıdaki ifadeleri kullandı:

Evet, merak etmeyin. Rakamlarla övünmüyoruz. Ancak sektördeki bildiğimiz açık ara en büyük rezerve sahibiz. Bu 0 ücret olayı, zorlu pazarda kullanıcılarımızla ilgilenmemizin bir yolu.

CZ, Binance’in kendi kendine yeterli olduğunu söylüyor

Binance’in kurucusu kısa süre önce kripto para birimi borsasının diğer ticaret platformlarıyla herhangi bir rekabet içinde olmadığını söyledi. Kripto topluluğu hangi ticaret firmasının daha iyi olduğuna karar vereceğini belirtti. Binance’in kendi kendine yeterli olduğunu ve herhangi bir kredi yükü olmadığını belirtti. Hatta bu ifadeleriyle FTX’i eleştirdiği düşünüldü.

Borsa, sıfır işlem ücreti kampanyasını duyurdu

Dün Binance, yarından itibaren BTC spot çiftleri için sıfır ücretli alım satımı başlatarak beşinci yılını kutlayacağını duyurdu. Bu duyuruyu kapsayan çiftler şu şekilde: BTC/AUD, BTC/BIDR, BTC/BRL, BTC/BUSD, BTC/EUR, BTC/GBP, BTC/RUB, BTC/TRY, BTC/TUSD, BTC/UAH, BTC/USDC, BTC/USDP ve BTC/USDT

Binance, Afrika’da kripto para kabulünü destekliyor

Binance’i yıllarca ayakta tutabilecek iyi bir rezerve sahip olmasına rağmen, CZ ve şirket, kriptonun benimsenmesini sağlayacak önemli çabalar başlatmaktan vazgeçmiyor. CZ dün, borsanın Afrika’da yaygın kripto kullanımını teşvik etme planlarının bir parçası olduğuna inanılan bir hareketle Senegal başkanı Macky Sall’ı ziyaret ettiğini açıkladı. Gelişme,  CEO’nun Fildişi Sahili  Başkanı Alassane Ouattara ile görüşmesinden bir gün sonra geldi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Leave A Reply

Your email address will not be published.