Son dakika kripto para haberleri!
BTC
$28,205.82
+0.51
ETH
$1,795.86
+1.55
LTC
$81.40
+0.8
DASH
$57.50
+1.31
XMR
$153.99
+0.52
NXT
$0.00
+0.51
ETC
$20.50
+3.33
DOGE
$0.08
+3.98
ZEC
$35.70
+2.35
BTS
$0.01
-1.7

Robinhood’dan SHIB ve Bu 6 Altcoin İçin Dev Duyuru!

0 34

Büyük ticaret platformlarından olan Robinhood, Shiba Inu (SHIB), Polygon (MATIC) ve diğer bazı altcoin’ler için duyurular yaptı. İşte detaylar…

Robinhood’da SHIB gönderip alınabilecek

Robinhood kullanıcıları için iyi bir haber geldi. Borsa, platformda listelenen tüm kripto para varlıklarını göndermek ve almak için destek ekledi. Borsa, artık Robinhood’da listelenen tüm kripto paraları gönderip alabileceğimizi duyurdu.  Destek, WebWallets işlevlerine erişimi olan Robinhood uygulamasının tüm kalifiye kullanıcılarının, uygulamada şu anda listelenen herhangi bir kriptoyu göndermesini ve almasını mümkün kılar. Robinhood’a göre, kullanıcılar para çekme ve para yatırma olanaklarına erişebilir.

Popüler kripto para yatırım uygulaması Robinhood, Nisan 2022’de diğer üç kripto para Polygon (MATIC), Solana (SOL) ve Compound (COMP) ile birlikte Shiba Inu (SHIB) için destek ekledi. Robinhood bu yıl cüzdan işlevini başlattı ve bugün para çekme ve para yatırma olanaklarını etkinleştirdi. Robinhood; BTC, ETH, DOGE, MATIC, SHIBA INU, LTC, BCH, LINK  gibi kripto paraları destekler.

Robinhood, Polygon para çekimlerini de etkinleştirdi

Öte yandan Robinhood, Polygon ile işbirliği yapacağını duyurdu. kriptohaberler.net olarak da bildirdiğimiz üzere Polygon, MATIC’i yaratan ana şirkettir. Polygon, yeniden adlandırılmadan önce eskiden The Matic Network olarak adlandırılıyordu. Açıklanan anlaşma, MATIC ERC-20 para yatırma ve çekme işlemlerinin Robinhood ticaret platformunda destekleneceğini belirtiyor.

Robinhood Enables Polygon (Matic) Deposits, And Withdrawals

Destek, yukarıdakiyle aynı şekilde bekleme listesindeki WebWallets işlevlerine erişimi olan Robinhood uygulamasının tüm kalifiye kullanıcılarının artık uygulamada listelenmiş olan herhangi bir MATIC’i gönderip alabilmesini mümkün kılıyor. Robinhood web sitesine göre, para çekme ve para yatırma olanaklarına erişmeye uygun olan kullanıcılar; alım satım ücreti alan diğer borsaların aksine ücretsiz alım satım işleminden de yararlanır. Robinhood, dünyanın her yerindeki herkes için finansmanı demokratikleştirme fikrine dayanıyor.

Polygon’un kurucu ortağı, ekibin “Polygon ve Ethereum’un toplu olarak benimsenmesi için altyapı oluşturmaya devam edeceğini” söyledi. Bu sırada, Polygon ve Robinhood arasındaki anlaşmanın duyurusu şimdiden kripto piyasalarında dalgalar yarattı. Bu yazının yazıldığı sırada MATIC, yüzde 11.7 oranında değer kazanmış durumda. Kripto para birimi, son 24 saatte kazandığı yzde 11.7 ile şu anda 0.577 dolardan el değiştiriyor. MATIC’in son 7 gündeki kazancı ise yüzde 22.6 oranında. MATIC, 4.6 milyar dolarlık piyasa değeri ile piyasa değerine göre on dokuzuncu en büyük kripto para olarak karşımıza çıkıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Leave A Reply

Your email address will not be published.