Son dakika kripto para haberleri!
BTC
$28,583.11
+0.91
ETH
$1,798.58
-0.88
LTC
$90.13
-2.14
DASH
$56.72
-1.97
XMR
$158.82
+0.84
NXT
$0.00
+8.68
ETC
$20.39
-2.16
DOGE
$0.07
-1.7
ZEC
$37.34
+0.7
BTS
$0.01
-1.4

SHIB ve Bu 2 Altcoin’den Müjde: 3 Şirket Sepete Ekliyor!

0 23

SHIB, XRP ve BabyDoge, 3 önemli küresel şirketin sepetinde. Firmalar, çeşitli ürünler için mağazalarında kripto para birimi ile ödeme kabul edecek.

Shiba Inu (SHIB) artık spor ayakkabı satın almak için kullanılabilir

Son tweet’lere göre, Shiba Inu artık spor ayakkabı satın almak için kullanılabilecek. “Dripto” internet mağazalarında spor ayakkabı, giyim ve lüks aksesuarlar için SHIB ile ödeme kabul ediliyor. Duyuru dün Twitter’dan geldi.

Almanya merkezli yazılım şirketi SAP, SHIB ile ödeme kabul etmeye başladı

Ayrıca küresel bir kurumsal yazılım sağlayıcısı olan SAP, online ödemelerde kripto kabul edilmesini sağlayacak BitPay ile bir ortaklık imzaladı. Bu arada, SAP, çeşitli ödeme seçenekleri için farklı ödeme hizmeti sağlayıcıları ile entegrasyon sağlıyor.

onXRP, ABD’li kullanıcıların doğrudan XRP satın alabileceğini duyurdu

Bir diğer gelişmede, popüler bir DEX platformu, ABD’li kullanıcılara doğrudan XRP satın alma fırsatı sundu. XRP Ledger’e dayalı merkezi olmayan borsa onXRP, ABD vatandaşların doğrudan XRP satın almasının önünü açıyor. Ayrıca, Borsa tarafından yapılan açıklamaya göre, ABD ve dünyanın çeşitli yerlerinde ikamet eden kişiler kredi kartları ve Apple Pay kullanarak XRP satın alabilecekler.

OnXRP yaptığı açıklamada, Banxa’nın fiat rampa çözümünü entegre ettikten sonra platformunda doğrudan XRP alımları sunma yeteneğinin mümkün olduğunu belirtti.

Diğer yandan gelişme, Ripple topluluğu için önemli bir kilometre taşıdır. Duyurunun ardından, seçilen ABD eyaletlerinin sakinleri de dahil olmak üzere daha fazla kişi artık XRP’ye erişebilecek. Bu arada, haber, XRP fiyatı üzerinde hafif bir etki yarattı.

FCF Pay, BabyDoge’u ödeme olarak desteklediğini duyurdu

Artık 5 milyondan fazla çevrimiçi mağaza tüm dünyada Baby DogeCoin’i (BabyDoge) ödeme olarak kabul ediyor. SHIB Trifecta’nın (SHIB, BONE ve LEASH) listelenmesinin ardından FCF Pay, BabyDoge için de destek ekledi. Duyuru dün FCF Pay’in resmi Twitter hesabından geldi.

SHIB Trifecta’nın listelenmesinin ardından FCF Pay, BabyDoge için destek ekleme kararı aldı. Artık tüm dünyadaki e-ticaret mağazaları FCF eklentileri yükleyerek ödeme kripto ile kabul edebilecekler. Bu listenin yardımıyla, Kanada ödeme ağ geçidi Woo Commerce, Magento ve Prestashop dahil olmak üzere tüm büyük e-ticaret platformlarını desteklediğinden, böylece BabyDoge artık 5 milyondan fazla çevrimiçi mağazada ödeme olarak kabul edilmektedir.

Karar, FCF Pay tarafından 1 Temmuz’da düzenlenen Twitter anketi’nden sonra geldi. Bununla birlikte, BabyDoge ve Shiba Inu toplulukları ankette kıyasıya bir mücadele verdi. Twitter anketinde, FCF Pay topluluktan en sevdikleri para için oy vermelerini istedi. kriptohaberler.net olarak bildirdiğimiz üzere şirket, topluluklara dört seçenek sundu. Bunlar: Baby DogeCoin (BabyDoge), Polygon (MATIC), The Dogecoin Killer (LEASH) ve Polkadot (DOT).

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Leave A Reply

Your email address will not be published.