Son dakika kripto para haberleri!
BTC
$27,920.97
+1.61
ETH
$1,776.01
+1.65
LTC
$93.67
+0.63
DASH
$59.72
-0.93
XMR
$162.47
-0.05
NXT
$0.00
+9.42
ETC
$20.26
-0.78
DOGE
$0.07
-0.07
ZEC
$36.66
+2.72
BTS
$0.01
+0.44

TokenClub Nedir? TCT Coin Ne İşe Yarar?

0 29

TokenClub, piyasa bilgileri ve danışmanlık hizmetleri sağlayan Ethereum blok zinciri tabanlı bir kripto para yatırım platformudur. Bu makalede kriptohaberler.net olarak “TokenClub nedir?” sorusuna yanıt vereceğiz. Ek olarak proje hakkında merak edilen diğer konulara değineceğiz.

TokenClub nedir? Ne işe yarar?

Singapur iş rehberi SGPBusiness.com’a göre, TokenClub 4 Aralık 2017’de Singapur’da özel limited şirket olarak tescil edildi. Rehbere göre, şirketin mevcut faaliyet durumu yayında. Listelemesinde, “Ana faaliyet, ikincil faaliyet olarak bilgi teknolojisi danışmanlığı (siber güvenlik hariç) ile yazılım ve uygulamaların (oyunlar ve siber güvenlik hariç) geliştirilmesidir.” İfadeleri yer alıyor.

Singapur kuruluşuna rağmen, aynı ada sahip başka bir proje daha var. Ancak kilit yönetim ekibi Kanada’da faaliyet gösteriyor. Bu proje, kripto para birimi yatırım platformundan farklı olarak yürütülmekte. Aylık abonelik yoluyla küratörlü, incelenmiş ilk kripto para teklifi (ICO) token bilgileri sunar.

Kanada merkezli aylık abonelik hizmeti, “çok daha az kaliteli token satışı” olduğu için Haziran 2018’de kapatıldı. Bunun yerine yönetim, diğer kripto ödeme projesine odaklanmaya karar verdi.

Aynı isme sahip olmasına rağmen, bu iki projenin birbiriyle bağlantılı olup olmadığı net değil.

TCT coin nedir?

TCT coin TokenClub’in yerel tokenidir. Aynı zamanda Ethereum ağı üzerine inşa edilen bir ERC-20 tokenidir. Token, “topluluğa katkıda bulunan üyeleri” ödüllendirmek ve platformdaki çeşitli işlevleri kolaylaştırmak için kullanışabilmekte.

TokenClub nasıl çalışır?

TokenClub, yalnızca topluluk üyelerini TCT ile ödüllendirerek onlara güven ve motivasyon getirmekle kalmaz. Aynı zamanda blok zinciri profesyonellerine şans ver. Ek olarak deneyimli yatırımcılara topluluk için öne çıkma ve değer yaratma şansı verir.

Topluluğa katkıda bulunan üyeler, TokenClub’ı sağlıklı bir blok zinciri ekosistemi haline getirmeye yardımcı olacak mükemmelliği ödüllendirme ve alt mekanizmaları cezalandırma ilkelerini uygulayarak eşleşen karlar elde edecek.

TokenClub ayrıca blok zinciri teknolojisi aracılığıyla güven ve teşvik sorunlarını çözer. Bu arada bol profesyonel deneyime, yüksek yatırım seviyelerine ve topluluğa daha fazla katkıya sahip yatırımcıları olağanüstü kılar.

TokenClub nedir? TCT coin nasıl alınır?

TokenClub şu anda az sayıda kripto para borsasında işlem görmektedir. Projeye yatırım yapmak isteyen kişiler, projenin işlem gördüğü borsalardan birinde hesap açmalıdır. TokenClub’ün işlem gördüğü borsalar şu şekilde sıralanmaktadır: Binance, OKX, MEXC, Gate.io. Projeye yatırım yapmak isteyen kullanıcılar, bu borsalardan birinde hesap açmalıdır.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Leave A Reply

Your email address will not be published.