Son dakika kripto para haberleri!
BTC
$28,583.11
+0.91
ETH
$1,798.58
-0.88
LTC
$90.13
-2.14
DASH
$56.72
-1.97
XMR
$158.82
+0.84
NXT
$0.00
+8.68
ETC
$20.39
-2.16
DOGE
$0.07
-1.7
ZEC
$37.34
+0.7
BTS
$0.01
-1.4

Sepetinde Bu 16 Altcoin Olan Şirketin Kurucuları Kayıp!

0 35

Altcoin piyasasındaki krizin ortasında iflas eden Three Arrows Capital (3AC) kurucuları kayıp. Kurucu isimler Su Zhu ile Kaylie Davies’in nerede olduğu şu anda bilinmiyor.

Three Arrows Capital kurucuları kayıp

Piyasanın mevcut durumundan olumsuz etkilenen kripto para odaklı hedge fonu bu ayın başında iflas etti. Bu iddia, hem Bloomberg hem de CNBC tarafından doğrulanmaktadır. Geçen hafta, temsilciler, iflas belgesini New York’un Güney Bölgesi’ndeki bir mahkemeye götürdüler. Mahkeme 3AC’nin tasfiye edilmesini emrettiği için kripto para hedge fonunun sorunları iflas başvurusuyla sona ermedi. Bu başvuru, 3AC’nin 350 milyon USDC kredisini ve 15.250 Bitcoin (BTC) kredisini geri ödemediği için Voyager Digital’den bir temerrüt bildirimi aldığı sırada yapıldı.

Hukuki süreç devam ederken, kurucu isimler Su Zhu ile Kaylie Davies’den haberler alınamıyor. 3AC’nin kurucularının Singapur’dan ayrılması nedeniyle, yatırımcıların 3AC’nin dolandırıcı bir kuruluş olduğuna dair şüpheleri arttı. Bu nedenle, bu noktayı vurgulamak için, 3AC’ün kabaca 10 milyar dolarlık varlık yönettiğini belirmek gerekiyor. Özellikle, sektördeki bazıları son iflas davasını bir kaçış stratejisi kılıfı olarak görmektedir.

Su Zhu evini satılığa çıkardı

Haberlerde, 3AC’nin kurucusu Zhu’nun yakın zamanda evini satılığa çıkardığı yer almıştı. Zhu’nun eşinin de Singapur’da 2021’de 35 milyon dolara satın aldığı bir malikaneye sahip olduğu bilinmektedir. Singapur medyasına göre, çiftin ayrıca yaklaşık 3 milyon dolar değerinde bir mülkü var. Ek olarak, Zhu’nun süper lüks bir yat sahibi olduğunu bilinmektedir. Hatta satın almak için 50 milyon dolar borç aldığı ancak geri ödemediği iddia ediliyor. Zhu’nun, arkadaşlarını etkilemek için sürekli olarak yatını teşhir ettiği iddia ediliyor ve umdukları, bu işte gelecekteki potansiyel yatırımcılar olacak.

Şirketin sepetinde bu 16 altcoin var

kriptohaberler.net olarak aktardığımız üzere, Voyager Digital bu haftanın başlarında Three Arrows Capital’in bir temerrüt bildirimi aldığını duyurdu. Kredi tutarına yaklaşık 660 milyon dolar değerinde 15.250 Bitcoin ve 350 milyon dolar USDC dahil. Rapora göre, tasfiye altcoin piyasası için kritik olacak. Şirketin seperinde 16 altcoin olduğunu bilinmektedir. Son olarak, Messari verilerine göre bu kripto para birimlerinin isimleri şunlardı: KeeperDAO (ROOK), mStable Governance Token (MTA), dHEDGE (DHT), Kyber Network (KNC), Polkadot (DOT), Uniswap (UNI), Aave (AAVE), Compound (COMP), Hxro (HXRO), Perpetual Protocol (PERP), DODO (DODO), Synthetix Network (SNX), yearn.finance (YFI), Balancer (BAL), WOO Network (WOO),

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Leave A Reply

Your email address will not be published.