Son dakika kripto para haberleri!
BTC
$27,692.85
+0.63
ETH
$1,775.14
+1.41
LTC
$93.56
+1.19
DASH
$59.66
+0.03
XMR
$164.40
+1.78
NXT
$0.00
+0.63
ETC
$20.36
-0.29
DOGE
$0.07
-0.19
ZEC
$36.52
+3.16
BTS
$0.01
-0.35

Fintech Devi Bu Altcoin İle Ortaklık Kurdu!

0 19

Fintech devi Revolut, Polkadot’un Web3 Vakfı ile ortak eğitim girişimleri başlattı. Katılımcılar, altcoin projesiyle ortaklık sayesinde, “öğren ve kazan” konseptiyle DOT ödülleri kazanacak.

Revolut ve Web3 Foundation iki “öğren ve kazan” kursu başlattı

Yeni programın tanıtımıyla Revolut, yeni nesil Web3 meraklıları arasında kripto paraların ilerleyişi hakkındaki bilgilerini yayacak. Revolut’un ekibi tarafından paylaşılan resmi duyuruya göre, ilk “Öğren-ve-Kazan” kursları serisi Temmuz 2022’de yayınlanacak. Resmi duyuru ve ayrıntılar:

Revolut’un yeni ve mevcut müşterileri ve kripto paralar hakkında eğitim için iki açılış kursu hazır. Kurslar kabaca şunları içeriyor:

“Kripto Temelleri”, fiat para birimleri ve kripto para birimleri arasındaki farkı yeni gelenlere ve kripto para kullanmayanlara açıklamak için tasarlanmıştır. Programı, kriptografinin anlamını, merkezi olmayan sistemleri, Blockchain teknolojisini ve kripto ticaretinin temel kavramlarını kapsar.İkinci kurs, Polkadot merkezi olmayan ekosistem ve geliştiricileri Web3 Vakfı ile işbirliği içinde gelişti. Bu kurs, Polkadot cross chain ekosistemin sunduğu faydaları ve fırsatları, ana avantajlarını ve beklentilerini açıklar.

Başarılı öğrenciler için 15 dolara kadar altcoin ödülü

Kurs özellikle, Polkadot’un tasarımı, token’ı, kullanım senaryoları ve ticari entegrasyonları hakkında önemli bilgileri paylaşmak için etkileşimli görsel materyaller (kartlar ve videolar) kullanıyor. Revolut Crypto Genel Müdürü Emil Urmashin, piyasa yönelik artan ilgi nedeniyle, her iki kursun da küresel Web3 izleyicisinin çeşitli kesimleri için ilgi çekici olacağının altını çiziyor:

Müşterilerimizde kripto para birimleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için büyük bir istek var. ‘Öğren ve Kazan’, kripto ile ilgili eğilimleri, riskleri ve potansiyel fırsatları daha iyi anlamalarına yardımcı olacaktır. En popüler Blockchain ağlarından biri olan Polkadot üzerinde Web3 Foundation ile yaptığımız işbirliği nedeniyle, müşterilerin kripto kavramlarına aşina olmalarına yardımcı oluyoruz.

Kursların ardından öğrenciler çevrimiçi bir sınava katılmaya davet edilecektir. En başarılı öğrencilerin her biri 15 dolarlık DOT kazanıyor. Bu arada, Revolut temsilcilerinin açıklamalarına göre, önümüzdeki aylarda Revolut’un “Öğren ve Kazan” girişimlerine daha fazla protokol entegre olacak.

Learn and Earn konsepti hakkında

“Learn and Earn” özetle, yalnızca altcoin projeleri hakkında bilgi edindiğiniz için, token kazandığınız ödüllendirme fikridir. Burada iki motivasyon var: platformun arkasındaki şirketler ve kripto para biriminin arkasındaki insanlar. Öğrenme platformu, bunu kendi platformunda yapmanızı ister. Böylece platformlarına trafik çekiyorlar ve rekabet ediyorlar. kriptohaberler.net olarak Polkadot’un “Learn and Earn” konsepti duyurularını aktarıyoruz olacağız.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Leave A Reply

Your email address will not be published.