Son dakika kripto para haberleri!
BTC
$27,920.97
+1.61
ETH
$1,776.01
+1.65
LTC
$93.67
+0.63
DASH
$59.72
-0.93
XMR
$162.47
-0.05
NXT
$0.00
+9.42
ETC
$20.26
-0.78
DOGE
$0.07
-0.07
ZEC
$36.66
+2.72
BTS
$0.01
+0.44

Bu Hafta Güçlü Hareketler Beklenen 4 Altcoin Açıklandı!

0 27

Son zamanlardaki kısa vadeli yükseliş momentumuna ve BTC’nin yüksek günlük kazançlarına rağmen, makro belirsizlik hala yatırımcıları gerçek bir toparlanma konusunda şüpheci bırakıyor. Bununla birlikte, ABD getirilerindeki artışa ve Fed’in güçlü ABD istihdam ve hizmet sektörü anket verilerine ilişkin bahisleri sıkılaştırmasına rağmen, daha yüksek hava geçen hafta boyunca daha iyiye döndü. Ancak şimdilik, son yükseliş momentumu, en iyi kripto ve birkaç altcoin için haftalık iyi kazançlar getirdi. Ancak bu ivmenin devamı gelecek mi? Bu hafta hangi kripto paraları izlemek gerek? İşte FXEmpire analisti Varuni Trivedi’nin listesi.

Altcoin projelerinden önce Bitcoin analizi: Sırada neler var?

7 Temmuz’da BTC’nin fiyatı kritik 21.400 dolar işaretinin üzerine çıktı, ancak Bitcoin boğaları yükseliş momentumunu 22.000 doların üzerinde tutamadı. Bitcoin’in 22.500 dolarlık fiyattan geri çekilmesi, ayıların hala kontrolde olduğunu gösterdi.

Günlük bir grafikte, BTC fiyatı, artan bir göreli güç endeksinin (RSI) yanı sıra art arda altı gün boyunca yeşil bir mum gördü. Yükselen bir RSI, alıcıların sahneye hakim olması nedeniyle piyasada yükselen satın alma baskısına işaret ediyor. Günlük RSI, 8 Temmuz’a kadar alıcıların piyasada güç kazandığını, ancak ayıların yükseliş momentumunu tersine çevirerek 22.500 dolarlık direnci koruduğunu vurguladı. Bu hafta, BTC’nin yörüngesi izlenebilir. Çünkü daha büyük pazar kazanımları en iyi kripto paranın izine bağlı olacaktır.

Lider altcoin Ethereum (ETH)’da durumlar nasıl?

Hafta sonu makro olay öncesi tedbirin ortasında iyi bir kar elde ederken, ETH’nin teknikleri 1.700 dolara kadar çıkma olasılığı olan bir yükseliş senaryosu sundu. FXEmpire analisti Joel Frank, yakın tarihli bir makalesinde şunları sundu:

Ethereum 1.280 dolar seviyesinin üzerinde bir itici güç toplayabilirse, bu, 50DMA’sına 1.440 dolar civarında hızlı bir ralli için kapıyı açacaktır.

Yazım sırasında, en iyi altcoin 1.163,22 dolardan işlem görüyor. Günlük grafikte yüzde 4,26 kayıp kaydetti. Bununla birlikte, kripto para haftalık grafiğinde yüzde 10.65 arttığı için ETH’nin geçen haftası verimli geçti. Yakın vadede, boğalardan gelen bir itme, analiste göre, coin’i 1.200 doların üzerine yerleştirebilir.

DeFi altcoin’i Aave (AAVE) için trend değişimi

AAVE boğaları, 9 Temmuz’da 80 doların hemen altında 50 günlük basit hareketli ortalamanın üzerinde bir toparlanmaya öncülük etti. Satın alma baskısındaki artış, trendde muhtemel bir değişikliğe işaret etti. AAVE’nin yüzde 36,46 haftalık kazancının yanı sıra pozitif bölgede RSI ile, boğaların piyasada üstünlük kazanmaya çalıştığı açıktı.

Bu hafta boyunca 85 dolar ve 93 dolar işareti, token için güçlü dirençler olarak hareket edebilir. Söz konusu seviyelerin üzerindeki boğalardan gelen bir itme, coin için sağlam bir toparlanmaya işaret edebilir.

Quant (QNT) da analistin listesinde

Quant’ın yerel tokeni QNT, daha büyük pazar ivmesi arttıkça geçen hafta bazı kazançlar gördü. Analiste göre QNT’nin yükseliş yörüngesi, bir dibin yerinde olabileceğini gösteriyor. Neredeyse iki ay sonra, önemli bir fiyat artışı, tokenı 77 doların üzerine çıkardı. QNT boğaları yollarına devam ederken, kripto paranın fiyatı yükseldi. 76 doların üzerine çıktı. Bu hafta boyunca, yükseliş momentumu devam ederse, izlenmesi gereken bir sonraki önemli fiyat seviyeleri 89 ve 100 dolar işareti olacak.

Listedeki son altcoin: THORChain (RUNE)

RUNE, günlük fiyat penceresinde yüzde 4,64 kayıpla, yazım zamanında 2,27 dolardan işlem gördü. Bununla birlikte, token geçen haftanın en iyi 5 haftalık kazancındaydı. Hafta kapanırken, coin, yazım zamanında yüzde 25.94 haftalık kazanç sağladı. Altcoin’in fiyatı, 12 Haziran’dan bu yana 1.77 dolar ile 2.40 dolar arasında dar bir aralıkta hareket etti.

Kısa vadede 2.50 dolar direncinin üzerine bir hareket, kripto paranın piyasa ivmesini yeniden kazanmasına yardımcı olabilir. RSI’da daha yüksek bir satın alma baskısı sunan bir artış, bu hafta boyunca trendde bir değişikliğe işaret edebilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Leave A Reply

Your email address will not be published.