Son dakika kripto para haberleri!
BTC
$28,181.39
+0.35
ETH
$1,796.59
+1.92
LTC
$82.18
+1.94
DASH
$58.02
+2.39
XMR
$150.08
-2.03
NXT
$0.00
-6.34
ETC
$20.62
+3.83
DOGE
$0.08
+6.6
ZEC
$36.07
+3.8
BTS
$0.01
+0.96

SHIB ve Bu 16 Altcoin’e Dikkat: Sıcak Haberler Geldi!

0 23

Kripto para piyasası hafta sonunun tüm kazanımlarını bugün iade ediyor. İlk 10 kripto para birimi bugün %5’in üzerinde değer kaybetti. Bu yazıda, coin fiyatları bir yana, SHIB ve 16 altcoin’den haftanın en önemli haberlerini listeleyelim.

SHIB, HNT, ETH ve diğer altcoin’ler sıcak haberler

Helium (HNT) ağı, bir yazılım güncellemesinden kaynaklanan doğrulayıcı kesintileri nedeniyle Pazartesi günü yaklaşık 4 saat kapatıldı ve işlem kesinliğinin gecikmesine neden oldu. Kesintinin ardından ekip konsensus hatasını çözdü.Uniswap (UNI), kimlik avı saldırısında 4,7 milyon dolar kaydetti. Uniswap v3 protokolünün likidite sağlayıcılarını (LP’ler) hedefleyen karmaşık bir kimlik avı saldırısı, en az 4,7 milyon dolar değerinde ETH zararına neden oldu.Ethereum ağı, PoS yükseltmesini tamamlamaya yaklaştıkça, LDO fiyatı aylık kazancını %45’in üzerine taşıdı. Bu kazanımla LDO fiyatı şu anda 0.6186 dolardan işlem görüyor.Geçen ay iflas ettiğini açıklayan Voyager, tüm müşterilerin kripto paralarını önerilen kurtarma planı kapsamında alacaklarını garanti edemediğini bildirdi.Ripple, yeni NFT platformunu başlatmak için CrossTower ile ortaklığını duyurdu.

Otherside Metaverse önemli bir kilometre taşını tamamladı

Güvenlik platformu Tokensoft, Ethereum, Avalanche üzerinde Web-3 Etkin platform Tokensoft V2’yi başlattı. Tokensoft, kullanıcı liderliğindeki token satışları için platformunu yıl sonuna kadar on Blockchain’e dağıtmayı umuyor.ApeCoin’in Otherside Metaverse projesi yükleme testini tamamladı. Otherside Metaverse, kullanıcıların satın aldıkları NFT’leri sergileyebilecekleri bir metaverse’dür.ABD Bölge Yargıcı Analisa Torres, tarafların Amici’nin Daubert davasına katılma talebiyle ilgili belgeleri mühürleme talebi hakkında bir karar verdi. Yargıç Torres’in verdiği karara göre, tarafların davada yer alan belgeleri mühürleme talepleri kısmen reddedildi, kısmen kabul edildi.Singapur merkezli kripto kredi platformu Hodlnaut, PAX Gold’u (PAXG) listelediğini duyurdu.Kripto para borsası XT.com, Bened (BND) tokeni listeledi. Borsa, BND/USDT para yatırma ve çekme işlemlerini açtığını duyurdu.

SHIB, DOGE ve meme coin’ler, diğer piyasaları geride bıraktı

BNB Chain tabanlı GameFi projesi ArchLoot, kapalı beta testinin bir sonraki aşaması için planını açıkladı. ArchLoot daha aktif teknik ve pazarlama çalışmalarını hızlandırarak resmi lansman takvimini zorlamayı hedefliyor.Matrixport, Open Network (TON) ve Toncoin token’lerini listelediğini duyurdu.kriptohaberler.net’dan takip ettiğiniz üzere Aave (AAVE), GHO adlı aşırı teminatlı bir stablecoin başlatmaya yönelik planlarını açıkladı.Binance, Aelf (ELF) mainnet entegrasyonunu tamamladığını duyurdu. Mainnet ELF tokenleri için para yatırma ve çekme işlemleri artık Binance’de açık.Shiba Inu (SHIB), kripto para piyasasının düşüşte olduğu son bir ay boyunca 20.000 yeni yatırımcıya daha ulaştı. Verilere göre, SHIB’nin 12 Haziran’da 1.178.157 sahibi varken, 11 Temmuz itibariyle, bu zaman diliminde toplam 21.382’lik büyümeyi temsil eden 1.199.539 meme token sahibi var.Dogecoin, Shiba Inu (SHIB) ve diğer meme coin’ler, son 24 saat içinde 600 milyon dolarlık işlem hacmi kaydetti.ZK.Work platformu, kazançlı bonuslar ve sıfır ücret girişimi ile testnet programını duyurdu

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Leave A Reply

Your email address will not be published.