Son dakika kripto para haberleri!
BTC
$28,366.68
+6.04
ETH
$1,813.45
+5.56
LTC
$92.02
+6.91
DASH
$57.92
+5.71
XMR
$157.93
+2.55
NXT
$0.00
+6.04
ETC
$20.83
+5.58
DOGE
$0.08
+5.69
ZEC
$37.41
+4.44
BTS
$0.01
+3.08

Analist, Temmuz’a Damga Vuracak 6 Altcoin Açıkladı!

0 20

Kripto piyasanın önemli bir kısmı, piyasanın yaşadığı vahşi dalgalanmadan kar elde etmek isteyen yatırımcılar tarafından yönlendiriliyor. Ancak, bir projeyi kişinin parasına layık kılan yalnızca yatırım getirisi (ROI) değildir. Bu yazıda, gerçek kullanım durumlarıyla piyasa damga burabilecek 6 altcoin projesini listeleyelim. Analist Aaryamann Shrivastava’a göre mevcut fiyatlar göz önüne alındığında, Temmuz değerlendirmek için iyi bir ay olabilir.

Temmuz 2022 için en iyi 6 altcoin: ETH, SHIB, ADA, LINK, CEL, QNT, STORJ

Ethereum (ETH)

DeFi öncüsü Ethereum (ETH), gelecek ay Merge ve Zorluk Bombası’nın gelişine hazırlanıyor. Bu nedenle, analistlere göre bu ay bir yatırım olarak çok fazla potansiyele sahip. Ağustos ayına planlanan bu etkinlikler, yatırımcıların ve geliştiricilerin Aralık 2020’den beri hazırlandığı bir revizyonu getirecek. Ancak, ETH üzerindeki bir aylık yatırım getirisi özellikle etkileyici değildir. Yatırımcıların dipten satın alarak daha fazla kar beklemesi mantıklı olabilir.

Shiba Inu (SHIB)

Shiba Inu, piyasa değerine göre en büyük ikinci meme coin’dir. Son düzeltmeye rağmen ayakta kalmayı başardı. Şu anda bile piyasa değerine göre hala ilk 20 arasında. Cronos ve FTX token gibi devler bu listede tutunamadı. Shiba Inu ayrıca, SHIB: The Metaverse’in gelişine hazırlanan bir izleyici kitlesini toplamayı başardı. Geliştirme, ağ için bir oyun değiştirici olacak ve yatırım için geçerli bir varlık haline getirecek. Bu nedenle, analistlere göre bu seviyeler değerlendirmek için mükemmel bir fırsat.

Cardano (ADA)

Tıpkı Ethereum gibi, Cardano’da önümüzdeki haftalarda önemli bir yükselmeye hazırlanıyor. Vasil hard fork, Temmuz ayı sonuna kadar mainnet üzerinde yayınlanacak. Böylece Cardano, DeFi piyasasında daha önemli bir oyuncu haline gelecek. Cardano ağı, Alanzo yükseltmesiyle geçen yıl akıllı sözleşme yeteneği kazanmıştı. Vasil ise ağı daha hızlı ve ekonomik hale getiriyor. kriptohaberler.net olarak Vasil hakkında bilmeniz gereken her şeyi bu makalede ele aldık.

Chainlink (LINK)

Bir oracle ağı olarak öne çıkan altcoin projelerinden biri Chainlink’dir. Oracle Blockchain’i, yatırım getirisi söz konusu olduğunda umut verici görünmese de, tutarlı gelişimi ve yüzlerce DeFi protokolü arasındaki entegrasyonları sayesinde eşsiz bir kripto para birimi. Sadece ikinci çeyrekte, Chainlink, 1000 işaretini geçen oracle ağlarıyla 12’den fazla Blockchain ve Katman-2 ağı ile entegre oldu. Geçen ay piyasanın yaşadığı düşüşe rağmen, LINK’e güçlü bir ağ olarak değerini veren şey, varlığın büyümesini her zaman destekleyecektir.

Temmuz'a Damga Vuracak 6 Altcoin

Quant (QNT)

Quant, geçen aydan bu yana yatırımlarına %48,43 getiri sağladı. Bitcoin’i 20 bin dolarda konsolide tutan piyasada, %48’lik bir yatırım getirisi övgüye değer bir başarıdır. Ancak Quant’ı sağlam bir yatırım yapan şey, gerçek kullanım durumlarıdır. Bir Blockchain birlikte çalışabilirlik ağı ve işletim sistemi olan Quant, kullanıcı talebi ile kripto ağları için gerekli bir özellik haline gelen Blockchain’ler için cross chain işlevselliği çok daha kolay hale getiriyor.

Temmuz'a Damga Vuracak 6 Altcoin

Storj (STORJ)

Listede son sırada, merkezsiz depolama odaklı bir Blockchain çözümüne göz atalım. Chainlink gibi, Storj da dijital dosya depolama için merkezi olmayan bir sistem biçiminde kripto alanına, halihazırda mevcut olmasına rağmen farklı bir özellik getiriyor. Bu şekilde, yazılımını çalıştıran sistemler, kullanıcılara dosyalarını depolamak için kullanılmayan sabit disk alanı kiralayabilmektedir. Depolama sağlayan kullanıcılar daha sonra SOTRJ olarak ödül kazanmaktadır. Şimdi, sadece bir token olarak, STORJ geçen ay olağanüstü bir performans sergiledi. Yatırımcılarına %40’a varan yatırım getirisi sağladı. Merkezsizliğe olan ihtiyaç nedeniyle, STORJ’i ileriye dönük iyi bir yatırım haline geliyor.

Temmuz'a Damga Vuracak 6 Altcoin

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Leave A Reply

Your email address will not be published.