Son dakika kripto para haberleri!
BTC
$27,920.97
+1.61
ETH
$1,776.01
+1.65
LTC
$93.67
+0.63
DASH
$59.72
-0.93
XMR
$162.47
-0.05
NXT
$0.00
+9.42
ETC
$20.26
-0.78
DOGE
$0.07
-0.07
ZEC
$36.66
+2.72
BTS
$0.01
+0.44

Temmuz’da Tırmanacak Metaverse Coin Arıyorsanız, Bu 3’üne Bakın!

0 18

Belirsiz kripto para piyasasına rağmen, metaverse coin piyasası trend bir kategori olmaya devam ediyor. Bu zorlu dönemde ekosistemlerini oluşturan düzinelerce proje var. Bu yazıda, Temmuz 2022’de izlemek için analist Paul Brabus’in listesinden birim fiyatı 2 doların altında en iyi 3 metaverse projesine bakalım.

Temmuz ayında izlenecek en iyi 3 metaverse coin

Aavegotchi (GHST)

Şubat 2021 doğumlu Aavegotchi (GHST), Blockchain tabanlı NFT evcil hayvanlarını içeren metaverse projesidir. Aavegotchi, 2000’lerin başındaki popüler Tamagotchi oyuncaklarına dayanıyor.

Kullanıcılar, Aavegotchi NFT’leri ile metaverse’de etkileşime girebilir. Ayrıca, “akrabalık puanı” geliştirerek istatistiklerini ve değerlerini arttırabilirler. Bir Aavegotchi NFT için en düşük fiyat şu anda 440 GHST. Bu da yaklaşık 530 dolar.

Aavegotchi projesi, NFT tabanlı Tamagotchi’den ilham alan bir evcil hayvandan çok daha fazlasını içermektedir. Proje, Gotchiverse Land adlı bir metaverse içeriyor. Kullanıcılara platformda sanal gayrimenkul satın alma seçeneği sunmaktadır.

Aavegotchi’nin mevcut piyasa değeri 61 milyon dolar civarındadır. Bu nedenle, oldukça düşük değeri bir kripto para birimidir. Projenin arkasındaki ekip, Aavegotchi Metaverse’i oluşturmaya ve genişletmeye ve kriptodaki en son kavramları projeye entegre etmeye devam ediyor.

GHST, Ethereum standartları taşıyan ERC-20 tabanlı kripto para birimidir. Token ayrıca, Aavegotchis’i satın almak, metaverse arazileri satın almak ve proje ekonomisinin çeşitli yönleriyle etkileşim kurmak için kullanılmaktadır. GHST şu anda aşağıdaki borsalarda işlemlere açık.

Binance, KuCoin, Kraken, Gate.io, Poloniex, Huobi GlobalQuickSwap, LBank, MEXC, OKX, IDEX, QuickSwapBitvavo, CoinEx vb. borsalar.

Highstreet (HIGH)

Ekim 2021 doğumlu Highstreet (HIGH), Blockchain tabanlı MMORPG deneyimi ile fiziksel ve dijital dünyalar arasında köprü kurmayı amaçlayan metaverse coin projesidir. Highstreet, NFT’leri ve DeFi’yi ekonomisine entegre eden RPG özellikli bir metaverse oluşturmak istiyor.

Highstreet’in metaverse’i, kullanıcıların MetaMask gibi bir Web3 cüzdanı aracılığıyla bağlanabilecekleri bir tarayıcı içi deneyim olması nedeniyle oyuncuların keşfetmesi için açıktır. Ayrıca Highstreet, hem Ethereum hem de BNB Chain’i destekleyen crass chain uyumludur. Bu arada, Highstreet, popüler metaevrse projesi Decentraland gibi Unity motoruyla inşa edildi.

Highstreet ayrıca sınırlı sayıda koleksiyona sahip bir NFT pazarı sunuyor. NFT’ler fiziksel ürünler için kullanılmaktadır. Ayrıca kullanıcıların ödüller için stake etmelerini sağlar. Highstreet için en son NFT, sınırlı sayıda basılan McBear BEAR.

Son olarak Highstreet, The Solarium Highstreet City’de sanal gayrimenkul satan bir emlak hizmeti de sunmaktadır. Kullanıcılar, Binance NFT ikincil pazarında Highstreet üzerinden sanal gayrimenkul satın alabilirler.

Temmuz'da Tırmanacak Metaverse Coin

Bir Highstreet arsasının fiyatı yazım sırasında 376 dolar. HIGH token, aşağıdaki kripto para borsalarında işlemlere açık.

Binance, Uniswap, Phemex, MEXC, BitMart, Bitrue, Gate.io, Coinbase.Adshares (ADS)

Ağustos 2017 doğumlu Adshares (ADS), dijital dünyada bir reklam platformu sağlamaya odaklanan metaverse projesidir. Adshares özellikle, kullanıcıların desteklenen Blockchain oyunlarında, NFT galerilerinde, metaverse’lerde vb. yer kiralamasına izin veren bir Reklam Sunucusu içerir.

Temmuz'da Tırmanacak Metaverse Coin

Buna ek olarak, metaverse reklam platformu, kullanıcıların ADS ile oy kullandığı bir DAO’ya sahip. Diğer yandan, Web3 ve metaverse projeleri şu anda trendlerde. Bu nedenle Adshares, 52.2 milyon dolar mevcut piyasa değeri oldukça düşük değerli bir proje. Analistelere göre orta ölçekli bir proje olduğundan, Temmuz 2022’de mutlaka izlenmesi gereken bir proje. ADS token, aşağıdaki borsalarda listelenmektedir.

ApeSwap, PancakeSwap, Changelly PRO, BitMart, Graviex, QuickSwap.

kriptohaberler.net olarak hazıraldığımız güncel metaverse ve NFT haberlerini bu bültenden takip edebilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Leave A Reply

Your email address will not be published.