Son dakika kripto para haberleri!
BTC
$28,575.98
+0.53
ETH
$1,802.01
-0.45
LTC
$90.12
-1.05
DASH
$56.79
-1.61
XMR
$160.42
+1.76
NXT
$0.00
+0.53
ETC
$20.47
-1.16
DOGE
$0.07
-1.3
ZEC
$37.54
+0.05
BTS
$0.01
-1.06

Bu 2 Altcoin’den Dev Haberler: Amazon ve Listeleme!

0 31

İki önemli altcoin projesi, Amazon kabulü ve Biconomy Global listesi gibi dev haberlerle gündeme geldi. İşte ayrıntılar ve tarihleri…

PolyDoge (POLYDOGE), küresel kabul göremeye hazırlanıyor

İlk haberde, kripto para e-ticaret platformu Shopping.io, PolyDoge (POLYDOGE) tokeni listelediğini duyurdu. PolyDoge artık Amazon, eBay ve Walmart gibi tanınmış alışveriş platformlarında kullanıma hazır. Resmi duyuru dün PolyDoge Twitter hesabından geldi.

PolyDoge (POLYDOGE), PolyDoge Blockchain’in yerel kripto para birimidir. POLYDOGE kullanıcılar tarafından ticaret yapmak veya Polygon ağındaki DeFi protokollerine erişmek için kullanılmaktadır. Amazon.com’un CEO’su Andy Jassy, ​​Nisan ayında Amazon’un ödemelerde kripto para kabul etmeye uzak olduğunu belirtti. Ancak, e-ticaret devinin NFT’lerle ilgili planları var.

Günün bir diğer önemli haberi ise BONE tokenin Kanada borsası Biconomy Global listesiydi. BONE, Shiba Inu ekosisteminden bir kripto para birimidir. Shiba projelerinde ödül tokeni olarak hizmet veriyor.

BONE, Biconomy Global’de listelendikten sonra %83 yaptı

12 Temmuz’da Kanada borsası Biconomy Global, BONE/USDT çiftinin listelendiğini duyurdu. ShibaInuart tarafından paylaşılan verilere göre, yatırımcılar, listelemeden bir günden kısa bir süre sonra, 24 saatlik BONE işlem hacimlerinin %83,25’ini temsil eden 5,292.132 dolar değerinde alışveriş yaptı.

Temmuz ayının başlarında, Kanada merkezli bir kripto ödeme platformu FCF Pay, BONE ve LEASH listelerini açıkladı. Böylece, Shiba Inu trifecta’yı platformunu kullanan yatırımları için ödeme seçeneklerini açık hale getirdi. Geçen ayın sonlarında, önde gelen Estonya borsası Switchere, Shiba Inu üçlüsünün listesini de duyurdu. Shiba Inu ekosisteminin kripto para birimleri: SHIB, LEASH ve BONE.

Kanada merkezli bir başka borsa BTCEX de Haziran başında BONE/USDT çiftinin listelendiğini duyurdu. BONE, Shiba Inu topluluğunun yaklaşan teklifler için oy kullanmasına izin veren ve 250.000.000 tokene sahip ShibaSwap ekosisteminin yönetim tokenidir. BONE ayrıca, çok beklenen Katman 2 ölçekleme çözümü tarafından yerel gas tokeni olarak kullanılacak. Yani Blockchain üzerinde işlemler gerçekleştirmesi gerekecek.

Altcoin listelendikten sonra işlem hacmi patladı

BONE fiyatı, haberin ardından bir noktada %3,32 artışla 0,46 dolara ulaştı. Resmi BONE Twitter hesabında paylaşılan istatistiklere göre, BONE yatırımcıları şu anda toplam 48.932 iken, toplam stake edilen BoNE miktarı 62.870.981.

kriptohaberler.net olarak aktardığımız üzere, Shiba Inu ekosistemi 3 yeni projeye hazırlanıyor. SHIB Metaverse, meme token topluluğunun yeni metaverse alanı olacak. Arazi satışları bu yılın başında başladı. Bununla birlikte SHIB, geçtiğimiz günlerde yatırımcı sayında belirgin bir artış kaydetti. Ayrıntıları bu makalede ele aldık.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Leave A Reply

Your email address will not be published.