Son dakika kripto para haberleri!
BTC
$27,920.97
+1.61
ETH
$1,776.01
+1.65
LTC
$93.67
+0.63
DASH
$59.72
-0.93
XMR
$162.47
-0.05
NXT
$0.00
+9.42
ETC
$20.26
-0.78
DOGE
$0.07
-0.07
ZEC
$36.66
+2.72
BTS
$0.01
+0.44

Başarılı Analist: Aave ve Bu 4 Altcoin Çöküşe Meydan Okuyor!

0 30

Kripto kanalı Coin Bureau’nun sunucusu, DeFi’nin geri döndüğünü söylüyor. Buna, Uniswap, Aave, THORChain ve iki ek altcoin’in aşırı performans göstermesini örnek veriyor.

Convex Finanace, ne vaat ediyor?

kriptohaberler.net haberlerinde görüşlerine yer verdiğimiz Coin Bureau’nun Guy takma adlı popüler kripto analisti, merkezi olmayan finansın (DeFi) genel piyasa düşüş trendine meydan okuduğunu söylüyor. Analist, bu bakımdan bir avuç kripto projesini vurguluyor. DeFi’nin etkileyici bir geri dönüş yaptığını söyleyen Guy, şu açıklamayı yapıyor:

Convex Finance (CVX) ile başlayarak, merkezi olmayan stablecoin cephesindeki gelişmeler nedeniyle toparlanıyor gibi görünüyor. Ne yazık ki, CVX’in son zamanlardaki yükselişi radarda bir anlık fark değil. Ancak DeFi geliştiricisi Andre Cronje’nin bir keresinde dediği gibi, ‘DeFi tokenleri satın alınmamalı, kazanılmalıdır.’ Benim değil onun sözleri.

convex

Basın zamanında, Convex Finance (CVX) 5,83 dolardan işlem görüyor. CVX, 18 Haziran’da aylık en düşük seviye olan 3,13 dolardan yaklaşık %68 artışta kalmaya devam ediyor.

“QNT’da içeri girmeden önce iki kez düşünün”

Guy ayrıca, geliştiricilerin merkezi olmayan uygulamalar (DApp’ler) oluşturmasına yardımcı olan birlikte çalışabilir Blockchain’i Quant Network’ü (QNT) tartışıyor. Bu bağlamda, şunları söylüyor:

Sonraki, farklı Blockchain’lerden akıllı sözleşmeler kullanarak DAapp’ler oluşturmayı mümkün kılan bir platform olan Overledger’a yapılan bir güncelleme nedeniyle Quant Network (QNT). Token, toplanıyor gibi görünüyor. Çoğu altcoin gibi, QNT de ATH seviyesinin oldukça altında. Teknikler, buradan çok daha yükseğe çıkmayacağını gösteriyor. Başka bir deyişle, bir düzeltme için geciktik Bu yüzden içeri girmeden önce iki kez düşünün.

Aave

Basın zamanında Quant Network (QNT), son 24 saatte %4,31 kazançla 85,63 dolardan işlem görüyordu. Bu arada, bir hafta önce, QNT yaklaşık 60 dolardan el değiştiriyordu.

“Aave, merkezi olmayan stablecoin’i nedeniyle toplanıyor”

Guy daha sonra, borç verme ve borç alma protokolü Aave’den (AAVE) bahsediyor. Bu altcoin için ise şu değerlendirmeyi yapıyor:

AAVE tokeni, özellikle Aave’nin merkezi olmayan stablecoin’i nedeniyle toplanıyor. Aave’nin haftalık rallisi muhteşem görünüyor. Bununla birlikte, geri adım attığınızda tokenin uzun vadeli düşüş trendinde kaldığını açıkça görebilirsiniz. Ancak geçen yazdan bu yana inen kanalın üst sınırını test etmemiz mümkün. Bunun, reddedilmeden önce Aave’i 120 dolara kadar getirmesi mümkün.

Aave

Basın zamanında Aave, günlük bazda %11,53 artışla 76,62 dolardan işlem görüyordu. Altcoin, 5 Temmuz’da haftalık en düşük seviye olan 60,15 dolardan güzel bir şekilde yükseldi.

Guy, Aave (AAVE)’den sonra RUNE ve UNI’ye bakıyor

Analist daha sonra, merkezi olmayan cross-chain likidite protokolü THORChain (RUNE) ile ilgili gelişmelere dikkat çekiyor. Guy, şu tahminlerini paylaşıyor:

THORChain, geliştiricilerin merkezi bir borsada yaptığınız gibi hemen hemen herhangi bir kripto para veya token arasında takas yapmayı mümkün kılacak bir DEX toplayıcı oluşturuyor. Bu haber üzerine RUNE toplandı. RUNE’nin depolanmaya devam etmesi çok kötü. Ancak, DEX toplaması kullanıma sunulduğunda önümüzdeki haftalarda başka bir büyük spekülatif pompa görmemiz mümkün.

UNI

Analist, otomatik piyasa yapıcının (AMM) ve DEX Uniswap’ın (UNI) durumunu değerlendirerek sohbetini sonlandırıyor. UNI için de şu değerlendirmeyi yapıyor:

Son olarak, ThorChain’in dokunmak istediği DEX’lerden biri olan Uniswap’ımız var. Aslında UNI’nin neden toplandığını çözemedim. Ancak son zamanlarda Uniswap’ta çok fazla işlem hacmi oldu. Muhtemelen bu yüzden. Diğer birçok altcoin gibi, UNI de temel olarak boğa piyasasından önceki haline geri döndü. Bunun satın almak için iyi bir zaman olmadığı anlamına geldiğini unutmayın. Çünkü yine kripto ayı piyasasının ortasındayız.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Leave A Reply

Your email address will not be published.