Son dakika kripto para haberleri!
BTC
$28,575.98
+0.53
ETH
$1,802.01
-0.45
LTC
$90.12
-1.05
DASH
$56.79
-1.61
XMR
$160.42
+1.76
NXT
$0.00
+0.53
ETC
$20.47
-1.16
DOGE
$0.07
-1.3
ZEC
$37.54
+0.05
BTS
$0.01
-1.06

Meltem Demirörs: Bitcoin ATH’yi O Tarihte Görecek!

0 30

Bitcoin (BTC) 20.000 dolar seviyesinin altında işlem görüyor. Birçok uzman, BTC’nin daha da düşebileceğini söylüyor. Ancak Coinshares baş strateji sorumlusu Meltem Demirörs, en iyi kripto para biriminin önümüzdeki 24 ay içinde tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşacağına inanıyor. İşte detaylar…

Demirörs’ten Bitcoin için olumlu tahmin

11 Temmuz’da CNBC’nin Squawk Box’ında konuşan Demirörs, Bitcoin’in her zaman tarihsel olarak yüzde 80 ila yüzde 90’lık bir düşüşle zirveden dibe düşen; “döngüsel bir varlık” olduğunu kaydetti. kriptohaberler.net olarak da bildirdiğimiz üzere Bitcoin şu anda Kasım 2021’deki tüm zamanların en yüksek seviyesinden yaklaşık yüzde 65 aşağıda duruyor. Demirörs “hala aşağı doğru düzeltme için yer olduğuna” inanıyor.

Bitcoin Yatırımcıları Dikkat: Tarihte Sadece 3 Kez Görüldü!

Bitcoin şu anda 24 saat içinde yüzde 2.5’lik bir düşüşle 19.561 dolardan ve tüm zamanların en yüksek seviyesinden yüzde 72 düşüşle fiyatlandırılıyor. Ancak Demirörs, 20.000 dolar civarında güçlü bir destek olduğunu söylüyor. Bitcoin’in 14.000 doların altına düşmesini beklemediğini kaydediyor. Acının 2024 yılına kadar “eski bir anı” olacağını öngörerek şunları söyledi:

Önümüzdeki 24 ay içinde Bitcoin’de tüm zamanların en yüksek seviyelerini göreceğiz.

BTC’de trendin tersine dönmesi zaman alabilir

Bununla birlikte, Demirörs’un “yukarı yönlü katalizörler” göremediği göz önüne alındığında, tersine dönüş biraz zaman alabilir. Bu da daha zayıf kripto projeleri için daha fazla acıya işaret edebilir. Demirörs, teknoloji hisselerinde görülene benzer şekilde, ayı piyasası sırasında çok sayıda kripto varlığının yok olmasını beklediğini söyledi. Uzman, aşağıdaki ifadeleri kullandı:

Açıkçası piyasada büyük etkisi olan çok sayıda tasfiye, çok sayıda iflas yaşadık. […] Bir gecede buharlaşan 10, 20, 30 milyar dolarlık sermayeden bahsediyoruz. [Biz] teknoloji, büyüme hisseleri ve ayrıca kripto için kesinlikle daha fazla acı bekliyoruz. Sıfıra gideceğini düşündüğüm çok uzun, uzun bir kripto para listesi var. Bunlar da pek çok teknoloji hissesinde gördüğümüz gibi uzun vadeli bir beklentiye sahip değil.

bitcoin

Karşılaştırma sitesi Forex Suggest’in genel müdürü Louis Schoeman da benzer bir görüşe sahip. Yakın tarihli bir 9News raporunda, mevcut kripto düşüşünün, tüm kripto projelerinin yüzde 90’ını öldürebileceğini öngördü. Schoeman, “Bu bir temizlik süreci” dedi. “Yalnızca en güçlü kripto projelerinin bu ayı piyasasında hayatta kalacağını” da sözlerine ekledi. Ancak kripto para piyasasına ilk kez girenler için büyük bir fırsat olduğunu da belirtiyor.

Geçen ay, milyarder girişimci Mark Cuban, iş odaklı kullanımlara sahip uygulamalara daha iyi odaklanana kadar kripto ayı piyasasının bitmesini beklemediğini söyledi. Cuban ayrıca, farklı protokoller ve Blockchain’ler arasındaki birleşmelerin sonunda kripto endüstrisinin konsolide edileceğine inanıyor. Çünkü “her sektörde olan bu”.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Leave A Reply

Your email address will not be published.