Son dakika kripto para haberleri!
BTC
$27,545.85
-2.67
ETH
$1,757.44
-3.35
LTC
$93.35
+0.14
DASH
$61.77
-2.7
XMR
$161.83
+0.67
NXT
$0.00
-2.67
ETC
$20.23
-2.88
DOGE
$0.08
-2.63
ZEC
$35.94
-5.72
BTS
$0.01
-2.32

Disney Müjdeyi Verdi: Bu Altcoin ile El Sıkıştı!

0 27

Disney, özellikle eğlence sektöründe, dünyanın en büyük medya şirketlerinden biridir. Türkiye’de ve dünyada binlerce Disney çizgi romanı dönemlerine damga vurdu. Disney tarafından bugün yapılan bir duyuruya göre, yeni bir program kapsamında popüler bir altcoin projesiyle ile anlaşma yapıldı.

Disney bu altcoin projesiyle ortaklık kurdu

Duyuruya göre, Disney Accelerator programı kapsamında Disney ile birlikte çalışacak altcoin projesi Polygon (MATIC) oldu. Medya devi bugün resmi web sitesinden, yenilikçi şirketlerin büyümesini hızlandırmak için tasarlanmış bir iş geliştirme programı olan 2022 Disney Accelerator’a katılacak altı şirketi duyurdu. Bu program AR, NFT’ler ve yapay zeka karakterleri gibi teknolojilerde uzmanlaşmaktadır. Seçilen şirketler arasında Flickplay, Inworld, Lockerverse, Obsess ve Red 6 gibi yenilikçi şirketler yer alıyor. Bir altcoin projesi olarak Polygon, Disney Accelerator programında Blockchain teknolojisini temsil edecek.

2022 Disney Accelerator programı için seçilen şirketler:

Flickplay, kullanıcıların AR aracılığıyla deneyimleyebilecekleri gerçek dünya konumlarına bağlı sosyal Web3 uygulamasıdır.Inworld, kullanıcıların sürükleyici deneyimler için etkileşimli, AI odaklı karakterler oluşturmasına olanak tanır.Lockerverse, gelişicileri ve markaları benzersiz erişim ve deneyimler sunması için güçlendiren bir Web3 platformudur.Obsess, markaların web sitelerinde ve metaverse platformlarında 3D sanal mağazalar oluşturmasını sağlayan e-ticaret platformudur.Polygon, geliştiricilerin ve işletmelerin Web3 deneyimleri oluşturmasına olanak tanıyan, ölçeklendirme odaklı Blockchain ağıdır.Red 6, dinamik, yüksek performanslı ortamlarda açık havada çalışan patentli bir AR teknolojisi şirketidir.

Disney, geleceğin eğlence deneyimleri için teknolojiyi kullanmaya kararlı

Bu arada, Disney Accelerator programının Genel Müdürü Bonnie Rosen, hızlandırıcı programının şirketin geleceğin eğlence deneyimlerini inşa etmek için teknolojiden yararlanma misyonuyla uyumlu olduğunu açıkladı:

Disney, neredeyse bir asırdır geleceğin eğlence deneyimlerini inşa etmek için teknolojiden yararlanmanın ön saflarında yer alıyor. Disney Accelerator bu mirasın bir parçası olmaktan heyecan duyuyor. En yeni şirketler sınıfımızla, yenilikçiliğe olan bağlılığımızı ilerletmeyi ve önümüzdeki 100 yıl boyunca Disney izleyicilerine ve misafirlerine büyülü deneyimler sunmaya devam etmeyi dört gözle bekliyoruz.

Bu arada, yenilikçi program Disney Accelerator bu hafta başlıyor. Program boyunca, katılımcı şirketler, Disney’in ekibinden ve özel bir yönetici akıl hocasından rehberlik alacak. Ek olarak, Disney Accelerator programı, sonbaharda Burbank, Calif’teki Walt Disney Studios arazisinde bir Demo Günü ile sona erecek.

Bu esnada MATIC fiyatı piyasa geneli eşliğinde düşüşteydi. Şu anda 0.5755 dolardan işlem görüyor. ABD enflasyon verileriyle eş zamanlı satışlara rağmen, son 24 saatlik kazancını %2 civarında tutuyor. kriptohaberler.net olarak, berileriler ilgili Binance CEO’su CZ’nin son açıklamalarını burada aktardık.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Leave A Reply

Your email address will not be published.