Son dakika kripto para haberleri!
BTC
$28,575.98
+0.53
ETH
$1,802.01
-0.45
LTC
$90.12
-1.05
DASH
$56.79
-1.61
XMR
$160.42
+1.76
NXT
$0.00
+0.53
ETC
$20.47
-1.16
DOGE
$0.07
-1.3
ZEC
$37.54
+0.05
BTS
$0.01
-1.06

Analist: Gözünüz Bu 3 Metaverse Coin’de Olsun!

0 28

Düşen kripto para piyasasına rağmen, metaverse token’leri oldukça popüler olmaya devam ediyor. Hepimiz Decentraland, The Sandbox ve ApeCoin’in Otherside’ı gibi en yüksek değerli Metaverse projelerine aşinayız. Bununla birlikte kripto uzmanı Paul Brabus, Temmuz 2022’de izlenmesi gereken 5 milyon doların altında bir piyasa değerine sahip 3 metaverse coin projesini inceliyor. Biz de uzmanın anlatımıyla okuyucularımız için hazırladık.

İlk metaverse coin projesi DEEPSPACE (DPS)

DEEPSPACE (DPS), Ağustos 2021’de piyasaya girdi. Kullanıcıların sanal gayrimenkul, maden kaynakları satın almalarını, oyun içi varlıkları takas etmelerini ve ödüller kazanmalarını sağlayan uzay temalı bir BNB Chain Metaverse NFT oyunu.

DEEPSPACE’de, kullanıcıların oyunun ekonomisine katılmak ve ödüller kazanmak için kullanabilecekleri ve üretebilecekleri NFT uzay gemilerini var. Her uzay gemisi NFT, her bir NFT’nin kazanma kabiliyetini etkileyen benzersiz tasarımlara ve özelliklere sahip. Kullanıcıların, varlıklarının oyun içi değerini artırmak için uzay gemilerini yükseltmesi mümkün. Ayrıca, eğlence ve kâr için ikincil pazarlarda gemi ticareti yapabilirler.

Metaverse coin

DEEPSPACE şu anda 4 milyon doların altında bir piyasa değerine sahip. Ayrıca, 0,07483 dolardan işlem görüyor. Bu da onu oldukça düşük değerli bir Metaverse coin projesi haline getiriyor. Düşük değere rağmen, projenin arkasındaki ekip, ekosistemini genişletmeye ve platforma ek özellikler eklemeye kararlı.

DPS, BNB Chain’de yaşayan bir BEP-20 tokeni. DEEPSPACE için birincil yardımcı varlık. DPS, kullanıcıların gemileri birleştirmesine, ödüller kazanmasına ve DEEPSPACE ekosistemiyle etkileşime girmesine olanak tanıyor.

İkinci metaverse projesi ZooKeeper (ZOO)

Zookeeper (ZOO), Nisan 2021’de piyasaya geldi. Pazarın favori Defi Metaverse coin projesi. Benzersiz, çünkü verim çiftçiliği eylemini oyunlaştırıyor. Ayrıca, kullanıcıların protokolü aracılığıyla kazanmaları için çeşitli yollar sağlıyor. ZooKeeper, kullanıcıların finans panosu aracılığıyla likidite madenciliği yapmalarını, ödüller için USDC ve USDT gibi stablecoin yatırmalarını sağlıyor. Bunun yanında kullanıcıların NFT’leri serbestçe takas edebilecekleri bir NFT pazar yeri var.

ZooKeeper, tokenin Wanchain versiyonlarını da içeren bir Avalanche C-Chain projesi. Ürün katmanı için ZooKeeper, ZooNFT’leri kullanarak Likidite madenciliği için yenilikçi bir dApp, oyun NFT’lerine odaklanan OpenZoo adlı bir NFT pazarı ve ZooGames adlı bir Blockchain oyun platformu sağlıyor. Bu şekilde kullanıcıların çeşitli oyunlara eğlence ve ödüller kazanmalarına imkan veriyor.

Metaverse coin

ZooKeeper’ın mevcut piyasa değeri 4 milyon dolar. Kullanıcılarına sunduğu hizmetlerin sayısı için oldukça düşük bir değerde. Artan düşüş baskısına rağmen, ZooKeeper’ın arkasındaki ekip ekosistemi üzerinde çalışmaya ve topluluğa güncellemeler sağlamaya devam ediyor. ZOO, platformdaki yerel yardımcı varlık. Kullanıcıların ödüller kazanmasını, ekosistemiyle etkileşim kurmasını, NFT’leri satın almasını vb. sağlıyor.

Son metaverse coin projesi Dotmoovs (MOOV)

Dotmoovs (MOOV), Haziran 2021’de piyasayla tanıştı. Kullanıcıların mobil uygulamaları aracılığıyla birbirleriyle savaşmalarına izin veren bir başka Metaverse coin projesi. Dotmoovs’un, TikTok ile karşılaştırılması mümkün. Çünkü kullanıcılar kendilerini kaydedebilir ve ödüller kazanmak için savaşlara girebilirler. Uygulamanın düzeni TikTok’a benziyor. Kullanıcıların içerik paylaşma, gönderileri beğenme ve yorum yazma imkanı var.

Metaverse coin

Dotmoovs, birkaç ay önce Moove-to-Earn (M2E) hype sırasında önemli bir fiyat artışı gördü. Mevcut düşük piyasa değerine rağmen Dotmoovs, M2E kategorisinde en yüksek puan alan oyuncu olmaya devam ediyor.  

Dotmoovs’un en iyi yanı, her kullanıcının videolarına puan vermek ve bir savaşta kazananı belirlemek için Yapay Zekayı nasıl kullandığı. Çünkü, sadece A.I. insan önyargısını ortadan kaldırır. Ancak video savaşları sürecini kolaylaştırıyor. Ayrıca, ödül kazanmayı bir video yayınlamak kadar basit hale getiriyor. Dotmoovs için birincil hizmet varlığı, ERC-20 ve BEP-20 croos-chain MOOV tokeni. Metaverse coin projeleri hakkında güncel ve en iyi haberler için kriptohaberler.net’u takip etmeyi unutmayın.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Leave A Reply

Your email address will not be published.