Son dakika kripto para haberleri!
BTC
$28,523.84
+5.53
ETH
$1,820.53
+5.31
LTC
$92.62
+6.39
DASH
$58.32
+4.93
XMR
$157.03
+1.89
NXT
$0.00
+5.53
ETC
$20.88
+4.56
DOGE
$0.08
+5.76
ZEC
$37.30
+2.64
BTS
$0.01
+4.55

Ne SHIB Ne de DOGE: Balinalar Bu Meme Coin’e Koştu!

0 20

WhaleStats verilerine göre, Ethereum balinaları SHIB veya DOGE yerine ilginç bir meme coin’i biriktiriyor. Dogecoin’in 2021’deki muazzam boğa koşusundan sonra köpek temalı binlerce meme token gördük. Ancak diğerlerinin yanında, ShibDoge balinalar arasında bir adım öne çıkıyor.

Balinalar SHIB ve DOGE yerine ShibDoge tutuyor

Shiba Inu (SHIB) ve Dogecoin (DOGE), kripto topluluğu arasında uzun süredir sıcak konular olmuştur. Milyonlarca insan şu anda Shiba veya Doge Army üyesi olarak tanımlıyor. Başlangıçta eğlence için tasarlanan bu token’ler aktif olarak kabul görüyor. Bununla birlikte, her geçen gün daha fazla yatırımcıya ulaşıyor.

ShibDoge ise yatırımcılar için yeni ve zorlu bir rakip gibi görünüyor. Aslında ShibDoge, Whale Stats’e göre toplam 685 milyon dolarlık pozisyon büyüklüğü ile ilk 1000 ETH balinası arasında en çok tutulan kripto para. Bu, en üstte ikinci sırayı alan SHIB’yi şimdiden 63 milyon dolar aşıyor.

ShibaDoge projesi nedir? Diğer tüm Dogecoin ve Shiba Inu klonlarından nasıl ayrılır?

Projenin kurucusunun Aralık ayında yayınladığı bir yazı, ShibaDoge için ilham kaynağı oldu. Kendisini Peter olarak tanımlayan bir geliştirici, hedefleri bu kadar aynı olan iki proje olan Shiba Inu ve Dogecoin’in nasıl ölümcül rakipler haline geldiklerini ve kripto para piyasasının kontrolü için bir savaşa giriştiklerini anlattı. Peter, merkezi olmayan topluluklar kavramının sadık bir destekçisi olduğu ve iki ordu arasındaki çatışmadan (SHIBDOGE) bıktığı için ShibaDoge’u kurmaya karar verdi. Hem SHIB hem de DOGE balinaları ShibaDoge ekibine katıldı ve aynı zamanda fikri destekledi.

ShibaDoge, piyasa değerine göre 3206.sırada. Yazım sırasında, son 24 saat içinde %13’ün üzerinde değer kazandı. Şu anda 0.0…00144 dolardan işlem görüyor.

Kurucu Peter tarafından yayınlanan Aralık tarihli blog yazısında, ShibaDoge hedefi için şunlar belirtiliyor:

Kısa vadeli hedefimiz, bu kitlenin %1’ini birleştirerek 50.000’den fazla sahip için değer ve 400’den fazla milyon dolar değerinde değer yaratmaktır. İlk yüzde bire odaklanarak, topluluk SHIBDOGE’u benimserken daha fazla insanı bir araya getirebileceğimize inanıyoruz.

kriptohaberler.net olarak aktardığımız üzere, ShibaDoge geçtiğimiz haftalarda bir kez daha balinalar arasında popüler hale gelmişti. WhaleStats tarafından sağlanan verilere göre, ShibaDoge bu konumunu hala koruyor. ShibaDoge, yazım sırasında en büyük 100 Ethereum balinasının dolar bazında en büyük token pozisyonunu taşıyor.

Shibdoge, Shiba ve Dogecoin balinalarının her iki toplumun iyiliği için bir araya gelmesiyle oluşturulan, topluluk odaklı bir tokendir. Görünüşe göre bu hedefine adım adım ilerliyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Leave A Reply

Your email address will not be published.