Son dakika kripto para haberleri!
BTC
$28,583.11
+0.91
ETH
$1,798.58
-0.88
LTC
$90.13
-2.14
DASH
$56.72
-1.97
XMR
$158.82
+0.84
NXT
$0.00
+8.68
ETC
$20.39
-2.16
DOGE
$0.07
-1.7
ZEC
$37.34
+0.7
BTS
$0.01
-1.4

Yatırım Devinden, Algorand ve Bu 6 Altcoin İçin Müjde!

0 27

Avrupa’nın önde gelen kripto para yatırım şirketi CoinShares, borsada işlem gören ürünlerini (ETP) Algorand (ALGO)’a dayalı yeni bir fiziksel destekli ETP ile genişletiyor. İşte detaylar…

CoinShares’ten Algorand ETP’si

CoinShares Perşembe günü, Almanya’nın borsa operatörü Deutsche Boerse tarafından işletilen elektronik ticaret platformu Xetra’da fiziksel destekli hisseli Algorand ETP’nin listelendiğini duyurdu. Yatırım şirketinin fiziksel staking’e dayalı “Physical Stake Algorand” adlı yeni kripto yatırım ürünü, Xetra’da RAND kodu altında işlem görecek. ETP, CoinShares’in tescilli teknoloji platformu Galata aracılığıyla etkinleştirilir. Yatırımcıların Algorand’ın Blockchain güvenliğine katılımla ilişkili yüzde 2 stake ödüllerinden yararlanmalarına olanak tanır.

Ünlü Borsa, Bu 7 Altcoin İçin Önemli Rapor Yayınladı!

Yeni Algorand ETP’si; Polkadot (DOT), Tezos (XTZ), Cardano (ADA), Solana (SOL), Cosmos (ATOM) ve Polygon (MATIC) gibi Blockchain ağlarını ve kripto para birimlerini içeren CoinShares’in staked ETP teklifleri ailesine katılıyor. kriptohaberler.net olarak da bildirdiğimiz üzere 2017 yılında oluşturulan Algorand, saf PoS (PPoS) olarak adlandırılan bir Proof-of-Stake (PoS) algoritmasının geliştirilmiş bir sürümünü etkinleştirmeyi amaçlayan merkezi olmayan bir ağ ve altyapıdır. Birçok PoS ağının aksine, herhangi bir ağ üyesi 0,1 ALGO (0,03 dolar) gereken minimum staking miktarıyla doğrulayıcı olabilir.

Yatırımcılardan ETP’ye büyük talep

CoinShares Physical Stake Algorand’ı piyasaya sürerken, devam eden ayı piyasası fiyatları olumsuz etkiliyor. Son aylarda piyasanın toplam değeri, aşırı volatilitenin ortasında, 1 trilyon doların altında duruyor. CoinShares’in ürün müdürü Townsend Lansing, “Son haftalarda dijital varlık piyasalarında görülen volatiliteye rağmen, ürünlerimize, özellikle de iflastan uzak, fiziksel destekli stake edilen ETP’lere yönelik talepten cesaret alıyoruz” dedi. Lansing, lansmanın aynı zamanda Avrupa’da Kripto Varlıklarda Piyasalar (MiCA) düzenlemelerinin Haziran ayı sonlarında sonuçlandırılmasının ardından olumlu düzenleyici haberlerin zeminine karşı geldiğini belirtti.

Analist: Ethereum (ETH)'den Çıkanlar Bu 10 Altcoin'den Alabilir!

Algorand ETP lansmanı, CoinShares’in 4 Temmuz’da Napoleon Asset Management’ı satın aldığını duyurmasından kısa bir süre sonra gerçekleşti. Satın alma, CoinShares’in kripto ETP ihraççısı olarak ana konumuna ek olarak Alternatif Yatırım Fonu Yöneticileri Direktifi ile uyumlu ürünler ve hizmetler sunmasını sağladı. Yazım sırasında ALGO, yüzde 0.8’lik bir düşüş ile 0.30 dolardan el değiştiriyor. Kripto para birimi, geçtiğimiz gün boyunca 0.29-0.31 dolar arasında kaldı. Algorand ana ağı Haziran 2019’da yayına girdi. Aralık 2020 itibariyle günde yaklaşık 1 milyon işlemi gerçekleştirmeye başladı. Algorand’ın ilk coin arzı (ICO), Haziran 2019’da, Algorand fiyatı token başına 2,4 dolar ile gerçekleştirildi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Leave A Reply

Your email address will not be published.