Son dakika kripto para haberleri!
BTC
$28,523.84
+5.53
ETH
$1,820.53
+5.31
LTC
$92.62
+6.39
DASH
$58.32
+4.93
XMR
$157.03
+1.89
NXT
$0.00
+5.53
ETC
$20.88
+4.56
DOGE
$0.08
+5.76
ZEC
$37.30
+2.64
BTS
$0.01
+4.55

Bu Altcoin’den 2 Müjde: Yeni Ortaklık ve Listeleme!

0 28

Kripto para piyasası, ABD TÜFE verilerinin beklenenden yüksek gelmesine rağmen değer kazanıyor. Bitcoin, dün 18.800 dolara düşmesinin ardından yükseldi. Lider kripto para birimi şu anda 19.800 dolar civarında seyrediyor. Bununla birlikte altcoin’lerde BTC ile uyumlu bir biçimde yükseldi. Bununla birlikte iyi haberler gelmeye devam ediyor. Önde gelen kripto paralar arasında yer alan bir altcoin, 2 önemli haber duyurdu. Bu haberler arasında yeni bir ortaklık ve borsa listelemesi yer alıyor.

Bitrue, bu altcoin projesi için 10 parite ekliyor

Kripto para borsası Bitrue , 10 yeni çiftin listelenmesiyle XRP desteğini genişletiyor. XRP dostu kripto borsasının yakın tarihte bir tweet yayınladı. Buna göre XRP; MANA, SAND, ALGO, BTTC, HBAR, AAVE, CHZ, DENT, APE ve AR kripto para birimleri için bir baz çifti görevi görecek. Sadece bu da değil. WhaleStats’a göre XRP, son 24 saatte en iyi 1000 BSC balinası arasında en çok kullanılan altcoin projelerinden biri oldu. kriptohaberler.net olarak bildirdiğimiz üzere, XRPL artık akıllı sözleşmeler sunan bir test ağına sahip. XRPL Labs’e göre, Hooks Testnet V2 birkaç ay önce sessizce tanıtıldı. Ayrıca geliştiricilerin, XRPL üzerinde katman-1 akıllı sözleşmeleri oluşturmasına olanak tanıyan, Hooks Builder da yakın zamanda duyuruldu.

Ripple vs SEC

Bununla birlikte, SEC-Ripple davası da Ripple’ın lehine gibi duruyor. Yargıç, 2018 Hinman konuşmasının kripto düzenlemesiyle hiçbir ilgisi olmadığı iddialarının ardından SEC’i “ikiyüzlülük” ile suçladı. Aynı zamanda eski SEC yetkilisi William Hinman’ın SEC danışmanından yasal tavsiye aldığını iddia etti. Son olarak eski bir Ripple danışmanı, FED’de üst düzey görevli oldu. Michael Barr, Federal Rezerv’de denetimden sorumlu başkan yardımcısı olarak görev yapacak. Tüm bunlar altcoin için iyi haberler.

Ripple (XRP), yeni ortaklık sayesinde Fas’a giriş yapıyor

Küresel bir sınır ötesi ödeme şirketi olan Thunes, Fas ve Afrika’nın en büyük bankalarından biri olan Attijariwafa bankasıyla stratejik bir iş birliği kurdu. Bu nedenle altcoin, artık Fas’a doğru genişleme imkânı bulacak. Bu ortaklık, Ripple ve havale platformu RippleNet, Thunes’ı Attijariwafa Bank’a bağladığı için önemli. Attijariwafa Bank müşterileri, sınır ötesi transferleri RippleNet ve Thunes arasındaki bağlantıyla daha hızlı yapacak.

ripple (xrp)

Bununla birlikte Ripple, Endonezya G20 Başkanlığı altındaki G20 TechSprint yarışmasında kısa listeye kaldı. Yarışma, katılımcıları CBDC’leri yayınlamak, dağıtmak ve aktarmak için etkili ve sağlam araçlar oluşturmaya yönelik fikirler bulmaya teşvik ediyor. Yarışmada Mastercard, Asia Pacific gibi büyük şirketler mevcut. Ek olarak Dragonfly ve Ripple 21 finalistten ikisi olarak yerini aldı. Finalistler, CBDC’leri yayınlamak, dağıtmak ve aktarmak için etkili ve sağlam bir araç oluşturma ekibine katılıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Leave A Reply

Your email address will not be published.