Son dakika kripto para haberleri!
BTC
$28,181.39
+0.35
ETH
$1,796.59
+1.92
LTC
$82.18
+1.94
DASH
$58.02
+2.39
XMR
$150.08
-2.03
NXT
$0.00
-6.34
ETC
$20.62
+3.83
DOGE
$0.08
+6.6
ZEC
$36.07
+3.8
BTS
$0.01
+0.96

Kucoin, Bu Metaverse Coin’i Seçti: Fiyatı Patladı!

0 24

Türk yatırımcılar arasında popüler olan bir metaverse coin projesi bugün %20’nin üzerinde yükseldi. Kripto para borsası Kucoin’in geçtiğimiz saatlerde Twitter yaptığı duyuru, rallinin kaynağı oldu. CEEK fiyatı saatler için 0.39 dolar bölgesine ulaştı.

Kucoin, sanal ofisi için bu metaverse coin projesini seçti

Kripto para piyasası hafta başında hafif yükseldikten sonra dün akşam düşüşe geçti. Günün hafif toparlanmasına Kucoin haberiyle CEEK VR öncülük ediyor. Borsa tarafından yapılan duyuruya göre, KuCoin’in yeni sanal metaverse ofisi CEEK VR evreninde olacak. CEEK fiyatını bugün %20’nin üzerinde yükselişe duyuru şöyleydi:

KuCoin ofisi çok yakında CEEKLAND’de açık olacak! CEEKLAND, içerik oluşturucuların CEEK kullanarak sanal dünyalardaki deneyimlerine sahip olabileceği, bunları oluşturabileceği ve bunlardan para kazanabileceği her şey dahil bir metaverse evrenidir.

CEEKLAND arazi satışları 15 Temmuz’da başlıyor

Bu arada, CEEKLAND satışının 1. aşaması 15 Temmuz 2022’de saat 17:00’de başlıyor. Bu sanal arazilerden yerini ayıran markalardan biri Kucoin oldu. Bu iki önemli haberi ardından CEEK fiyatı kısa sürede %20’nin üzerinde değer kazandı. CEEK şu anda 0.385 dolardan işlem görüyor. Bu seviyelerde en son Mayıs ayının ilk haftasında işlem görüyordu.

Metaverse coin projesinin arazileri yatırımcılarına neler kazandırıyor?

Projenin 7 Temmuz tarihli blog yazısına göre arazilerin yatırımcılarına sağlayacağı avantajlar:

CEEK arazi sahipleri, gösterileri, etkinlikleri, konserleri kolaylaştırarak, NFT’ler, oyunlar oluşturarak ve diğer özel ve benzersiz deneyimler yaratarak ödüller kazanmak için birçok fırsata sahip olacaklar.

Topluluk ödüllerine, yaratıcıları teşvik etmeye ve CEEK ekosistemini sürdürmeye yönelik CEEK Metaverse’deki tüm işlemler için %5 ücret alınacaktır.Arazi sahipleri, mülklerinin büyüklüğüne bağlı olarak mülklerinde düzenlenen etkinlikler için bilet satışlarının %3 – %20’sini kazanacaktır.Ek arazi sahibi ödülleri, yukarıdaki blok türüne göre belirlenmektedir.

CEEK metaverse mekanikleri

CEEKLAND, arazi sahiplerinin mekanlarında ve arazilerinde sürekli olarak daha fazla ödül kazanmalarını kolayca sağlayan birçok oyunlaştırılmış sistem özelliğine ve deneyime sahip olacak.

CEEKERS özellikle, mağazalardan değerli taşlar, ayakkabılar, nakliye, yakıt paketleri ve çok daha fazlasını satın almak için kullanılmaktadır. Ayarca bu ödüllerin daha hızlı açılmasını sağlar. Örneğin, bir airdrop sırasında, belirli ulaşım modlarına sahip CEEKERS, sıcak noktalara daha hızlı hareket edebilecek ve sadece yürüyerek gidebilen CEEKER’lardan daha fazla ödül kazanabilecek. Ek olarak, bazı taşlar CEEKERS’ın CEEKLAND boyunca kripto paralarla dolu hazine sandıklarını açmasını sağlayacak.

CEEK VR (CEEK), piyasa değerine göre en büyük 93.kripto para birimidir. CEEK metaverse dünyasına daha yakında bakmak için kriptohaberler.net olarak rehbere göz atabilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Leave A Reply

Your email address will not be published.