Son dakika kripto para haberleri!
BTC
$28,047.93
-2.02
ETH
$1,797.60
+0.05
LTC
$89.52
-0.89
DASH
$56.08
-1.68
XMR
$155.14
-2.94
NXT
$0.00
-2.02
ETC
$20.34
-0.15
DOGE
$0.07
-1.08
ZEC
$38.14
+2.66
BTS
$0.01
+0.27

Yatırımcılar Kazan Kaldırdı: Robinhood Bu Altcoin’i Listeleyecek Mi?

0 24

Bazı altcoin yatırımcıları, favori projelerinin istedikleri platformlarda listelenmesi için imza topluyor. Bu toplulukların sonuncusu, Floki Inu oldu. Yakın zamanda eklenen bir Change.org dilekçesi, Robinhood’dan Floki Inu (FLOKI) tokenının listelemesini istiyor. Dilekçe şimdiye kadar 376 oy topladı. İşte detaylar…

Altcoin yatırımcıları, Robinhood’un FLOKI’yi listelemesini istiyor

Floki Inu ekibi böyle bir dilekçe oluşturarak Shiba Inu topluluğunun açtığı yoldan gidiyor. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere Shiba Inu yatırımcılarının dilekçesi, geçen yıl viral hale gelmişti. Bundan sonra yarım milyondan fazla imza toplayarak büyük bir başarı elde etti. Aylarca süren imaların ardından, Robinhood nihayet Nisan ayı başlarında Shiba Inu tokenı için destek ekledi. İkinci en büyük meme coin’i olan SHIB; Solana (SOL), Polygon (MATIC) ve Compound (COMP) ile birlikte listelendi.

Bugün Bu 27 Altcoin İçin Büyük Gün: İşte Olacaklar!

Floki Inu kampanyasının Robinhood’un böyle bir listelemeyi düşünmesine yetecek kadar ivme kazanıp kazanamayacağını zaman gösterecek. Shiba Inu, yaygın ana akım kapsama alanından yararlanırken, FLOKI, agresif promosyon kampanyalarına rağmen nispeten bilinmeyen bir Dogecoin dalı olmaya devam ediyor. CoinGecko tarafından sağlanan verilere göre, şu anda piyasa değeri ile 361. sırada. Mart ayında Floki Inu, Londra’da geçen yıl dalga geçen farklı toplu taşıma türlerine yönelik agresif tanıtım kampanyasının ardından Birleşik Krallık’ın Reklam Standartları Kurumu (ASA) ile ters düştü.

ASA, bir dizi şikayet aldıktan sonra FLOKI kripto para birimini tanıtan reklamları yasakladı. Bu nedenle, önde gelen hisse senedi ticareti uygulaması yeni tokenları listeleme konusunda önemli ölçüde daha açık hale gelse de; Floki Inu’nun bir şekilde başarılı olması olasılığının az olduğu düşünülüyor. kriptohaberler.net olarak da bildirdiğimiz üzere, popüler ticaret uygulaması Chainlink (LINK) için destek ekledi.

FLOKI ve Bu 2 Altcoin'den Önemli Ortaklıklar

Floki Inu fiyatında son durum

Bu sırada FLOKI’nin fiyatı, yüzde 2.24’lük bir yükseliş ile 0.000006118 dolardan el değiştiriyor. Coin, geçtiğimiz yıl, 9 Ağustos’ta kaydettiği tüm zamanların en yüksek seviyesinin yüzde 98 kadar altında yer alıyor. Shiba Inu (SHIB) topluluğunun hayranları ve üyeleri tarafından oluşturulan bir kripto para birimidir. Coin’in adı Elon Musk’ın Shiba Inu’sundan geliyor. Floki Inu, üç proje üzerinde çalışıyor:

Valhalla adında bir NFT oyun metaverse’iFlokiPlaces adında bir NFT ve ürün pazarıFloki Inuversity adlı bir içerik ve eğitim platformu

Topluluk, adını bir Viking karakterinden alan Floki’nin (Musk’un köpeği) onuruna kendisini “Floki Vikings” olarak adlandırıyor. Floki Inu, topluluk çabalarını ciddiye alma sözü verdi ve LunarCrush’ın sosyal katılım lider tablolarının İlk 10’unda birkaç kez listelendi. Floki Inu ayrıca CryptoCart ile ortaklık kurarak, sahiplerine CryptoCart (CC) ile bir ortaklık yoluyla 1.700’den fazla mağazada ürün satın alma seçeneği sunuyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Leave A Reply

Your email address will not be published.