Son dakika kripto para haberleri!
BTC
$28,575.98
+0.53
ETH
$1,802.01
-0.45
LTC
$90.12
-1.05
DASH
$56.79
-1.61
XMR
$160.42
+1.76
NXT
$0.00
+0.53
ETC
$20.47
-1.16
DOGE
$0.07
-1.3
ZEC
$37.54
+0.05
BTS
$0.01
-1.06

ADA, SHIB, APE ve Bu 10 Altcoin Duyurdu: İşte Sıcak Gelişmeler!

0 33

Kripto para piyasası hafta sonundan önce kritik direnç seviyelerini test ediyor. Bu esnada, Cardano (ADA) ve Shiba’dan Dogecoin ve Ethereum’a bir dizi önemli duyuru var. İşte haftanın en sıcak gelişmeleri…

Cardano (ADA) tabanlı COTI, Djed stablecoin için önemli bir ortaklığı duyurdu

Cardano ağına dayalı, kurumsal düzeyde lider bir fintech şirketi olan COTI, cloud bilişim platformu Lagon ile bir ortaklık duyurdu. Ortaklık, Lagon’un merkezi olmayan bilgi işlem kaynakları için yaklaşmakta olan pazarına Djed stablecoin’i entegre etmesini sağlayacak.Kripto para madencisi Bit Digital, geçen ay boyunca 60’dan fazla Bitcoin üretmesine karşın hiç Ethereum (ETH) üretmediğini bildirdi.“stETH indirimi” olarak bilinen önemli bir piyasa metriği, Celsius Network’ün büyük bir hisseyi kaybedebileceğine dair piyasa spekülasyonlarına neden oldu.New York’un Güney Bölgesi Yargıcı Yargıç Sarah Netburn, SEC’e Ripple davasına karşı SEC davasının merkezi haline gelen tartışmalı William Hinman konuşmasına ilişkin kaygan duruşu nedeniyle çağrıda bulundu.Dogecoin, topluluğuna katılmak ve küresel bir Dogecoin vizyonunu geliştirmeye yardımcı olmak için çevirmenler, geliştiriciler ve yazarlar aradığını duyurdu.DefiLlama verilerine göre, Cardano tabanlı bir finans kredisi platformu olan FluidTokens’ın TVL’si, geçen ay %54.000’in üzerine çıktı.

Ankr Network daha esnek node’lar için yeni sürümünü durdu

Ethereum ağı, merge’ü tamamlamak üzere dokuzuncu güncellemeyi başarıyla uyguladı.Web3 altyapı sağlayıcısı Ankr Network (ANKR), Blockchain’lerini daha esnek node ağlarına dönüştürmeyi amaçlayan Ankr Network 2.0 yükseltmesini tanıttı.Web3 e-spor oyunu MonkeyLeague’in arkasındaki geliştiriciler UnCaged Studios, 24 milyon dolarlık A Serisi finansman turunu kapattı. Tur, kuruluşun toplam değerini 150 milyon doların üzerine çıkardı.COTI Network, protokolün, MultiDAG 2.0’ı dağıtacakları bir hard fork’tan geçeceğini duyurdu. Resmi açıklamaya göre, COTI Network, MultiDAG 2.0’ın konuşlandırılacağı bir hard fork’tan geçecek. MultiDAG 2.0 protokolü, markalı kurumsal token’lerin COTI Network’ün Trust Chain üzerinde oluşturulmasına ve basılmasına izin verecek şekilde tasarlandı.XT.com, CRYPTOKKI’nin yerel para birimi TOKKI’yi listelediğini duyurdu. TOKKI artık XT.com üzerinde USDT paritesinde işlemlere açık.

Tahtadan Uçanlar: Bu 14 Web3 ve Metaverse Coin'e Bakın!

Binance’dem bu altcoin’ler için önemli duyular geldi

Binance, LIT tokeni Binance Loans platformuna teminat varlığı olarak ekledi.Binance, Origin Protocol (OGN) sahiplerine Origin Dollar Governance (OGV) airdrop dağıtımını tamamladı.Flare Network (FLR) ekibi tarafından paylaşılan resmi açıklamaya göre, Genesis etkinliği 14 Haziran 2022’de gerçekleşti.Coin Cloud, kripto cüzdanında ABD ve Brezilya’da faaliyet gösteren yaklaşık 6.000 Bitcoin ATM’si ve kripto para birimi makinesinin (DCM) sorunsuz kullanımına izin veren bir güncelleme duyurdu. Listelenen kripto paralar arasında Cardano (ADA), Nano (XNO), Sushiswap (SUSHI), Algorand (ALGO), Polygon (MATIC), OMG Network (OMG) ve Apecoin (APE) yer alıyor. kriptohaberler.net olarak ayrıntıları bu makalede aktardık.Cross Staking ekibi tarafından paylaşılan resmi açıklamaya göre, küresel Ethereum (ETH) topluluğu için en çok beklenen etkinliklerden biri olan ETHBarcelona’ya katıldı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Leave A Reply

Your email address will not be published.