Son dakika kripto para haberleri!
BTC
$28,583.11
+0.91
ETH
$1,798.58
-0.88
LTC
$90.13
-2.14
DASH
$56.72
-1.97
XMR
$158.82
+0.84
NXT
$0.00
+8.68
ETC
$20.39
-2.16
DOGE
$0.07
-1.7
ZEC
$37.34
+0.7
BTS
$0.01
-1.4

Bitcoin’in Her Adımını Bilen Analist: Bu Altcoin Yükselebilir!

0 25

Uzun haftaların çalkantılı bir döneminden sonra, lider altcoin Ethereum yükseliş canlanmasına hazırlanıyor gibi. Aylardır kripto paraya gözlerini dikmiş olan birkaç popüler kripto analisti ve tüccarı bu şekilde düşünüyor. Popüler kripto traderları ve analistleri tarafından yapılan son açıklamalar, Ethereum için bir boğa dönüşü öneriyor.

Peter Brandt: ETH’nin düşen trendi sona eriyor mu?

kriptohaberler.net’dan takip ettiğiniz üzere, lider altcoin, bir ralliyle 1.200 doları geçti. Bu hamleyle, yatırımcılarına umut aşıladı. Ayrıca, analistler, Ethereum için pozitif mesajlar veriyor. Yakın tarihli bir tweet’te, tarder Peter Brandt, kripto paranın artık değer kaybetmeyeceğini öne süren bir ETH grafiği paylaştı. ETH, son birkaç hafta ve aylarda aşağı yönlü oynaklıktan adil bir pay aldı. Fiyat da 1 bin doların altını gördü.

Peter Brandt tarafından paylaşılan grafiğe göre ETH, aşağı yönlü bir dönüş paterni olan ve fiyatın yükselebileceğinin bir göstergesi olan ters bir Baş ve Omuz formasyonu yapıyor. Analiste göre, ETH’nin yükseliş trendini sürdürmesi durumunda, altcoin’in 1.700 dolara yükselmesi mümkün.

Analistin fikir değişikliği, değişken olduğu bilinen kripto piyasasın dinamik doğasına işaret ediyor. Yaklaşık bir ay önce, o zamanki piyasa dinamikleri göz önüne alındığında, Peter ETH konusunda aşırı derecede düşüşte görünüyordu. Hatta Ethereum’un 300 dolara kadar düşebileceğini öne sürdü. O zamandan beri çok şey değişti. Bununla birlikte, çeşitli kripto meraklıları tarafından buna karşılık gelen bir fikir değişikliği oldu.

Michael Van De Poppe: Lider altcoin için 1.500 dolar mümkün

Keskin analiziyle tanınan bir diğer trader ise Michael van de Poppe. Analiste göre, ETH’nin 1.400-1.500 dolar için hazırlanıyor olması muhtemel. Ancak bir koşulu yerine getirmesi şartıyla. Bu şart: kripto paranın, direnci 1.140 dolardan kırması gerekiyor. Bunu yapmak, Ethereum’a gözlerini daha yüksek bir hedefe koyması için yeterli ivme kazandıracak.

Michael van de Poppe bu analizi birkaç gün önce tweetledi. Şu anda ETH, belirlenen direnç seviyesinin üzerine çıkarak 1.226 dolar civarında işlem görüyor. Altcoin şimdiden 24 saatlik %2,82’lik bir kazanç kaydetti.

Terra’nın beklenmedik çöküşü ve ardından 3AC gibi varlıkların iflası BTC ve altcoin’leri ciddi olumsuz etkiledi. Başka bir tweet’te analist, kripto piyasası bir düzeltmeden geçerken, şu anda olması gerekenden çok daha az değerli hale getirdiğini belirtti. Analist, bu nedenle, Bitcoin 22 bin dolarlık direncin üzerine çıkarsa 30 bin dolara çıkabileceğini de sözlerine ekledi. Bitcoin şu anda 20.869 dolar civarında işlem görüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Leave A Reply

Your email address will not be published.