Son dakika kripto para haberleri!
BTC
$28,583.11
+0.91
ETH
$1,798.58
-0.88
LTC
$90.13
-2.14
DASH
$56.72
-1.97
XMR
$158.82
+0.84
NXT
$0.00
+8.68
ETC
$20.39
-2.16
DOGE
$0.07
-1.7
ZEC
$37.34
+0.7
BTS
$0.01
-1.4

Bugün Bu 14 Altcoin İçin Büyük Gün: İşte Olacaklar!

0 27

Bugün, çeşitli altcoin projeleri için önemli bir gün. Yine borsa listelemeleri ve ağ güncellemeleri gündeme gelse de, bugün, özellikle STEPN için kritik bir gün. Çünkü, Çin’deki kullanıcıların hesapları silinecek. Öte yandan, ekosistemimizin tokenı KRIPTO’nun yatırımcıları yakım gerçekleştirecek. İşte detaylar…

Bugün, 14 altcoin projesi için önemli

STEPN (GMT), Çin merkezli tüm hesapları, yerel düzenlemelerden dolayı silecek.Ekosistem tokenımız olan Kripto (KRIPTO)’nun yatırımcılarından oluşan Kripto Koin Varlık Fonu bugün 15.072.016 adet tokenı yakacak.CEEK Smart VR (CEEK), arazi satışı sürecini başlatıyor.Vesper Finance (VSP), Ankr (ANKR), BENQI (QI) gibi kripto para projeleri, Avalanche’ın New York’ta gerçekleşecek olan konferansına katılım sağlayacak.LBank, Monetha’yı (MTH) USDT çifti ile TSİ 13’te listeliyor.ANKR (ANKR) ve IoTeX (IOTX), Twitter Spaces üzerinden canlı yayın gerçekleştirecek. Türkiye saati ile 21’de başlayacak olan yayında ekipler “Internet of Things”in geleceğini konuşacak.

Analist: Ethereum (ETH)'den Çıkanlar Bu 10 Altcoin'den Alabilir!

TerraLand (TLAND), özel satış sürecine başlayacak.DigitalBits (XDB), whitepaper’ında güncelleme yapacak.Trava Finance (TRAVA), topluluk buluşması olan “Knights Meetup”ın beşincisini bugün, TSİ 17’de başlatıyor.DEAPCOIN (DEP), Huobi Global’in Telegram kanalında soru cevap etkinliği gerçekleştirecek. Etkinlik, TSİ 14’te başlayacak.Aragon (ANT), DeepDAO ile soru cevap etkinliği gerçekleştirecek. Etkinlikte DAO veri görselleştirmesi konusu yer alacak. Türkiye saati ile 17.30’da bu etkinliğe katılabilirsiniz.BitDAO (BIT), Twitter Spaces üzerinden canlı yayın gerçekleştirecek.Wanchain (WAN), Storeman güncellemesini gerçekleştirdi. Wanchain Bridge Node güncellemesi sabah saatlerinde, TSİ 6’da gerçekleşti.

STEPN’in Çin merkezli hesapları silmesi ne anlama geliyor?

Tanınmış para kazanma oyunu STEPN Haziran’ın başlarında yaptığı açıklamada, yetkililerin gerektirdiği şekilde Çin’deki kullanıcılara IP ve GPS ile ilgili hizmetler sunmayı bırakacağını duyurmuştu. kriptohaberler.net olarak da bildirdiğimiz üzere, yeni yasak 15 Temmuz’da, yani bugün yürürlüğe girecekti.

Analist: Bu 2 Gelişmeyle Popüler Altcoin Pik Yapabilir!

Söz konusu açıklamanın yapıldığı tweetlerin yorum bölümünde, bir kullanıcı platformun Discord kanalında bir ekran görüntüsünü tweetledi. Dil olarak Çince’yi seçen üyelerin diğer ülkelerden çok daha fazla kullanıcıya sahip olduğunu gösterdi. Yani, Çin’deki GMT yatırımcılarının sayısı oldukça fazla. Çin’deki yasağın, STEPN’in kullanıcı tabanının ciddi bir şekilde azalması anlamına gelme olasılığı var. Ancak fiyatın, ekosistemin ve yatırımcıların nasıl hareket edeceğini zaman gösterecek.

Bu arada STEPN, en son gelir verilerini paylaştı. Şirkete göre, platform ücretlerinden ikinci çeyrekte 122,5 milyon dolar kâr elde etti. Şimdi bunun yüzde 5’ini (6.125 milyon dolar) Stepn’in GMT yönetişim tokenlerini ikincil piyasadan satın almak ve ardından yakmak için kullanmayı planlıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Leave A Reply

Your email address will not be published.