Son dakika kripto para haberleri!
BTC
$27,365.10
-3.46
ETH
$1,746.99
-3.87
LTC
$92.50
-1.09
DASH
$61.14
-4
XMR
$161.53
+3.17
NXT
$0.00
-3.46
ETC
$20.23
-2.83
DOGE
$0.07
-3.39
ZEC
$35.76
-6.17
BTS
$0.01
-4.13

Gizemli Analist, Fırlayacak ve Düşecek Altcoin’leri Paylaştı!

0 23

Gizemli bir Twitter analisti, oldukça dikkat çekici Solana ve Cardano tahminlerini paylaştı. İddialı tahminler, altcoin piyasasındaki güçlü toparlanmanın ortasında geldi.

Pentoshi, bu altcoin için 2x’in üzerinde ralli bekliyor

Pentoshi lakaplı gizemli analiste göre, piyasa toparlanırken bir Ethereum rakibi %100’ü ralliye hazırlanıyor. En son tweet’lerinde Solana fiyatının 80 dolara kadar yükseleceğini tahmin eden analist, özellikle Cardano için çöküş öngördü. Bu büyüklükteki bir artış, SOL’un mevcut 38 dolar fiyatından %110’luk bir kazancı temsil edecek. Aşağıdaki grafiği paylaşan analist, bu yükseliş için tarih de verdi:

SOL 42 doların üzerine çıkabilirse (hala gidilecek bir yol), SONRA 58-60 dolara ulaşacağını düşünüyorum. Muhtemelen 80 dolara ulaşacak, ancak her seferinde sadece bir seviye. Ay bitmeden geri döneceğine ve en azından bu zirveleri alacağına inanıyorum.

Pentoshi, SOL’un 140 dolar seviyesinde hala önemli bir dirence sahip olduğunu söylüyor. Ancak Solana bu seviyeyi kırarsa, analiste göre boğaların sıradaki hedefi ATH bölgeleri olacak.

En büyük 9.kripto para birimi olan Solana (SOL), son 24 saatte %10’dan fazla değer kazandı. Geçen yılın Kasım ayında Solana’nın 260 dolarla zirve yaptığını gördük. En güçlü Ethereum rakibi o zamandan beri piyasa koşulları nedeniyle düşüşte. Bu olumsuz ivme, 26.06 dolarda dip buldu. Özellikle, son aylardaki Terra, Celsuis ve bir dizi kripto şirketinin iflası, yatırımcılar arasında endişeyi tetikledi. Bu arada, Pentoshi’te göre bu ortamda, en çok değer kaybedecek altcoin projelerinden biri Cardano (ADA) olacak…

Pentoshi, Cardano fiyatının daha fazla düşmeye hazır olduğunu söylüyor

Gizemli analistin radarındaki diğer altcoin Cardano oldu. Pentoshi, ETH rakibinin henüz fiyat artışlarına hazır olmadığını iddia ediyor. Geniş çapta takip edilen uzman ayrıca, Ocak ayında yaptığı, ADA’nın yıl sonuna kadar 0,51 dolara düşeceği tahminine atıfta bulunuyor. Bu tarihte Cardano’dan çok umutlu olduğunu kabul ediyor.

Analist, Cardano’nun konsolidasyon bölgelerinden klasik düşüş kırılmaları sergileyen seçkin bir altcoin olduğunu da ekliyor:

İzlenecek bir şey: Bu aralıkta stabilize olduktan sonra, ADA gibi bazı alternatif hisse senetleri yeni kırılmalar yaşıyor.

Analist son olarak, takipçilerini Bitcoin’in şu anda dar bir aralıkta işlem gördüğü ve bir süre orada kalabileceği konusunda uyarıyor:

BTC bir aydır bu seviyelerde işlem görüyor. Aslında, bu aralıkta oldukça iyi bir volatilite var. Bu koşullar eninde sonunda değişecek. Bir süreliğine volatilite için elimizdeki tek fırsat olabileceğinden, bundan ve bir sonraki kırılmadan (yön ne olursa olsun) en iyi şekilde yararlanın.

Fırlayacak ve Düşecek Altcoin Projeleri

Bitcoin şu anda 20,866.94 dolardan işlem görüyordu. kriptohaberler.net olarak, sektörden kidemli isimlerin güncel Bitcoin tahminlerini burada aktardık.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Leave A Reply

Your email address will not be published.